Що потрібно знати?

Як проходить консультація?

На консультації хірург перш за все збере анамнез і проведе огляд. Дуже важливо розповісти про скарги, травми, симптоми, хвороби, зміну самопочуття, адже ця інформація допоможе локалізувати проблему й назначити необхідне лікування і подальшу діагностику.

Читати далі
Що входить у вартість?

У вартість консультації хірурга входить огляд, консультативний висновок та попередній план лікування за наявності діагнозу.

Читати далі
Коли звернутися до хірурга?

Зверніться до хірурга, якщо виникають рани, травми, гострі стани хірургічних хвороб в межах швидкої допомоги, а також якщо захворювання потребує оперативного лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Хірургія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бондаренко Олександр Миколайович24
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 15 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Марченко Юрій Валерійович85
Марченко Юрій Валерійович

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар-мамолог, лікар ультразвукової діагностики, хірург, лікар сімейної медицини

Досвід: 12 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Карбовнича Олена Сергіївна15
Карбовнича Олена Сергіївна

Лікар-проктолог, хірург, ендоскопіст

Досвід: 9 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Остапенко Анатолій Васильович7
Остапенко Анатолій Васильович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Досвід: 29 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович9
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 14 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 7 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6100+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Відгуки про хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Марина29.10.2021

Дуже приємна та професійна людина.

Відгук з порталу Doc.ua. Напрями: Проктологія, Консультація хірурга. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-проктолога, хірурга Іванченко Ольгу Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена29.10.2021

Висловлюю свою щиру подяку лікарю-хірургу Директору Руслану Юрійовичу за його високий професіоналізм та допомогу!!!

Відгук з Facebook. Напрям: Консультація хірурга. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-хірурга Директора Руслана Юрійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.10.2021

Велика сердечна подяка лікарям Мандзюку Тарасу Ігоровичу, Скляренку Василю Григоровичу і Марченку Юрію Валерійовичу за успішну операцію, прекрасний догляд та людяність. Також вдячна сестричці, яка чергувала наді мною всю ніч.

Відгук з анкети. Фахівці: Мандзюк Тарас Ігорович, Марченко Юрій Валерійович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія, Консультація хірурга. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям-хірургам і лікарю-анестезіологу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина04.10.2021

Хочу висловити подяку хірургу Губкіну Максиму Миколайовичу та дерматоонкологу Клименко Оксані Федорівні за професіоналізм, чуйне та уважне ставлення. Всі маніпуляції й процедури з моїм пальцем пройшли прекрасно. Персонал дуже уважний і чуйний. Рада, що потрапила саме в цю клініку.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Губкін Максим Миколайович, Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Консультація хірурга. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-хірурга Губкіна Максима Миколайовича та лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія28.09.2021

Хочу висловити свою найщирішу вдячність лікарю-онкохірургу Лузану Павлу Вікторовичу, Лікарю високого професійного рівня, Людині найвищих моральних якостей! Неймовірно вразила своєчасна бездоганна медична допомога, віддана праця, людяне й доброзичливе ставлення і щоденні турбота й увага до пацієнта! Безмежно дякую Павлу Вікторовичу за можливість повноцінно жити! Щиросердно вдячна команді майстрів своєї справи — анестезіологу Макарю Василю Миколайовичу, хірургам Мандриці Христині Михайлівні та Директору Руслану Юрійовичу, медичній сестрі Степаненко Оксані Григорівні за неоціненну участь на шляху до мого одужання, за увагу до потреб мого здоров’я і душевне тепло. Ви даруєте людям найцінніше — надію, чуйність й оптимізм. Ви щоденно піклуєтеся про тих, хто потребує підтримки та вихід із найскрутніших ситуацій. Вашу працьовитість й душевне тепло неможливо переоцінити! Від душі бажаю усім вам міцного здоров'я та реалізації усіх Ваших задумів, а Вашим родинам — достатку, домашнього затишку і тепла! З великою повагою і вдячністю, Баглікова Наталія Миколаївна

Відгук з сайту. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія, Консультація хірурга, Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Наталіє, дякуємо за відгук про клініку Smart Medical Center та теплі слова про наших лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олександр24.09.2021

За 10-бальною шкалою ставлю 10+. Дуже уважна, чуйна, знає свою справу. Приємно приходити й бачити посмішку на обличчі лікаря. Дуже задоволений всім. Буду радити рідним і близьким.

Відгук з анкети. Напрями: Проктологія, Консультація хірурга. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.09.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога, хірурга Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ю. Г.17.08.2021

Тарас Ігорович — лікар від Бога. Супер фахівець + уважний, тактовний, людяний. Швидко і безболісно. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович (Консультація хірурга). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.08.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Максим11.08.2021

Дуже дякую лікарю Губкіну Максиму, який мені дуже якісно прооперував гнійний абсцесс. Залишився задоволений від кваліфікації персоналу, зробили все чудово. Наразі спокійно ходжу на роботу і веду нормальний спосіб життя, за що дуже дякую вам всім =)

Відгук з сайту. Фахівець: Губкін Максим Миколайович (Консультація хірурга). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.11.2021

Максиме, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-хірурга Губкіна Максима Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія03.08.2021

Щиро вдячна Тарасу Ігоровичу за допомогу! Професійність, впевненість, турбота та уважність лікаря — і гранульома підшкірно-жирової клітковини вже не проблема! Під час консультацій, операції та перев'язок лікар не лише пояснював та давав відповіді на запитання, а ще й створював спокійну атмосферу, за що особлива подяка!

Відгук з сайту. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Консультація хірурга, Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна01.08.2021

Василь Леонідович — чудовий лікар. Були у нього як у травматолога з переломом та як у хірурга на видаленні новоутворення. Завжди гарний підхід до дитини, поважне відношення до батьків. На прийомі все чітко та професійно. Дякую. Окрема подяка керівництву клініки за організацію. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія дитяча, Консультація хірурга. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.08.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Хірург у Києві на Печерську

Хірург діагностує та лікує захворювання оперативними методами. До цього фахівця звертаються з новоутвореннями, грижами, загостреннями, запаленнями, сторонніми предметами.

Деякі операції проводяться під місцевою анестезією без госпіталізації. Після хірургії одного дня ви можете повернутись додому для подальшого лікування.

Коли потрібно терміново записатись на консультацію хірурга?

До хірурга необхідно потрапити, якщо виникає загострення, що загрожує життю. Іноді на консультацію хірурга направляє інший фахівець, якщо захворювання потребує оперативного лікування.

Терміново зверніться до хірурга, якщо ви помітили такі симптоми:

  • сильний біль після травми чи падіння;
  • сильний набряк і почервоніння;
  • гострий біль у животі разом з іншими симптомами (підвищення температури тіла, нудота тощо);
  • кров під час випорожнення;
  • защемлення грижі;
  • сторонні предмети в організмі;
  • різкий біль або знерухомлення кінцівок;
  • рани на тілі, які не заживають протягом двох тижнів;
  • гнійники, потовщення на тілі.

Ні в якому разі не призначайте лікування самостійно — оцінити розвиток захворювання та підібрати оптимальний спосіб лікування може тільки фахівець.

Під час консультації хірурга лікар оглядає пацієнта й за потреби направляє на додаткову діагностику (УЗД, рентген, ендоскопію) або аналізи. Якщо є рани, фахівець їх обробить, накладе пов’язку або шви.

Як записатися до хірурга в Києві?

Якщо ви звертаєтеся до хірурга терміново, ні про яку підготовку не йде мова. Але якщо ви записались на консультацію хірурга завчасно, прийміть перед візитом душ, відмовтеся від їжі, не користуйтесь мазями, компресами й іншими видами самостійного лікування.

У Смарт Медікал Центрі на Печерську ви можете записатися до хірургів із багаторічним досвідом роботи. Клініка працює щодня за багатьма напрямами — вам зроблять комплексне обстеження та проконсультують із приводу подальшого лікування.

Щоби записатися до хірурга, телефонуйте за номером (067) 127-03-03 або залишайте заявку на сайті. Адміністратор контакт-центру допоможе підібрати зручний час для консультації хірурга в Smart Medical Center біля станції метро «Либідська».

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua