Що потрібно знати?

Як проходить консультація?

На консультації хірург перш за все збере анамнез і проведе огляд. Дуже важливо розповісти про скарги, травми, симптоми, хвороби, зміну самопочуття, адже ця інформація допоможе локалізувати проблему й назначити необхідне лікування і подальшу діагностику.

Читати далі
Що входить у вартість?

У вартість консультації хірурга входить огляд, консультативний висновок та попередній план лікування за наявності діагнозу.

Читати далі
Коли звернутися до хірурга?

Зверніться до хірурга, якщо виникають рани, травми, гострі стани хірургічних хвороб в межах швидкої допомоги, а також якщо захворювання потребує оперативного лікування.

Читати далі

Фахівці напряму ХірургіяУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Марченко Юрій Валерійович72
Марченко Юрій Валерійович

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар-мамолог, лікар ультразвукової діагностики, хірург, лікар сімейної медицини

Досвід: 11 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Іванченко Ольга Петрівна36
Іванченко Ольга Петрівна

Лікар-проктолог першої категорії, хірург

Досвід: 18 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бондаренко Олександр Миколайович12
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург першої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 14 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Мандзюк Тарас Ігорович23
Мандзюк Тарас Ігорович

Лікар-хірург першої категорії, флеболог, лікар ультразвукової діагностики

Посада: Заступник медичного директора

Досвід: 10 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Губкін Максим Миколайович14
Губкін Максим Миколайович

Лікар-проктолог другої категорії, хірург

Досвід: 16 років

Київ, Оболонь, ст. м. Мінська

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Ви вже були у хірурга на Печерську? Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ю. Г.17.08.2021

Тарас Ігорович — лікар від Бога. Супер фахівець + уважний, тактовний, людяний. Швидко і безболісно. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович (Консультація хірурга). Печерська філія
Відповідь від адміністрації17.08.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Максим11.08.2021

Спасибо врачу Губкину Максиму, который мне очень качественно прооперировал гнойный абсцесс. Остался доволен квалификацией персонала, сделали все отлично. Пока спокойно хожу на работу и веду нормальный образ жизни, за что спасибо вам всем =)

Відгук з сайту. Фахівець: Губкін Максим Миколайович (Консультація хірурга). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Максиме, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-хірурга Губкіна Максима Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія03.08.2021

Щиро вдячна Тарасу Ігоровичу за допомогу! Професійність, впевненість, турбота та уважність лікаря — і гранульома підшкірно-жирової клітковини вже не проблема! Під час консультацій, операції та перев'язок лікар не лише пояснював та давав відповіді на запитання, а ще й створював спокійну атмосферу, за що особлива подяка!

Відгук з сайту. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Консультація хірурга, Загальна хірургія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна01.08.2021

Василь Леонідович — чудовий лікар. Були у нього як у травматолога з переломом та як у хірурга на видаленні новоутворення. Завжди гарний підхід до дитини, поважне відношення до батьків. На прийомі все чітко та професійно. Дякую. Окрема подяка керівництву клініки за організацію. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія дитяча, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації02.08.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерія29.07.2021

Дуже уважний лікар, був зі мною від початку операції до кінця реабілітації. Весь час цікавився самопочуттям, дуже співчутливий. Хороший спеціаліст — якісно зашив мені грижу білої лінії живота, практично не залишилося слідів, все дуже красиво і естетично.

Відгук з сайту. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Консультація хірурга, Загальна хірургія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Антоніна23.07.2021

Мандзюк Т. І. дуже уважний, професійний, турботливий, компетентний. Дякуємо за турботу!

Відгук з анкети. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович (Консультація хірурга). Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Антоніно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана09.07.2021

Зараз багато дискутують про те, якою повинна бути лікарня майбутнього. А ви вже взяли — і її створили.)) Те, що Смарт неймовірно дружній до дітей, ми знали. А сьогодні переконалися, що він є неймовірно дружнім і до людей похилого віку. Хочу щиро подякувати за маму. Було багато додаткових факторів, які до візиту здавалися великими проблемами: з її складним пересуванням, скепсис (це не так просто лікувати заслуженого лікаря України)) і досвід лікування в інших закладах. Але тільки процитую її слова після візиту: «Не уявляла, що в нас можлива така лікарня». І велика подяка за Тараса Ігоровича, за його професіоналізм, мудрість та спокій. І за юнака-координатора, який допомагав у пересуванні від дверей кабінету лікаря до дверей машини. І за доброзичливих і дисциплінованих медсестричок і адміністраторів. І окремо — за враження від чудових картин, які вже є фірмовим знаком клініки)))

Відгук з Facebook. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Загальна хірургія, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Нам дуже приємно, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту та сервісу клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Валентина05.07.2021

Дякую Губкіну Максиму Миколайовичу за надану мені медичну допомогу. Приємно вразило забезпечення вчасного прийому всіх запланованих візитів та оперативне вирішення завідуючою філії Гетьман Олесею Іванівною умов для надання мені невідкладної допомоги лікарем, який вже завершив прийом і звільнив кабінет для прийому іншим лікарям. Уважними та відповідальними були медсестри-асистенти, що тільки додавало впевненості, що все буде добре. Інакше у Смарт Медікал центрі не може бути!

Відгук з сайту. Фахівці: Губкін Максим Миколайович, Гетьман Олеся Іванівна. Напрями: Проктологія, Консультація хірурга. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації08.07.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-проктолога, хірурга Губкіна Максима Миколайовича та заступника медичного директора Гетьман Олесю Іванівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Olena05.07.2021

Клініка Європейського зразка. Доступні ціни. Приємний персонал. Висококваліфіковані лікарі. Ендокринолог-хірург Стельмах Назар — лікар нового покоління. Рекомендую! Бажаю клініці розвитку!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ендокринологія, Ендокринологія оперативна, Консультація хірурга. Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ендокринолога, хірурга Стельмаха Назара Аладдіновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Максим02.07.2021

Дякуємо Вам за чудове відношення та сервіс!!!

Відгук з анкети. Напрям: Консультація хірурга
Відповідь від адміністрації02.07.2021

Максиме, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Хірург у Києві на Печерську

Хірург діагностує та лікує захворювання оперативними методами. До цього фахівця звертаються з новоутвореннями, грижами, загостреннями, запаленнями, сторонніми предметами.

Деякі операції проводяться під місцевою анестезією без госпіталізації. Після хірургії одного дня ви можете повернутись додому для подальшого лікування.

Коли потрібно терміново записатись на консультацію хірурга?

До хірурга необхідно потрапити, якщо виникає загострення, що загрожує життю. Іноді на консультацію хірурга направляє інший фахівець, якщо захворювання потребує оперативного лікування.

Терміново зверніться до хірурга, якщо ви помітили такі симптоми:

  • сильний біль після травми чи падіння;
  • сильний набряк і почервоніння;
  • гострий біль у животі разом з іншими симптомами (підвищення температури тіла, нудота тощо);
  • кров під час випорожнення;
  • защемлення грижі;
  • сторонні предмети в організмі;
  • різкий біль або знерухомлення кінцівок;
  • рани на тілі, які не заживають протягом двох тижнів;
  • гнійники, потовщення на тілі.

Ні в якому разі не призначайте лікування самостійно — оцінити розвиток захворювання та підібрати оптимальний спосіб лікування може тільки фахівець.

Під час консультації хірурга лікар оглядає пацієнта й за потреби направляє на додаткову діагностику (УЗД, рентген, ендоскопію) або аналізи. Якщо є рани, фахівець їх обробить, накладе пов’язку або шви.

Як записатися до хірурга в Києві?

Якщо ви звертаєтеся до хірурга терміново, ні про яку підготовку не йде мова. Але якщо ви записались на консультацію хірурга завчасно, прийміть перед візитом душ, відмовтеся від їжі, не користуйтесь мазями, компресами й іншими видами самостійного лікування.

У Смарт Медікал Центрі на Печерську ви можете записатися до хірургів із багаторічним досвідом роботи. Клініка працює щодня за багатьма напрямами — вам зроблять комплексне обстеження та проконсультують із приводу подальшого лікування.

Щоби записатися до хірурга, телефонуйте за номером (067) 127-03-03 або залишайте заявку на сайті. Адміністратор контакт-центру допоможе підібрати зручний час для консультації хірурга в Smart Medical Center біля станції метро «Либідська».

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут