Про анестезіологію в Смарт Медікал Центр

Навіщо потрібна консультація анестезіолога? 

Анестезіолог — це лікар, відповідальний за підбір найбільш якісного методу знеболення, а також підтримання життєво важливих функцій під час операцій та болісних процедур. Саме тому перед операцією необхідна консультація анестезіолога, який допоможе вибрати найбільш прийнятний вид анестезії, розповість деталі обраного знеболення і відповість на запитання пацієнта. Дуже важливо, щоби пацієнт детально розповів про перенесені та хронічні захворювання, алергії тощо й дотримувався рекомендацій лікаря.

Які є варіанти анестезії? 

  • Місцева анестезія — пацієнт знаходиться у свідомості, але зона проведення операції знеболюється. Знеболення може відбуватися за допомогою спеціальних мазей або ін’єкційного введення розчину місцевого анестетику саме в ділянку проведення операції. Місцева анестезія показана для проведення незначних оперативних втручань в амбулаторних умовах.
  • Провідникова анестезія — пацієнт також може бути у свідомості, але знеболення досягається за допомогою введення розчину місцевого анестетику в зони нервових сплетінь на відстані від місця операції. За допомогою провідникової анестезії можливо знеболити велику частину тіла або кінцівки.
  • Загальна анестезія або наркоз — пацієнт знаходиться без свідомості під постійним контролем анестезіолога. Введення препаратів для наркозу може відбуватися внутрішньовенно (через внутрішньовенний катетер) або інгаляційно (через маску).

Фахівці напряму «Анестезіологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Пугачов Валерій Анатолійович12
Пугачов Валерій Анатолійович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Посада: Завідувач відділення анестезіології та реанімації

Досвід: 25 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Крилов Сергій Володимирович10
Крилов Сергій Володимирович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 32 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Макарь Василь Миколайович25
Макарь Василь Миколайович

Лікар-анестезіолог другої категорії

Досвід: 12 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Скляренко Василь Григорович13
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 43 роки

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ворона Костянтин Миколайович19
Ворона Костянтин Миколайович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 4 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

9500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про анестезіологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ірина18.02.2024

В клініку звернулась вперше. Хочу щиро подякувати лікарю урологу Писаренко Христині Геннадіївні за чуйне, дбайливе відношення і професіоналізм. Перед операцією все доступно пояснила, розвіяла страхи, заспокоїла. Окрема дяка чудовому анестезіологу Макарю Василю Миколайовичу. Увесь персонал приємний і дуже уважний. Дівчата на рецепції привітні та усміхнені. В цілому клінікою задоволена, буду вас рекомендувати.

Відгук з сайту. Фахівці: Писаренко Христина Геннадіївна, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Урологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Ірино, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-уролога Христину Писаренко та адмістраторів рецепції. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія16.02.2024

Щиро дякую хірургу Посохову Дмитру Миколайовичу та анестезіологу Вороні Костянтину Миколайовичу за блискуче проведену операцію з видалення аденоми, професіоналізм, відповідальність, оптимізм та прекрасне ставлення до пацієнта. Також велика подяка усім медсестрам інтенсивної терапії — тут дійсно зібрані люди, які віддані своїй професії.

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.02.2024

Вікторіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Дмитра Посохова та лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Tetiana14.02.2024

Залишилася дуже задоволеною після прийому та проведення процедури у лікарів Бондаренко О. та Ворони К., перед початком процедури лікарі детально розповіли усі нюанси, відповіли на всі мої запитання і, найголовніше для мене, змогли заспокоїти й викликати довірливе ставлення до себе. Після проведення процедури лікарі неодноразово запитували про самопочуття і надали усі рекомендації. Ще хочу подякувати медсестрам, які були присутні (не знаю прізвищ) за уважне та хороше відношення!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.02.2024

Tetiana, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Олександра Бондаренка, лікаря-анестезіолога Еостянтина Ворону та медичних сестер. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Альона08.02.2024

Дуже вдячна Посохову Дмитру Миколайовичу за проведену чітко та швидко гастроскопію, а особливо вдячна за проведену потім операцію (лапароскопічна холецистектомія), інтуїція підказала що можна довіритись цьому лікарю. Уважний, розумний, відвертий, з великим досвідом хірург. Все чітко розповідає, дає відповіді на всі питання навіть якщо вони взяті після того як перечитаєшся інтернету (я дуже тривожна людина, тим паче перша операція). Вміє заспокоїти. Дякую за терпіння до моєї мандражки в день операції всьому персоналу Дмитру Миколайовичу, лікарю-анестезіологу Полоневич Оксані Аркадіївні та медсестрам та медбрату. Що говорити якщо лікар провів огляд в день моєї виписки у свій вихідний день на цій філії (спеціально приїхав в лікарню). Однозначно рекомендую з власного досвіду звертатися до цього лікаря, хірурга!

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Полоневич Оксана Аркадіївна. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Альоно, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Дмитра Посохова та лікаря-анестезіолога Оксану Полоневич. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Лілія08.02.2024

Щиро вдячна Валерію Анатолійовичу за чудове відношення та професіоналізм.

Відгук з сайту. Фахівець: Пугачов Валерій Анатолійович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Лілє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Валерія Пугачова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Євгенія06.02.2024

Хочу подякувати анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за його якісну роботу та чутливе ставлення до пацієнтів

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.02.2024

Євгеніє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Ганна25.01.2024

Хочу висловити подяку Посохову Дмитру Миколайовичу за процедуру гастроскопії та анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу. Вперше перевіряла жкт під седацією, все пройшло неймовірно легко і якісно, дуже задоволена🤍

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.01.2024

Ганно, дуже дякуємо за такий чудовий зворотний зв'язок. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія24.01.2024

Хочу порекомендувати неймовірного професіонала своєї справи, пані Ольга робила сину операцію, разом з дитячим анестезіологом Бордюгом Сергієм Юрійовичем, 21.12.2023. Все пройшло успішно, якість самого центру та професійність лікарів на вищому рівні! Заспокоїли нас, як батьків, все чітко розповіли та проінформували перед операцією і після також завжди заходили, перевіряли чи все в нормі та давали слушні поради! Круті спеціалісти з великим досвідом роботи та високим професіоналізмом! Дякуємо!

Відгук з сайту. Фахівці: Яценко Ольга Василівна, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Офтальмологія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.01.2024

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-офтальмолога Ольгу Яценко та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Юлія17.01.2024

Доброго дня! Хочу висловити Велику подяку хірургу — Остапенко Анатолію Васильовичу за його кваліфіковану працю. Ще на першій консультації у листопаді 2023 зрозуміла, що тільки у цього лікаря буду робити операцію. Лікар уважно вислухав мої скарги та поставив діагноз. Операція була проведена 16.01.24. Я думала, що все буде складніше. Сама операція пройшла швидко, успішно і майже безболісно! Анатолій Васильович — лікар від Бога! Він постійно хвилювався моїм станом, перев'язки робив дуже обережно. Дуже дякую, за Вашу працю, Анатолій Васильович! Ще хочу подякувати персоналу цієї клініки від адмінів, анестезіолога (на жаль не пам'ятаю прізвища) і медичним сестрам! Дівчата дуже уважні, фахівці своєї справи, постійно турбувались моїм самопочуттям! Бажаю процвітання вашій клініці та дякую за сервіс!!! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.01.2024

Юліє, вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-хірурга Анатолія Остапенка, анестезіолога, адміністраторів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга11.01.2024

По рекомендації зверталась сюди понад 5 разів з різними запитами. Робили дуже страшну, з точки зору більшості, процедуру — колоноскопію. Але жодного дискомфорту я не відчула. Звісно, що був загальний наркоз, проте і від нього я відходила дуже легко. На всі запитання відповідь надають, зайвого не випишуть 👍

Відгук з Google Maps. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації11.01.2024

Ольго, щиро вдячні за ваш відгук. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua