Про анестезіологію в Смарт Медікал Центр

Навіщо потрібна консультація анестезіолога? 

Анестезіолог — це лікар, відповідальний за підбір найбільш якісного методу знеболення, а також підтримання життєво важливих функцій під час операцій та болісних процедур. Саме тому перед операцією необхідна консультація анестезіолога, який допоможе вибрати найбільш прийнятний вид анестезії, розповість деталі обраного знеболення і відповість на запитання пацієнта. Дуже важливо, щоби пацієнт детально розповів про перенесені та хронічні захворювання, алергії тощо й дотримувався рекомендацій лікаря.

Які є варіанти анестезії? 

  • Місцева анестезія — пацієнт знаходиться у свідомості, але зона проведення операції знеболюється. Знеболення може відбуватися за допомогою спеціальних мазей або ін’єкційного введення розчину місцевого анестетику саме в ділянку проведення операції. Місцева анестезія показана для проведення незначних оперативних втручань в амбулаторних умовах.
  • Провідникова анестезія — пацієнт також може бути у свідомості, але знеболення досягається за допомогою введення розчину місцевого анестетику в зони нервових сплетінь на відстані від місця операції. За допомогою провідникової анестезії можливо знеболити велику частину тіла або кінцівки.
  • Загальна анестезія або наркоз — пацієнт знаходиться без свідомості під постійним контролем анестезіолога. Введення препаратів для наркозу може відбуватися внутрішньовенно (через внутрішньовенний катетер) або інгаляційно (через маску).

Фахівці напряму «Анестезіологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Макарь Василь Миколайович14
Макарь Василь Миколайович

Лікар-анестезіолог другої категорії

Досвід: 10 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Скляренко Василь Григорович10
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 41 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
1
Андрюхов Артем Геннадійович

Лікар-анестезіолог першої категорії

Досвід: 11 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ворона Костянтин Миколайович4
Ворона Костянтин Миколайович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 19 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
1
Алєксандрова Оксана Володимирівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 14 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 3 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6100+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про анестезіологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Аліна23.06.2022

Дуже хвилювалась, бо робила операцію вперше, так само як і загальну анестезію — вперше. Лікар уважний і чуйний, викликав довіру і заспокоїв. Артем Геннадійович провів опитування і дуже якісно розрахував анестезію. В результаті все пройшло дуже легко: швидко заснула, швидко прокинулась і без жодних побічних дій відійшла. Дуже задоволена і вдячна лікарю!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрюхов Артем Геннадійович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.06.2022

Аліно, дякуємо вам за відгук про лікаря-анестезіолога Андрюхова Артема Геннадійовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Маріна16.06.2022

Дякую чудовій бригаді лікарів за якісно проведену гастроскопію: Просукову Д.П., Вороні К.М., Степаненко О.Г. та Мулярчук І. Все пройшло ідеально, дуже задоволена візітом, професійними та особисими якостями спеціалістів. Всім рекомендую :)

Відгук з сайту. Фахівці: Просуков Дмитро Павлович, Ворона Костянтин Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Марино, вдячні вам за відгук про наших спеціалістів. Дякуємо за довіру! Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія26.05.2022

Вперше проходила гастроскопію уві сні. Дякую анестезіологу — Костянтину Миколайовичу Вороні — за те що в деталях наперед пояснював на якому етапі анестезії, який буде стан і дякую за позитивний настрій); дякую лікарю-ендоскопісту — Дмитру Павловичу Просукову, який, вислухавши про проблему, розповів як буде проходити обстеження, провів детальний огляд (+-30хв.), після огляду на моє прохання доступно пояснив загальну картину по результату; дякую асистентам за допомогу і привітне ставлення. Після наркозу 20 хв. відпочинку, мені цього абсолютно було достатньо, періодично заходив Костянтин Миколайович перевірити моє самопочуття, тому на обстеження, в цю клініку, можна сміливо приходити і самому. Вперше проходила гастроскопію під наркозом, але усі сумніви зникли, коли побачила в кабінеті цілу бригаду спеціалістів, а під час розмови зрозуміла, що я у надійних руках. Клініка чиста, є вода/чай/кава, кабінети і палата — комфортні. У палаті зручне ліжко і є кондиціонер. Через 2 години після огляду, повністю пройшли першіння і сонливість.

Відгук з сайту. Фахівці: Ворона Костянтин Миколайович, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.05.2022

Анастасіє, дякуємо, що поділилися досвідом проходження процедури гастроскопії уві сні. Щиро вдячні за такий теплий відгук про команду фахівців Смарт Медікал Центру! Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Сергій24.05.2022

Дуже задоволений усім! З першої хвилини, як переступаєш поріг клініки, опиняєшся в атмосфері передбачливості та спокою. Велика подяка лікарям вищого фаху хірургу Посохову Дмитру Миколайовичу, анастезіологу Вороні Костянтину Миколайовичу та медсестричкам. Робив гастроскопію шлунка під сном. Все пройшло на УРА, хоча дуже хвилювався перед цим. Рекомендую всім, як клініку так і цих фахівців. Ще раз дякую!

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.05.2022

Сергію, дякуємо за такий відгук! Спасибі, що поділились досвідом проходження процедури під наркозом. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

tanyasha_3224.05.2022

Головне не бійтеся, я зробила і відчула таке полегшення. Під наркозом взагалі нічого страшного. Як я обожнюю цю клініку ❤️

Відгук з Instagram. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія
Відповідь від адміністрації24.05.2022

Дякуємо, що поділились досвідом проходження процедури під наркозом. Дуже приємно читати такі теплі слова про клініку ❤️ Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій24.05.2022

Велика подяка Костянтину Миколайовичу за дуже фахове лікування та душевне відношення. Все як пояснив до дрібниць, так і сталося. Усі попередні хвилювання з першої хвилини спілкування зникають. Почуваєшся як вдома у повній безпеці та спокою. Все пройшло без хвилювань, неприємних відчуттів та наслідків. Щє раз дуже дякую та буду рекомендувати своїм знайомим.

Відгук з сайту. Фахівець: Ворона Костянтин Миколайович (Анестезіологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.05.2022

Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Костянтина Миколайовича Ворону. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина15.05.2022

Гастроскопія уві сні чудове рішення і не варто боятися. Швидко провалюєшся в сон і швидко з нього виходиш. Персонал усе зробив настільки добре, що не відчуваєш, що пройшов таку неприємну процедуру. Велике дякую анестезіологу: Алєксандрова О.В., Степаненко О.Г. (м/с) та ендоскопісту: Просуков Д.П., Мулярчук І.О.(м/с).

Відгук з сайту. Фахівці: Алєксандрова Оксана Володимирівна, Степаненко Оксана Григорівна, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2022

Ірино, дякуємо, що поділились досвідом проходження гастроскопії в нашій клініці. Щиро вдячні за відгук про працівників. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

@if.u.wanna.u.can.take19.03.2022

Мій перший досвід під загальним наркозом. Недарма я вже кілька років із цією клінікою, обожнюю ваш професіоналізм і ставлення до пацієнтів.

Відгук з Instagram. Напрям: Анестезіологія
Відповідь від адміністрації19.03.2022

Дякуємо за вашу довіру та ваші слова в інстаграмі. Бажаємо міцного здоров'я.

Анжеліка23.02.2022

Вдячна анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу та хірургу Мандзюку Тарасу Ігоровичу за гарно проведену лапароскопічну апендектомію. Особлива подяка Андрію Валерійовичу за моральну підтримку під час підготовки та проведення анестезії, дуже допомагає такий приємний підхід до пацієнтів.

Відгук з анкети. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.02.2022

Анжеліко, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Васильовича та лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Оксана23.02.2022

Робила гастроскопію. Лікарі чудові — гарні фахівці, дуже уважні. Після процедури було все ретельно пояснено, надані подальші рекомендації. Робила з повною анестезією — рекомендую — після наркозу ніяких негативних наслідків. Одним словом весь персонал — високоякісні фахівці.

Відгук з анкети. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.02.2022

Оксано, дякуємо за відгук в анкеті про гастроскопію та анестезіологію. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua