Про анестезіологію в Смарт Медікал Центр

Навіщо потрібна консультація анестезіолога? 

Анестезіолог — це лікар, відповідальний за підбір найбільш якісного методу знеболення, а також підтримання життєво важливих функцій під час операцій та болісних процедур. Саме тому перед операцією необхідна консультація анестезіолога, який допоможе вибрати найбільш прийнятний вид анестезії, розповість деталі обраного знеболення і відповість на запитання пацієнта. Дуже важливо, щоби пацієнт детально розповів про перенесені та хронічні захворювання, алергії тощо й дотримувався рекомендацій лікаря.

Які є варіанти анестезії? 

  • Місцева анестезія — пацієнт знаходиться у свідомості, але зона проведення операції знеболюється. Знеболення може відбуватися за допомогою спеціальних мазей або ін’єкційного введення розчину місцевого анестетику саме в ділянку проведення операції. Місцева анестезія показана для проведення незначних оперативних втручань в амбулаторних умовах.
  • Провідникова анестезія — пацієнт також може бути у свідомості, але знеболення досягається за допомогою введення розчину місцевого анестетику в зони нервових сплетінь на відстані від місця операції. За допомогою провідникової анестезії можливо знеболити велику частину тіла або кінцівки.
  • Загальна анестезія або наркоз — пацієнт знаходиться без свідомості під постійним контролем анестезіолога. Введення препаратів для наркозу може відбуватися внутрішньовенно (через внутрішньовенний катетер) або інгаляційно (через маску).

Фахівці напряму «Анестезіологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Пугачов Валерій Анатолійович4
Пугачов Валерій Анатолійович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Андрюхов Артем Геннадійович5
Андрюхов Артем Геннадійович

Лікар-анестезіолог першої категорії, дитячий анестезіолог

Досвід: 11 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Крилов Сергій Володимирович1
Крилов Сергій Володимирович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 30 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Макарь Василь Миколайович16
Макарь Василь Миколайович

Лікар-анестезіолог другої категорії

Досвід: 10 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Скляренко Василь Григорович12
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 41 рік

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 4 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6500+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про анестезіологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Альона02.12.2022

Хочемо висловити велику вдячність за кваліфіковану, швидку медичну допомогу лікарю-урологу Новіцюку Дмитру Федоровичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу та всьому персоналу який був поряд з моїм татом. На жаль я не всіх знаю поіменно. Всі ввічливі, турботливі. Дякую вам! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.12.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Пугачова Влерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Вікторія28.11.2022

Звернулася до клініки вперше і була задоволена візитом. На рецепції ввічливі, дуже приємні адміністратори. Черг майже немає, call-центр заздалегідь уточнює можливість візиту і в разі необхідності корегує запис. Марченко Юрій Валерійович, високопрофесійний лікар, знавець своєї справи та приємний у спілкуванні! Всі питання стосовно лікування і подальшого спостереження були вирішені. Юрієм Валерійовичем було проведено оперативне втручання, вдячна анестезіологу Вороні Костянтину Миколайовичу за професіоналізм і турботливе ставлення. В клініці чисто, затишно і приємно знаходитись! Буду радити знайомим цю клініку !

Відгук з сайту. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гінекологія оперативна, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.11.2022

Вікторіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря-мамолога, лікаря ультразвукової діагностики, хірурга, лікаря сімейної медицини Марченка Юрія Валерійовича та лікаря-анестезіолога Ворону Костянтина Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ганна19.11.2022

Велика вдячність лікарю-анестезіологу Вороні Костянтину за якісно проведено анестезію. Ви — майстер своєї справи! Все пройшло чудово! Лікар висококваліфікований, уважний та приємний у спілкуванні. Рекомендую від душі!

Відгук з сайту. Фахівець: Ворона Костянтин Миколайович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.11.2022

Ганно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Ворону Костянтина Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга12.11.2022

Дякую лікарю-анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за анестезію, та солодкий сон під час операції. У 2022 нарешті добре виспалась. Це моя перша анестезія яка пройшла без болю, нудоти, та головного болю.

Відгук з сайту. Фахівець: Крилов Сергій Володимирович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.11.2022

Ольго, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Крилова Сергія Володимировича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Тетяна09.11.2022

Нещодавно робила у Сергія Віталійовича колоноскопію, дуже гарний лікар, все зробив максимально обережно, так само окреме дякую медсестрі та анестезіологу, коли було страшно вони заспокоїли мене... Красно дякую за ваш професіоналізм, рекомендую всім цього лікаря!

Відгук з сайту. Фахівець: Плем'яник Сергій Віталійович . Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.11.2022

Тетяно, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста, проктолога, лікаря ультразвукової діагностики Плем'яника Сергія Віталійовича, лікаря-анечстезіолога та медсестру. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Аркадій06.11.2022

Цю клініку обрав за рекомендаціями знайомої, яка була пацієнтом клініки. Клініка справила дуже приємне враження, розпочинаючи від приміщення, до адміністраторів. Відвідав ендоскопіста Просукова Д. П., який зробив гастроскопію та колоноскопію разом з дружньою та кваліфіковано командою в складі анестезіолога Пугачова В. А., та медсестрами Філоненко С. М та Тинко I. А. Процедури пройшли під анестезією безболісно, після чого відпочивав у чистій, світлій, комфортній палаті, весь цей час приходив лікар і запитував про стан після процедури. Дуже задоволений відвідуванням клініки, рекомендую усім у кого є проблеми зі здоров'ям які зазначені за напрямками клініки.

Відгук з сайту. Фахівці: Просуков Дмитро Павлович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.11.2022

Аркадію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича, лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича та медсестер Філоненко Світлану Миколаївну та Тинко Ірину Анатоліївну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Олександра22.10.2022

Фахівець своєї справи: уважний, позитивний, надає впевненості, Знаходить підхід до свого пацієнта)

Відгук з сайту. Фахівець: Нікітенко Віктор Сергійович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.10.2022

Олександро, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Нікітенка Віктора Сергійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія21.10.2022

18.10.22 року мені видаляли поліп з кишківника під медикаментозним сном. Скажу одразу дуже сподобались працівники клініки, дуже приємні та привітні. Велике дякую лікарю Бондаренку Олександру Миколайовичу за те, що все пройшло чудово. Окремо дякую анестезіологу за те, що прокинулась легко, ніби просто поспала)

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.10.2022

Юліє, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга, лікаря ультразвукової діагностики Бондаренка Олександра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Вероніка20.10.2022

Вдячна за гарну роботу Скляренку Вадиму Григоровичу!

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.10.2022

Вероніко, дякуємо за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Скляренко Василя Григоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Ніна17.10.2022

Хочу від усього серця подякувати лікарю-анестезіологу Пугачову. Мені було призначено операцію, яка проводиться під загальним наркозом. З таким видом наркозу маю негативний досвід, із тошнотою, стрибками тиску тощо. Тому мала певні побоювання, як перенесу наркоз цього разу. Окрім чудових умов стаціонару, хочу зазначити, що лікар перебував біля мене майже цілу добу після операції, тобто був індивідуальний пост анестезіолога. Це мені надзвичайно допомогло, завдяки професіоналізму лікаря наркоз перенесла без жодних ускладнень та неприємних симптомів.

Відгук з сайту. Фахівець: Пугачов Валерій Анатолійович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2022

Ніно, дякуємо вам за відгук про лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua