Консультація лікаря-отоларинголога

Бесіда

Під час діалогу лікар вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку та перенесені захворювання. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування. Якщо у вас є попередні дослідження чи аналізи, візьміть їх із собою.

Читати далі
Огляд та діагностика

Лікар проведе огляд верхніх дихальних шляхів (носо- та ротоглотки, гортані), огляд вух. Усі кабінети обладнані діагностичним обладнанням для експертної діагностики, тому за необхідності лікар на місці проведе необхідне обстеження, зокрема ендоскопічне дослідження ЛОР-органів.

Читати далі
Роз'яснення та схема лікування

Розуміння стану здоров'я пацієнтом — найважливіша умова якісного лікування. Тому наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання та застосовують візуальні схеми. Завершивши консультацію, лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок та схему лікування. В Smart Medical Center працює експертна команда лікарів-хірургів, які застосовують сучасні ендоскопічні та малоінвазивні методики для лікування патологій будь-якої складності.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча отоларингологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Кістрін Дмитро Юрійович33
Кістрін Дмитро Юрійович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ситник Галина Юріївна166
Ситник Галина Юріївна

Лікар-отоларинголог другої категорії, дитячий отоларинголог

Досвід: 11 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Хідіров Джаваншир Соінович22
Хідіров Джаваншир Соінович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог

Досвід: 7 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Притулка Інеса Павлівна10
Притулка Інеса Павлівна

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог

Досвід: 4 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

9500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про дитячих отоларингологів на МінськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Анна16.02.2024

Дуже вдячна Кістріну Дмитру Юрійовичу за проведену операцію моїй дитині (видаляли аденоїди та робили пункцію з вушок). Тепер дитина чує добре і нарешті дихає носиком. Дуже добре відійшла після операції, результат помітний відразу. Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.02.2024

Анно, вдячні за ваш відгук про дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитині!

Ірина Глиняна05.02.2024

Велике дякую лікарю Дмитру Юрійовичу за професійну консультацію, проведення оперативного втручання дитині (видалення аденоїдів). Дуже ввічливий, компетентний, професійний лікар і приємна у спілкуванні людина. Відповів на всі питання що цікавили. Успішно провів аденотомію дитині. Дякую. Задоволена на 100% з радістю буду рекомендувати цього лікаря. Це раз дякую Вам.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Ірино, дуже дякуємо за ваш відгук про дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анжела Геннадіївна25.01.2024

Хочу висловити велику подяку лікарю за допомогу моїй дитині в консультації, а далі в операції з видалення аденоїдів. Такі лікарі, що називається, знаходяться на своєму місці. Слава Богу, що ми потрапили до таких професійних рук і вирішили проблему, яка була у дитини.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.01.2024

Анжело, щиро вдячні за такий чудовий відгук про отоларинголога, дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій дитині!

Марина08.01.2024

Дуже задоволена прийомом у лікаря отоларинголога Інеси Павлівни. Уважна, компетентна, приємна. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Притулка Інеса Павлівна (Отоларингологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.01.2024

Марино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого отоларинголога Інесу Притулку. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Єва08.12.2023

Ну і де ж провести свято, як не в лікарні... Але коли приймає "лікар з тік-тока! Мама, я його бачила !!!!" — то все стає трохи веселіше)

Відгук з Facebook. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.12.2023

Єво, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-отоларинголога, дитячого отоларинголога Джаваншира Хідірова. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина28.11.2023

Смарт Медикал центр як завжди на висоті. На цей раз були задоволені прийомом у Старагіної Юлії Олександрівни. Дуже добра людина, знаходить підхід до дитини, професіональна лікарка. Дякую, смарт Медикал!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Старагіна Юлія Олександрівна (Отоларингологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації28.11.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про дитячого отоларинголога Юлію Старагіну. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Яна25.11.2023

Були щойно на прийомі в Зуган Ірини Григорівни, скажу чесно, дуже хороший прийом, є з чим порівнювати. Були проведені різні маніпуляції, для того, щоб дитина почала краще чути, заохотили приємностями, відволікли. Дівчата на рецепції також дуже приємні. Візитом задоволені, шкодую що не потрапили сюди раніше.

Відгук з сайту. Фахівець: Зуган Ірина Григорівна (Отоларингологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.11.2023

Яно, дякуємо за ваш відгук про дитячого отоларинголога Ірину Зуган. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитині!

Юлія09.11.2023

Були сьогодні на огляді у Зайченка В.І., залишилися задоволені, лікар знайшов підхід до дитини. Правильно пояснив лікування, надалі будемо звертатися до даного лікаря. Дякую ❤️

Відгук з Google Maps. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.11.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога, дитячого отоларинголога Віктора Зайченка. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Кухаренко Олена01.11.2023

Дуже приємна і уважна лікарка. Дочка захворіла на ангіну, було дуже їй погано. За допомогою Інеси Павлівні їй наступного дня вже стало набагато краще. Дуже дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Притулка Інеса Павлівна (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.11.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Інесу Притулку. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила29.10.2023

Дуже гарний спеціаліст! Має гарний підхід до дітей та дає дієві інструкції щодо лікування! Дуже вдячна!

Відгук з сайту. Фахівець: Притулка Інеса Павлівна (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації30.10.2023

Людмило, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Інесу Притулку. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Короткий опис напрямку "Отоларингологія дитяча" Коли Ви востаннє звертались до лікаря-отоларинголога?

Чим займається дитячий отоларинголог?

ЛОР-органи мають важливе значення для нормальної адаптації дитини в житті — за допомогою них ми сприймаємо звуки, запахи, смаки. Порушення роботи цих органів негативно впливає на роботу всього організму.

Отоларингологія діагностує, лікує і проводить профілактику захворювань вуха, горла та носа. ЛОР лікує захворювання ротоглотки, гортані, носоглотки й вух — риніт, синусит, гайморит, отит, травматичні пошкодження, фарингіт, ларингіт, тонзиліт, алергічний риніт і навіть хропіння.

Дитячий ЛОР-лікар займається профілактикою та лікуванням вух, горла та носа у дітей. ЛОР-захворювання призводять до зниження імунітету дитини та порушень функції інших органів — навіть нежить може бути небезпечним.

Коли варто звернутися до ЛОРа?

Захворювання ЛОР-органів можуть мати гострий або хронічний перебіг. Це — найпоширеніший вид хвороб серед дітей і дорослих, оскільки їх спричиняють сезонні застуди, грип, бронхіти чи травми. Порушення в роботі одного органу часто викликає захворювання іншого. Однак захворювання мають різні симптоми і проявляються по-різному. У разі самостійного лікування хвороби можуть призвести до ускладнень.

Обстежуватися в ЛОР-лікаря потрібно в перший рік після народження дитини — у 3, 6, 9 місяців, потім раз на рік.

Зверніться до дитячого ЛОР-лікаря, якщо у Вашої дитини є такі симптоми:

  • частий або тривалий нежить;
  • кровотечі з носа;
  • зниження нюху і слуху;
  • біль у горлі, переніссі, чолі та вухах;
  • порушення дихання, хропіння;
  • тривалий кашель;
  • гній у вухах;
  • проблеми з вимовою, хриплий чи сиплий голос;
  • часті застуди, підвищена температура;
  • загальна слабкість, головний біль.

До методів профілактики ЛОР-захворювань відносять ті, що зміцнюють імунітет — загартовування, дотримання особистої гігієни, своєчасне лікування ГРВІ.

Де знайти дитячого отоларинголога в Києві?

У Smart Medical Center працюють два лори з багаторічним досвідом роботи. Для більш детальної діагностики Ви можете зробити лабораторні аналізи виділень, здати загальний аналіз крові або провести відеоендоскопію.

Консультація дитячого лікаря-отоларинголога триває півгодини.

Додатково у Смарт Медікал проводять ендоскопічне обстеження, цитологічне дослідження, біопсію, промивання лакун піднебінних мигдаликів, пункцію, видалення стороннього тіла, промивання ННС тощо. За потреби лікар призначить фізіотерапевтичні процедури — наприклад, тубус кварц — або порадить звернутися до суміжного фахівця.

Досвідчені лікарі Smart Medical Center Вам нададуть якісну допомогу у зручний для Вас час. Адреса клініки — вул. Маршала Тимошенка, 19 (Оболонський район). Щоб записатися, заповніть форму на сайті.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua