Що потрібно знати

Як підготуватись?

Ехокардіографія - безболісне і безпечне дослідження, що не потребує особливої підготовки. Можна робити дітям і вагітним. Якщо у Вас є попередні результати, візьміть їх - лікар УЗД оцінить зміни за період між обстеженнями.

Читати далі
Особливості проведення

Діагностика триває приблизно 30 хвилин. Вам запропонують зняти одяг з верхньої половини тулуба. Прикраси можна залишити. Ви лягаєте на кушетку на лівий бік або на спину. Лікар використовує гель, щоб УЗД-апарат краще контактував зі шкірою - після дослідження Ви зможете легко його витерти.

Читати далі
Що входить в дослідження?

Лікар-діагност видає висновок, де зазначає про наявність чи відсутність вроджених або набутих вад серця, їх ступінь, розміри порожнин серця, товщину стінок серця, характеристику скоротливої функції серця, наявність тромбів чи пухлин серця, особливості будови судин, наявність додаткової рідини в серцевій сумці (перикарді), загальну оцінку порушень кровообігу в середині серця за ступенем важкості. Терапевт, педіатр, кардіолог, невропатолог використають цю інформацію, щоб встановити діагноз та призначити лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Ультразвукова діагностика»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Климовська Галина Миколаївна45
Климовська Галина Миколаївна

Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Досвід: 36 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Хлипавка Олександр Федорович82
Хлипавка Олександр Федорович

Лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 34 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Євтушенко Тетяна Анатоліївна168
Євтушенко Тетяна Анатоліївна

Лікар-терапевт вищої категорії, ендокринолог другої категорії, гастроентеролог

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Войтенко Володимир Миколайович120
Войтенко Володимир Миколайович

Лікар ультразвукової діагностики, лікар-терапевт

Досвід: 43 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бєляєва Світлана Євгенівна18
Бєляєва Світлана Євгенівна

Лікар ультразвукової діагностики, анестезіолог вищої категорії

Досвід: 26 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 3 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8700+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Вже відвідували нашу клініку?Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Валентина20.09.2023

Лікар Зінченко Владислав Валерійович — це чудовий лікар! Провів УЗД якісно та швидко, надав вичерпні пояснення щодо результатів. Я відчувала себе комфортно під час процедури, лікар був ввічливим та уважним до моїх питань. Рекомендую до відвідування!

Відгук з сайту. Фахівець: Зінченко Владислав Валерійович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.09.2023

Валентино, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Владислава Зінченка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Галина19.09.2023

Відвідування лікаря апріорі не може принести задоволення. Якщо звертаєшся до нього, то маєш проблему. Саме тому, так важливо отримати не тільки якісну кваліфіковану консультацію, а й дбайливе відношення всього персоналу. Все в клініці мені сподобалось, починаючи від реакції на звернення, яке відбулось через 5 секунд, чітких відповідей, швидкої реєстрації, двох нагадувань про час та місце зустрічі, до радушного прийому в клініці. Затишні приміщення, посмішки менеджерів, навіть аромат кави — все налаштовувало на позитив. Щиро дякую Катерині Сергіївні за проведене УЗД. Зрозумілою мовою пояснила наявну проблему, привітно зустріла та провела. Сподіваюсь, що рівень менеджменту в клініці не зміниться з часом, як це часто буває.

Відгук з сайту. Фахівець: Вольних Катерина Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.09.2023

Галино, дуже дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Катерину Вольних. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія16.09.2023

Чоловік робив УЗД черевної порожнини, дуже сподобалось! Лікар Мовчан Ольга Валеріївна професійно виконала процедуру. Лікарня не велика, але сучасна, чиста, людей було достатньо, але усе вчасно і без затримок, привітливий ввічливий персонал. Прийнятні ціни! 👍🏻 Звернулися перший раз і є бажання звертатися і надалі по інших питаннях.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мовчан Ольга Валеріївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.09.2023

Юліє, щиро дякуємо за такі теплі слова про лікаря ультразвукової діагностики Ольгу Мовчан. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам!

Helena Chernova15.09.2023

Робила мамі УЗІ жовчного у лікаря Зінченко Владислава Валерійовича. Тактовний, ввічливий, що важливо, бо вона мама вже поважного віку. Але в першу чергу досвідчений лікар. Все якісно зробив і пояснив простими словами. Зрозуміло, що робити далі. Дуже рекомендую!

Відгук з сайту. Напрям: Ультразвукова діагностика (УЗД)
Відповідь від адміністрації15.09.2023

Helena Chernova, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики, лікаря-хірурга, проктолога Владислава Зінченка. Раді, що ви та ваша мама задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія07.09.2023

Лікар Вольних К.С. дуже приємна, як і дівчата на рецепції.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Вольних Катерина Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.09.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Катерину Вольних та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир29.08.2023

Олена Василівна - дуже гарний і уважний лікар і хороша людина.

Відгук з сайту. Фахівець: Бурдейна Олена Василівна. Напрями: Нефрологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації30.08.2023

Володимире, дякуємо за відгук про Олену Бурдейну, лікаря-нефролога, лікаря ультразвукової діагностики. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія25.08.2023

В черговий раз була на прийомі у свого улюбленого лікаря Климовської Галини Миколаївни. Дякую за увагу, турботу та високий професійний рівень!

Відгук з Google Maps. Напрям: Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.08.2023

Наталіє, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Микола15.08.2023

Сьогодні був на прийомі. Професійний підхід, увага і повага до пацієнта. Наполегливий і прискіпливий пошук причини захворювання. Щиро Вам дякую, лікарю!

Відгук з сайту. Фахівець: Войтенко Володимир Миколайович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.08.2023

Миколо, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Володимира Войтенка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Umanets12.08.2023

Сьогодні були на прийомі у лікаря, дуже позитивні емоції від лікаря, все пояснив, показав, приємний в спілкуванні, супер фахівець. Дякуємо лікарю

Відгук з сайту. Фахівець: Сисоєв Валерій Васильович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.08.2023

Umanets, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Валерія Сисоєва. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Неллі07.08.2023

Величезна подяка лікарю УЗД Артуру Фрізу, який помітив і визначив проблему, а також чудовій професійній та людяній лікарю-гінекологу Тетяні Масловій, яка діагностувала і максимально своєчасно відправила мене в лікарню на операцію ❤️❤️❤️ у вас класна клініка.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Фріз Артур Петрович, Маслова Тетяна Олегівна. Напрями: Гінекологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Неллі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Артура Фріза та лікаря-акушер-гінеколога Тетяну Маслову. Раді, що задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Ехокардіографія - ЕхоКГ Ультразвукове дослідження серця

За допомогою ехокардіографії можна вивчити будову і функції серця.

Коли потрібно зробити ехо серця?

Лікар призначає ехокардіографію, якщо Вас турбує біль або шум у серці, задишка, перебої в роботі серця, аритмії, зміна артеріального тиску, відчуття нестачі повітря.

Дослідження також радять провести якщо Ви відчуваєте запаморочення і загальну слабкість, особливо при мінімальному фізичному навантаженні.

ЕХО серця роблять після інфаркту міокарда або за наявності травм грудної клітини. Ехокардіографія допомагає спостерігати за пацієнтами після операції на серці.

Радимо зробити ЕХО-КГ, якщо Ви професійно займаєтесь спортом, плануєте бігати марафони або пробуєте екстремальну діяльність.

Як проходить ЕХО серця?

Готуватися до УЗД серця не потрібно. Процедура дозволяється дітям та вагітним і не має абсолютних протипоказань. Однак якщо у Вас деформована грудна клітина і є запалення шкіри грудного відділу, обговоріть це з лікарем.

Якщо ви приймаєте будь-які препарати, скажіть про це лікарю. Якщо у Вас є результати попередніх досліджень, візьміть їх, щоб прослідкувати динаміку.

Ехокардіографія триває до 30 хвилин. Лікар запропонує роздягнутися, лягти на лівий бік або на спину. Ви отримаєте консультативний висновок і зможете відвідати терапевта чи кардіолога або провести додаткову діагностику - електрокардіограму, холтерівський моніторинг, доплер судин.

ЕХО серця в Києві

У Smart Medical Center Ви можете записатися на ЕХО серця до лікарів, що зможуть комплексно оцінити проблему з використанням точного обладнання.

Запишіться на ехо серця за номерами (044) 490-25-03(067)-127-03-03. Ми працюємо щодня, тож Ви зможете обрати зручний для візиту час.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua