Що потрібно знати

Як підготуватись?

Щоб гази в кишківнику не заважали обстеженню, за три доби до нього відмовтеся від бобових, білокачанної капусти, картоплі, сирих овочів і фруктів, газованих напоїв, продуктів із великим вмістом жирів, хліба, кондитерських виробів, молока та алкоголю. Якщо у Вас є попередні результати, візьміть їх - лікар УЗД оцінить зміни за період між обстеженнями.

Читати далі
Особливості проведення

Діагностика триває 20 хвилин. УЗД найкраще проводити за 5-6 годин після прийому їжі та рідини - по можливості запишіться на ранковий час. При обстеженні кишківник має бути порожнім. У випадку регулярної затримки стільця за 12 годин до обстеження варто прийняти послаблювальний засіб або поставити ректальну свічку.

Читати далі
Що входить у дослідження?

УЗД черевної порожнини включає обстеження печінки, жовчного міхура, жовчних протоків, підшлункової залози, селезінки. За потреби лікар подивиться заочеревинний простір. Також Ви можете обрати ультразвукове дослідження органів черевної порожнини з "пробним жовчогінним сніданком".

Читати далі

Фахівці напряму «Ультразвукова діагностика»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Климовська Галина Миколаївна45
Климовська Галина Миколаївна

Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Досвід: 36 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Хлипавка Олександр Федорович79
Хлипавка Олександр Федорович

Лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 34 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Войтенко Володимир Миколайович117
Войтенко Володимир Миколайович

Лікар-терапевт, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 43 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бабенко Оксана Олександрівна22
Бабенко Оксана Олександрівна

Лікар-неонатолог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Швирьова Анна Сергіївна23
Швирьова Анна Сергіївна

Лікар ультразвукової діагностики другої категорії, лікар-рентгенолог першої категорії

Досвід: 20 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 9 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Вже відвідували нашу клініку?Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Марина12.05.2023

Я дуже вдячна за турботу, і дійсно за велике бажання допомогти та знайти проблему. Дуже хочеться подякувати Остапенко А.В. за його професіоналізм, та добробуту. Його турбота та переживання за мене на найвищому рівні. Дякую. Також хочеться відмітити Фріз А.П. лікар УЗД, який не просто написав, що є якась проблема, а також шукав її. Дякую ♥️ Лікар-гінеколог Варущик О.В. професіонал своєї справи, і дуже добра людина, на прийомі в неї відчуття, що ти прийшов просто до знайомої на каву. Дякую ♥️

Відгук з Google Maps. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Фріз Артур Петрович, Варущик Оксана Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Проктологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.05.2023

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікарів Остапенка Анатолія Васильовича, Фріза Артура Петровича та Варущик Оксану Вікторівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Антоніна09.05.2023

Щиро дякую працівникам вашого центру за увагу та турботу, а ще за уважність та професіоналізм лікаря Фріза Артура Петровича! Буду рекомендувати Smart Medical Center всім моїм знайомим. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.05.2023

Антоніно, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича та персонал клініки. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я а всього найкращого!

Тетяна28.04.2023

Щиро дякую всьому колективу! Як завжди увага і допомога від телефонного дзвінка під час запису до моменту закінчення візиту. Приводила у клініку маму похилого віку, якій важко ходити, настільки уважно спланували черговість досліджень і лікарів, що мама не встигла втомитися, ще й отримала задоволення від професіоналізму лікарів. Дякуємо Боржавич Світлані Василівні, Мірошниченко Ларисі Едуардівні, Хлипавці Олександру Федоровичу, і відділенню рентгенології. Миру і процвітання.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Боржавич Світлана Василівна, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Хлипавка Олександр Федорович. Напрями: Алергологія, Кардіологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.04.2023

Тетяно, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про про персонал клініки. Раді, що задоволені візитом до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена25.04.2023

Відвідали з мамою цю клініку вперше. Були на консультації в отоларинголога Зайченка В.І. Провів ендоскопію горла. Грамотний та кваліфікований спеціаліст! Прийомом залишилися задоволені. Жодних зайвих призначень! Це дуже позитивний та значущий показник. Зазвичай намагаються призначити все й одразу. У Бабенко О.О. зробили УЗД лімфовузлів шиї. Вона так само залишила про себе враження кваліфікованого фахівця. У клініці чисто, затишно, привітно. Рекомендую)

Відгук з Google Maps. Фахівці: Зайченко Віктор Іванович, Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Отоларингологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.04.2023

Олено, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Зайченко Віктора Івановича та лікаря ультразвукової діагностики Бабенко Оксану Олександрівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Nataliia Dea24.04.2023

Була на черговому УЗД у Климовської Галини Миколаївни. Можу з впевненістю стверджувати, що вона експерт вищої категорії з УЗД і чудова чуйна та уважна людина. Я візитом повністю задоволена - лікар все уважно подивилася, прокоментувала, детально розписала і надала рекомендації щодо подальшого спостереження та аналізів. На УЗД звертаюся до Галини Миколаївни з 2020 р. та буду звертатися у майбутньому лише до неї. Також хочу подякувати керівництву медичного центру за дуже якісно підібраний персонал (включаючи привітного хлопця на вході, дівчат на рецепції та кваліфікованих лікарів).

Відгук з Google Maps. Фахівець: Климовська Галина Миколаївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.04.2023

Nataliia Dea, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Климовську Галину Миколаївну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталія21.04.2023

Дуже дякую Катерині Сергіївна за її професійність, людяність, ввічливість.

Відгук з сайту. Фахівець: Вольних Катерина Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.04.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукої діагностики Вольних Катерину Сергіївну. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Андрій17.04.2023

Добрий день! Мені все сподобалось, усі дуже ввічливі. Лікар дуже уважно вислухала і детально усе пояснила! Щодо покращення, бачив поки що один кабінет, ніяких помилок не помітив!

Відгук з анкети. Фахівець: Вольних Катерина Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.04.2023

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Вольних Катерину Сергіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія Постіл07.04.2023

1. Адміністратори та клієнтський сервіс: на високому рівні. Телефоном з адміністратором обговорили зручний час, щоб візит підійшов як для мене, так і для дочки. Знайшла потрібне для нас віконце дорослого ендокринолога та дитячого узд-спеціаліста аби ми не чекали в черзі одна одну. Одразу на вайбер прийшло повідомлення про дату, час та адресу візиту. За 2 години до прийому - вайбер-нагадування. Дуже зручно. Оплата на стійці адміністрації: як готівка, так і картою чи онлайн за QR-кодом після прийому у лікаря. Є місця для очікування (якщо прийшли не самі), є цукерки (для охочих) та чай/кава. До речі, кава дійсно смачна. 2. Лікарі: Климовська Галина Миколаївна - дуже задоволена. Донечці зробили узд лімфатичної системи. Пояснили можливі причини збільшення та направили на подальші дослідження (аби виявити причини). Стельмах Назар Алладінович - безмежно вдячна даному лікарю за проведене детальне узд щитоподібної залози та професіоналізм. Детально пояснив причини та походження вузлів щитоподібної залози, функції залози. Скоординував щодо подальшого спостереження та аналізів. Клініку рекомендую!

Відгук з Facebook. Фахівці: Климовська Галина Миколаївна, Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.04.2023

Юліє, дякуємо за такий чудовий розгорнутий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Климовську Галину Миколаївну, лікаря-ендокринолога Стельмала Назара Алладіновича та адміністраторів рецепції, контакт-центру. Раді, що завітали на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Tom Tom06.04.2023

Навіть не сумнівалась, що ви найкраща))

Відгук з Facebook. Фахівець: Климовська Галина Миколаївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації06.04.2023

Tom Tom, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Климовську Галину Миколаївну. Бажаємо міцного здоров'я!

Кирмизи05.04.2023

Хороший фахівець, швидко та якісно зробив УЗД, без очікування та тяганини. Дякую клініці за організацію.

Відгук з сайту. Фахівець: Фріз Артур Петрович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.04.2023

Кирмизи, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Фріз Артура Петровича. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua