Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Ви вже відвідували нашу клініку в Києві?Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ірина04.05.2024

Потрапили в клініку випадково. Терміново був потрібен уролог, з'ясувалось, що необхідне оперативне втручання. Зробили одразу операцію. Дякую лікарю-урологу Писаренко Христині Геннадіївні й усій команді лікарів, які швидко, якісно та фахово надали допомогу! Дуже зручно, що є стаціонар. Оформили депозитну програму. Будемо і надалі звертатись до клініки.

Відгук з сайту. Фахівець: Писаренко Христина Геннадіївна. Напрями: Стаціонар, Урологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації08.05.2024

Ірино, вдячні за ваш відгук про лікаря-уролога Христину Писаренко. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Токарєв Павло03.06.2022

Дуже хороший лікар (алерголог), клініка. Дуже чисте, комфортне та приємне відношення мед. працівників. Під час очікування пропоную випити БЕЗКОШТОВНУ каву, чай))) Приїхав зі складною алергією, дали хорошу консультацію, там прокапали і одразу легше стало і дали хороший курс лікування моєї (складної) алергії, який мені допоміг. РЕКОМЕНДУЮ! (Не в багатьох аллергоцентрах можуть прокапати і зробити процедури.... дають по суті лише направлення..). Коротше враження від клініки та від Алерголога лише позитивні. Навіть на процедурах пропонують принести каву, чай за бажанням))

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Алергологія, Стаціонар. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.06.2022

Павло, щиро вам дякуємо за відгук про лікаря-алерголога Катерину Хайдакіну та роботу клініки загалом. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Ірина01.05.2022

Я хочу висловити щиру подяку своєму лікарю Галич Ларисі Федорівні. Це дуже важливо, коли лікар призначає правильне лікування. Мій діагноз був великою несподіванкою та важким ударом для мене. Я різко відчула себе фізично неповноцінною людиною. Це дуже важко відчувати в 30 років. Але Лариса Федорівна, її обнадійливий теплий погляд і оптимістичний спокійний голос вселяв у мене надію на одужання, віру, що страшна хвороба поступово відступатиме. Лариса Федорівна завжди терпляче відповідає на мої запитання, дає потрібні поради та заспокоює. А головне, що призначене нею лікування для мене є одужанням. Завдяки Ларисі Федорівні я відновила свою працездатність та радість життя. Ще я хочу подякувати й медсестрі Катерині Алгаш. Вона дуже точно виконує свої обов'язки, акуратно та дбайливо робила мені всі ін'єкції, цікавилася моїм станом. Катерина дуже доброзичлива людина! Дякуємо вам за Вашу працю та професіоналізм. Я бажаю вам успіхів у вашій роботі та міцного здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівці: Галич Лариса Федорівна, Алгаш Катерина Вікторівна. Напрями: Неврологія, Стаціонар. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.05.2022

Ірино, дякуємо за ваш зворотний зв'язок і такий теплий відгук про лікаря-невролога Ларису Федорівну Галич, а також медичну сестру Катерину Вікторівну Алгаш. Радіємо, що призначене лікування допомогло вам. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Валентина30.07.2021

Дуже гарна клініка. Медичний персонал, який в ній працює, професійний та уважний. Здоров’я Вам і витримки в нелегкій праці.

Відгук з Facebook. Напрям: Стаціонар
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина24.06.2021

Дякую всім, хто надавав мені невідкладну допомогу, хто долучився онлайн для консультації. Можу з радістю і навіть з гордістю сказати, що Смарт — це колектив медиків, яким можна довіряти. Саме з ними з’являється віра в одужання.

Відгук з сайту. Напрям: Стаціонар. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Слава29.03.2021

Відмінна клініка. Неодноразово зверталася сюди, лікарі справжні професіонали, дуже добрі, чуйні та привітні. Сумлінно виконують свою роботу. Таким фахівцям можна довірити своє здоров'я.

Відгук з Google Maps. Напрям: Стаціонар. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Славо, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Надія15.02.2021

Дуже сподобався сервіс. Привітний і доброзичливий персонал. Розумієш, за що платиш.

Відгук з Facebook. Напрям: Стаціонар
Відповідь від адміністрації15.02.2021

Надіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу і співробітникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина03.11.2020

Щира подяка мед. персоналу в денному стаціонарі! За увагу, турботу, дбайливе ставлення. На крапельниці і уколи ходжу навіть із задоволенням)

Відгук з сайту. Напрям: Стаціонар
Відповідь від адміністрації06.11.2020

Марино, дякуємо за теплий відгук про денний стаціонар у клініці Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина03.11.2020

Приємна атмосфера, хороше обслуговування, в холі для всіх безкоштовно кава, чай, вода. Є можливість поставити крапельницю за призначенням невропатолога. Лайк 😊👍

Відгук з анкети. Напрями: Стаціонар, Неврологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.11.2020

Ірино, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Оболоні та високу оцінку нашому сервісу. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрий31.10.2020

Пять дней ставили капельницы, все было на уровне. Сегодня - закончилась капельница, девушка в палате (тоже под капельницей) на кнопку нажала раз 15 ( как сказала) минут пять прошло, никого. Стал кричать (звать кого нибудь), минут пять звал. никого. у меня не работает левая рука, особенно на мелкие предметы, поэтому перекрыл сам , как смог. Жидкость была только в половине капельницы. ЭТО НОРМАЛЬНО??!!! А если у меня сердце ..... то за 10 минут я помру. И за что я плачу??!! Я плачу за то чтобы мне поставили капельницу и сняли вовремя, а также чтобы за это время со мной ничего плохого не произошло.

Відгук з сайту. Напрям: Стаціонар
Відповідь від адміністрації31.10.2020

Юрію, дякуємо за зворотній зв'язок щодо цієї ситуації. Ми вже з'ясували деталі: на жаль, технічно не спрацювала кнопка виклику. Адміністрація провела роботу з медсестрами, щоб більше такого не допускати. Бажаємо міцного здоров'я і дякуємо, що сповістили нас.

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua