Як проходить консультація?

Збір анамнезу та огляд

Проктолог вислуховує скарги пацієнта та збирає анамнез. Лікар проведе огляд на кушетці або спеціальному кріслі. За потреби лікар порекомендує додаткові обстеження — аноскопію або ректороманоскопію, які можна зробити одразу в кабінеті.

Читати далі
Заключення та підбір методу лікування

Лікар видає консультативний висновок та призначає лікування. Якщо є можливість запобігти хірургічному втручанню, лікар призначить медикаментозне лікування. Якщо втручання все ж буде необхідне, ми запропонуємо найсучасніші малоінвазивні методи. Водночас проктолог розробить спеціальну карту, де візуально та доступно зобразить усі можливі методи.

Читати далі
Додаткова діагностика

Якщо є показання для подальшого обстеження, фахівець за допомогою обладнання може провести або призначити, зокрема:
• Огляд анального проходу поглиблено. Це може бути ректороманоскопія, коли пряму кишку досліджують на глибині до 25 сантиметрів. Лікар проводить обстеження за потреби зі знеболюючим гелем.
• Колонкоскопію — дослідження товстої кишки, яке проводять за допомогою зонда.
• Іригоскопію — рентген із контрастною речовиною.
• МРТ або КТ.

Читати далі

Фахівці напряму «Проктологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Жовніренко Дмитро Олександрович67
Жовніренко Дмитро Олександрович

Лікар-хірург, проктолог

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Стокай Катерина Володимирівна35
Стокай Катерина Володимирівна

Лікар-хірург другої категорії, проктолог

Досвід: 26 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович37
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 15 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Візняк Ігор Євгенович1
Візняк Ігор Євгенович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог, судинний хірург

Досвід: 38 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бондаренко Олександр Миколайович32
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 7 лікарів

Поширені запитання

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Найчастіше цікавляться

Відгуки про проктологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ольга31.05.2023

Була на консультації у Стокай Катерини Володимирівни, була мені незначна операція з видалення геморою. Це перша моя операція такого плану. Нервувала, але все пройшло дуже комфортно Вже через годину після операції я могла їхати додому. Все настільки комфортно і клієнтоорієнтоване. Стокай Катерина Володимирівна, професіонал та дуже хороша людина. Лікар дійсно допомагає, дає влучні рекомендації. Веде пацієнта. Супер відношення. Я вдячна Катерині Володимирівні Стокай, за допомогою, за лікарську турботу, за те, що вона дуже хороший професіонал своєї справи. Мої найщиріші рекомендації.

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації31.05.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Марина12.05.2023

Я дуже вдячна за турботу, і дійсно за велике бажання допомогти та знайти проблему. Дуже хочеться подякувати Остапенко А.В. за його професіоналізм, та добробуту. Його турбота та переживання за мене на найвищому рівні. Дякую. Також хочеться відмітити Фріз А.П. лікар УЗД, який не просто написав, що є якась проблема, а також шукав її. Дякую ♥️ Лікар-гінеколог Варущик О.В. професіонал своєї справи, і дуже добра людина, на прийомі в неї відчуття, що ти прийшов просто до знайомої на каву. Дякую ♥️

Відгук з Google Maps. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Фріз Артур Петрович, Варущик Оксана Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Проктологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.05.2023

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікарів Остапенка Анатолія Васильовича, Фріза Артура Петровича та Варущик Оксану Вікторівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга25.04.2023

Філія на Чернігівській - вогонь. Записувалась на візит одразу до самих важливих лікарів: гінеколог, мамолог, ендокринолог та проктолог. Бо на жаль, я не Бенджамен Баттен. Що цікаво: адмін на рецепції запитала чи принципова мені стать лікаря. Враховуючи, що лікарів в межах клініки я сприймаю в першу чергу як експертів свого діла і лише в останню - за статтю, то для мене це питання було не принциповим. Але приємно знати, що дівчата-адміни максимально клієнтоорієнтовані та допоможуть зробити візит до лікаря делікатного профілю комфортним для вас. Що здивувало (приготуйтесь до руйнування міфів та страхів): візит до проктолога - психологічно краще та комфортніше, ніж візит до стоматолога, ще й крісло суперзручне для тіла (але то вже таке). Мене записали до Стокай Катерини Володимирівни та вона - неймовірна. Вислухала, уточнила потрібні нюанси, оглянула, усе пояснила, запропонувала опції огляду (з відеооглядом чи без), все прокоментувала, надала лікування та підтримку. Вогонь просто! І, ні, ви не будете бігати по кабінету без штанів - вам видадуть одноразове індивідуальне спіднє, яке зменшить ваш психологічний дискомфорт під час огляду лікаря. Так, ставити запитання навіть ті, що здаються незручними - нормально. Лише лікар зможе надати вам вичерпні та максимально повні відповіді. І якщо ви все одно хвилюєтесь та ніяковієте, але розумієте, що цей огляд зробити треба, ділюсь лайфхаком: сприймайте візит до лікаря так, ніби ви відвели своє тіло на тех. огляд. Ми ж персональний автомобіль не веземо на сто, коли двигун вже все. І з нашими тілами так само. Краще раз на рік пройтись гастролями по лікарях, ніж потім лікувати те, на що натякало тіло місяць. А так: клініка - супер, лікарі - професіонали, Катерина Володимирівна тендітно та безболісно зруйнувала усі страхи та підкорила моє сердечко. Не бійтесь. Відвідуйте лікарів вчасно. Бережіть себе, бо ми в себе єдині. Безмежно вдячна СМЦ, що зібрали під одним дахом чудових лікарів, до яких хочеться прийти через рік.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.04.2023

Ольго, дякуємо за ваш такий чудовий, розгорнутий відгук про ваш візит та лікаря Стокай Катерину Вололимирівну. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Марія Лубинська24.04.2023

Це найкращий лікар, який мені траплявся! Дуже якісне лікування, гарне ставлення до пацієнта. Задоволена і раджу!

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.04.2023

Маріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія24.04.2023

Хочу подякувати клініці за підхід та чудових лікарів. Обслуговуємося всією родиною і задоволені кожним лікарем, окремо хочу сказати за лікаря проктолога Стокай Катерину Володимирівну та її дівчат медсестричок, я нереально хвилювалась та боялась, кажу як є, мала проблему і чекала поки пройде, але професіоналізм та підхід лікаря просто знищив всі кордони  тепер йду на одужання і дуже задоволена 

Відгук з Instagram. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.04.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну та медичних сестер. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Крістіна22.04.2023

Проходила лікування у Катерини Володимирівни та залишилася дуже задоволеною. Лікар дуже уважна, професіонал своєї справи. Консультації, роз'яснення лікування все просто на найвищому рівні. Величезна подяка за все. Рада, що потрапила саме до цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.04.2023

Крістіно, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія19.04.2023

Хочу подякувати чудовому лікарю Посохову Д.М. за професіоналізм, людяність та розуміння! Ніколи не думала, що візит до проктолога може бути таким позитивним) Дякую Вам🙏

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.04.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Посохова Дмитра Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга08.04.2023

Була сьогодні на прийомі у лікарки Стокай Катерини Володимирівни!! Чудовий фахівець! Чудова, світла, сонячна людина! Заспокоїла, все розповіла! Огляд безболісний! Лікар від Господа! Рекомендую всім, проктолог Стокай Катерина Володимирівна!! Дякую вам, шановна лікарко!

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.04.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-проктолога, хірурга Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Ліза02.04.2023

Дякую за допомогу лікарю Стокай Катерині Володимирівні! Дуже чудовий лікар! Швидко, якісно і з комфортом

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.04.2023

Лізо, дякуємо за ваш відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоро'я!

Галина Гузь31.03.2023

У березні було проведено операцію у Посохова Дмитра Миколайовича. Хочу Вам щиро подякувати, за Ваш незвичайний талант! За Вашу допомогу людям, за порятунок життів, за щиру чуйність на страждання людей! Дякую за співпереживання, за колосальну підтримку, і головне, за Ваше вміння орудувати в операційній! Ви не просто хірург, Ви справжній майстер своєї справи! Низький уклін та Дай Вам Бог здоров'я за Вашу допомогу!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.03.2023

Галино, дякуємо за ваш теплий відгук про лікаря Посохова Дмитра Миколайовича. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua