Консультація лікаря-невролога

Збір інформації

Збір інформації про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку, перенесені захворювання (анамнез життя). Лікар запитає вас про наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів.

Читати далі
Огляд

Невролог оцінить ваш зовнішній стан та проведе спеціальний огляд: уточнить дані щодо ваги тіла, виміряє артеріальний тиск, вислухає, як функціонує серце, обстежить живіт, перевірить наявність патологічних симптомів, які характерні для захворювання нервової системи.

Читати далі
Додатково

Можливо, цього буде достатньо для встановлення діагнозу - вам одразу призначать лікування. Якщо отриманих даних недостатньо, лікар запропонує провести лабораторні аналізи або спеціальні інструментальні дослідження (кардіограму, УЗД, холтерівське моніторування, електроенцефалограму тощо). Може знадобитися консультація суміжного спеціаліста (офтальмолога, кардіолога тощо). У такому випадку невролог дасть вам направлення для дообстеження і призначить дату повторної консультації.

Читати далі

Фахівці напряму «Неврологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Малакшанідзе Зураб Гурамович
Малакшанідзе Зураб Гурамович

Лікар-невропатолог вищої категорії

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Любишко Ксенія Станіславівна
Любишко Ксенія Станіславівна

Лікар-невропатолог першої категорії, рефлексотерапевт

Досвід: 6 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6100+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про неврологів на Либідській Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Леся26.06.2022

Дякую Марині Іванівні Литвинюк, лікар — професіонал своєї справи. Мені є з ким порівнювати: це перший лікар-нервопатолог, який насправді допоміг із моєю проблемою. Мені наразі набагато краще завдяки її правильно поставленому діагнозу та прописаному лікуванню. Дякую лікарю та буду всім її рекомендувати.

Відгук з сайту. Фахівець: Литвинюк Марина Іванівна (Неврологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації27.06.2022

Лесю, вдячні вам за відгук про лікаря-невропатолога Литвинюк М. І. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила25.06.2022

Дякую Руслану Васильовичу за допомогу і вірне лікарське призначення, рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Канівець Руслан Васильович (Неврологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.06.2022

Людмило, вдячні вам за позитивний відгук про лікаря-невропатолога Канівця Р.В. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія20.06.2022

Хочу виразити подяку лікарю Канівцю Р.В. за його уважне та чутке ставлення до моєї проблеми. Лікар зрозуміло і чітко надав програму лікування та відповів на всі мої запитання. З впевненістю можу рекомендувати лікаря-невропатолога Канівця Р.В. Задоволена тим, як обслуговували дівчата адміністратори, уважні та привітні!))

Відгук з сайту. Фахівець: Канівець Руслан Васильович (Неврологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.06.2022

Анастасіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-невропатолога Канівця Руслана Васильовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія20.06.2022

Марина Іванівна — невролог ❤️лікар від Бога. Прекрасний кваліфікований спеціаліст. Велика подяка всьому колективу, проходжу лікування, дуже задоволена кожним відвідуванням.

Відгук з сайту. Фахівець: Литвинюк Марина Іванівна (Неврологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Наталіє, щиро вдячні за позитивний відгук про персонал та лікаря-невропатолога Литвинюк Марину Іванівну. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія 20.06.2022

Мені дуже сподобалась приємне спілкування із адміністатором. При проходженні УЗД нирок спеціаліст все виконував професійно і відповіла на мої запитання, заспокоїла мене, що з нирками все в порядку. Стосовно сильного болю, який турбує мене понад тиждень, треба звернутись до невропатолога. Тому я після УЗД відразу записалась на первинну консультацію до невропатолога. Адміністратор люб'язно передзвонила лікарю і запитала, чи можно прямо зараз мене прийняти. Під час первинної консультації у невропатолога, я надала йому фото мого МРТ минулого року. Лікар дуже уважно вислухав мої скарги на сильний біль, що через це, я не можу ходити, спати і нагинатись. Лікар призначив мені лікування і зробив блокаду, щоб зняти біль. Завдяки професіоналізму невропатолога, я вперше за тиждень стала почувати себе набагато краще, вночі змогла заснути і фізичний біль зменшився. Дякую вам, що у вас працюють лікарі, які допомогають поліпшити якість життя пацієнтів і відновити здоров'я. Також мені дуже сподобалась приємна і затишна атмосфера в самій поліклініці : уважні адміністратори, кулєри з водою і запашна кава з кава-машини, де кожен відвідувач може самостійно собі зробити.

Відгук з анкети. Фахівці: Бєляєва Світлана Євгенівна, Канівець Руслан Васильович. Напрями: Неврологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Вікторіє, дякуємо вам за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Наталія18.06.2022

Прекрасний фахівець, дуже уважна та докладна лікар-невролог Марина Іванівна. Я отримала кваліфіковану допомогу та спокій, роз'яснення перебігу хвороби та розписану поетапно терапію.

Відгук з сайту. Фахівець: Литвинюк Марина Іванівна (Неврологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Наталіє, вдячні вам за відгук про лікаря-невролога Литвинюк Марину Іванівну. Дякуємо за довіру! Бажаємо міцного здоров'я.

Dmytro10.06.2022

Після того як я заходжу в клініку, завжди зустрічають усміхнені дівчата, знаючи свою роботу, чудовий сервіс. Найкращий нерволог Казімір Ю. В. це не просто лікар, це супергерой. Спасибі Смарт Медікал.

Відгук з Facebook. Фахівець: Казімір Юлія Вікторівна (Неврологія)
Відповідь від адміністрації09.06.2022

Дмитре, дякуємо за відгук про роботу клініки та лікаря-невролога Юлії Вікторівни Казімір. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина01.05.2022

Я хочу висловити щиру подяку своєму лікарю Галич Ларисі Федорівні. Це дуже важливо, коли лікар призначає правильне лікування. Мій діагноз був великою несподіванкою та важким ударом для мене. Я різко відчула себе фізично неповноцінною людиною. Це дуже важко відчувати в 30 років. Але Лариса Федорівна, її обнадійливий теплий погляд і оптимістичний спокійний голос вселяв у мене надію на одужання, віру, що страшна хвороба поступово відступатиме. Лариса Федорівна завжди терпляче відповідає на мої запитання, дає потрібні поради та заспокоює. А головне, що призначене нею лікування для мене є одужанням. Завдяки Ларисі Федорівні я відновила свою працездатність та радість життя. Ще я хочу подякувати й медсестрі Катерині Алгаш. Вона дуже точно виконує свої обов'язки, акуратно та дбайливо робила мені всі ін'єкції, цікавилася моїм станом. Катерина дуже доброзичлива людина! Дякуємо вам за Вашу працю та професіоналізм. Я бажаю вам успіхів у вашій роботі та міцного здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівці: Галич Лариса Федорівна, Алгаш Катерина Вікторівна. Напрями: Неврологія, Стаціонар. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.05.2022

Ірино, дякуємо за ваш зворотний зв'язок і такий теплий відгук про лікаря-невролога Ларису Федорівну Галич, а також медичну сестру Катерину Вікторівну Алгаш. Радіємо, що призначене лікування допомогло вам. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Майя Мироненко25.02.2022

Чудова клініка, багато топових спеціалістів. До дерматолога, невролога, кардіолога, ортопеда — тільки сюди! Комфортно і приємно перебувати в клініці. Медсестри просто профі своєї справи. У сина раніше були втрати свідомості при заборі крові, Смарт Медікал уперше з цим впоралися! Велика подяка їм, син перестав боятися аналізів тепер.

Відгук з Google Maps. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Неврологія, Ортопедія і травматологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.02.2022

Майє, дякуємо за відгук про клініку та її фахівців. Раді, що ваш син не боїться аналізів. Бажаємо міцного здоров'я вашій сім'ї!

Анонім18.02.2022

Найкращому у світі лікарю. Щастя, любові, добра та безмежного кохання!

Відгук з анкети. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.02.2022

Дякуємо, за теплі слова для лікаря-невропатолога Патики Олени Володимирівни. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua