Консультація лікаря-мамолога

Збір інформації

Збір інформації про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку, перенесені захворювання (анамнез життя). Лікар запитає вас про наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів.

Читати далі
Огляд

Мамолог проведе спеціальний огляд та пальпацію молочних залоз. Може виникнути потреба у спеціальних додаткових обстеженнях (УЗД, мамографія, аспіраційна біопсія). Під час консультації лікар-мамолог навчить вас робити самостійне обстеження грудей та відповість на всі ваші запитання.

Читати далі
Додатково

При виявленні патології лікар встановить діагноз та призначить необхідне лікування. У Smart Medical Center працює експертна команда лікарів-хірургів, які застосовують, зокрема, сучасні ендоскопічні та малоінвазивні методики для лікування патологій будь-якої складності.

Читати далі

Фахівці напряму «Мамологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Хурані Іяд Фахід9
Хурані Іяд Фахід

Лікар-онкохірург вищої категорії, мамолог вищої категорії, онколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Доктор медичних наук, професор

Досвід: 27 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Кисельова Ірина Сергіївна 39
Кисельова Ірина Сергіївна

Лікар-мамолог, онколог другої категорії, онкохірург, хіміотерапевт

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бавикін Євген Миколайович25
Бавикін Євген Миколайович

Лікар-мамолог, онкохірург першої категорії

Досвід: 19 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Найчастіше цікавляться

Відгуки про мамологів на МінськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ірина15.05.2024

Дуже задоволена лікарем. Дуже уважний, компетентний. Лікар з великої букви. Уважно обстежив і якісно провів операцію. Дуже дякую за його золоті руки. Все пройшло швидко та безболісно і головне оперативно та на вищому рівні. Дуже дякую лікарю Хурані Іяд Фахід!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.05.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Даниленко02.05.2024

Дякую Ірині Сергіївні за високий рівень професіоналізму та якісну консультацію. Єдиний за 4 роки лікар, який чітко та детально розповів усі нюанси діагнозу, рекомендації тощо. Дякую за роботу і подарований настрій!

Відгук з сайту. Фахівець: Кисельова Ірина Сергіївна (Мамологія (онкологія)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації03.05.2024

Вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Ірину Кисельову. Нам дуже приємно, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина01.05.2024

Добрий вечір мене звати Валентина. Я оперувалась у лікаря Хурані Іяд Фахід хочу висловити велику подяку за його високий професіоналізм золоті руки, чуйне ставлення, добре слово яке є найкращими ліками, за те що він приділив велику увагу у лікуванні та не дав хворобі прогресувати. Низький уклін Вам лікар-рятівник. Міцного здоров'я, мирного неба. Дякую. Рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.05.2024

Валентино, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Поліщук Катерина Євгеніївна26.04.2024

Хочу сказати слова подяки Іяд Хурані! Сьогодні була на прийомі у лікаря-професора! Прекрасна людина! Професіонал своєї справи! Рекомендую! У наш час це диво, що такі люди залишилися в Україні та нікуди не поїхали! Лікар від бога! Дякую велике 💛💙

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід (Мамологія (онкологія)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Катерино, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина24.04.2024

Дякую, Ірино Сергіївно, за Ваше вміння аналізувати, прогнозувати та планувати подальше лікування. Ви прекрасний спеціаліст і це додає впевненості у правильності вибору лікування

Відгук з сайту. Фахівець: Кисельова Ірина Сергіївна (Мамологія (онкологія)). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.04.2024

Валентино, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Ірину Кисельову. Нам дуже приємно, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина24.04.2024

Хочу висловити велику подяку лікарям Хурані Іяд Фахід та Вороні Констянтину Миколайовичу, які 23.04.2024 проводили мені оперативне втручання це лікарі які дійсно відповідають вищій категорії. Відносяться до пацієнтів з повагою чітко пояснюють на консультаціях що треба зробити вчасно щоб зберегти життя. Бажаю Вам міцного здоров'я та мирного неба. Дуже вдячна

Відгук з сайту. Фахівці: Хурані Іяд Фахід, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Мамологія (онкологія), Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.04.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані та лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Дарʼя22.04.2024

Сьогодні була на прийомі у Кисельової Ірини Сергіївни і я із впевненістю можу сказати, що вона — одна з найкращих спеціалістів, яких я зустрічала! Дуже уважна та приємна, розташувала до себе з перших секунд знайомства. Пишаюсь тим, що в нашій країні є такі лікарі та клініки! Дякую Вам!

Відгук з сайту. Фахівець: Кисельова Ірина Сергіївна (Мамологія (онкологія)). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.04.2024

Дар'є, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Ірину Кисельову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія18.04.2024

До Smart Medical Centre на Чернігівській мене привезли рідні здалеку, з іншого міста, за наполегливими рекомендаціями мами, яка рік тому тут проходила обстеження. Для мене ситуація була критична. Випила багато препаратів, пройшла безліч обстежень, поки не почались нестерпні виснажливі болі внизу живота. Два роки гінекологи різних клінік мого міста «спостерігали» за процесом утворення нових пухлин. Переважно рекомендували видалити пухлину з молочної залози, а вже потім приступити до вирішення всіх моїх інших «жіночих» проблем, зокрема через вживання гормонів. У клініці записалася до Зеленської Марини Володимирівни, розраховуючи на адекватне призначення препаратів. Вердикт був іншим: негайно потрібне хірургічне втручання. Протягом декількох годин було проведено необхідне обстеження, зроблено біопсію, організовано три бригади хірургів, у тому числі з одночасного видалення пухлин з молочної залози. А наступного дня мене прооперували 3 кваліфіковані хірурги: Зеленська Марина Володимирівна, Шкабой Наталія Олексіївна, Хурані Іяд Фахід. Як адміністрація клініки змогла так швидко організувати моє обстеження, госпіталізацію, оперування та подальше лікування – це для мене загадка. Адже операційні були зайняті, а у лікарів щільний графік. Дуже вдячна всім, хто мене обстежував, оперував і лікував. Окрема вдячність анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за професіоналізм та підтримку. Лікування платне, але здоров'я безцінне. Шкодую, що так багато часу та грошей витратила на виснажливе та безрезультатне лікування вдома. Плюси клініки: швидке та якісне вирішення проблеми; власна лабораторія, швидкі результати; прогресивна апаратура; кваліфіковані спеціалісти; дбайливий та ввічливий персонал; сучасний інтер'єр та чистота в приміщеннях; безкоштовна кава/чай та солодощі для клієнтів. Недолік для мене - Smart Medical Centre не має філії в моєму місті.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Хурані Іяд Фахід, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія), Анестезіологія, Гінекологія оперативна, Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.04.2024

Вікторіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дар'я17.04.2024

Лікаря порадила подруга, робила операцію з гінекології — все пройшло ідеально, тепер краще ніж до пологів))) Другу операцію хотіла зробити в клініці, що спеціалізується на мамології, обійшла 3 клініки, теж за рекомендаціями, але повернулась до Марченка і не шкодую — якісна операція з супер охайним швом з найнижчим цінником в порівнянні з іншими клініками) Окремо про Смарт медікал — поки не траплялось жодного мінуса) Рада що знайшла і вас і Юрія Валерійовича)

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.04.2024

Дар'є, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Юрія Марченка. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна14.04.2024

Була на прийомі 14.04.2024 у лікаря-мамолога Марченко Юрія Валерійовича, він зробив мені УЗД та надав професійну консультацію. Чудовий лікар, надав поради та відповів на всі мої питання.

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Юрія Марченка. Раді, що ви задоволені проведеною діагностикою та консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

В яких випадках варто звернутися до мамолога?

Мамолог діагностує та лікує хвороби молочних залоз. Відвідувати мамолога рекомендується у разі відчуття будь-якого дискомфорту у грудях і профілактично раз на рік після 40 років.

Щоб уникнути ускладнень і вчасно помітити зміни, обстежуйтесь щомісяця самостійно. Для цього підніміть зігнуту в лікті руку і обмацайте груди другою рукою. Умовно розділивши молочну залозу на чотири частини, обстежуйте кожну чверть.

Проконсультуйтеся з мамологом за наявності таких симптомів:

  • зміна зовнішнього вигляду шкіри або виразки на грудях;
  • зміна кольору, контуру і форми сосків;
  • виділення із сосків;
  • ущільнення або припухлість у грудях;
  • дискомфорт чи біль у грудях, під пахвами;
  • зміна розміру чи асиметрія молочних залоз.

Обов’язково зверніться до мамолога, якщо у Вас була операція на молочній залозі, травма чи запальний процес, з’явилися будь-які нові відчуття в молочній залозі.

Знайти Смарт Медікал Центр можна на Оболоні біля станції метро "Мінська" за адресою вулиця Маршала Тимошенка, 19. Ви можете записатися за телефоном (067)127-03-03  або за формою на сайті.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua