Про колоноскопію в Smart Medical Center

Колоноскопія — це комплексне ендоскопічне дослідження слизової оболонки товстого кишківника та кінцевого відділу тонкої кишки.

У Smart Medical Center використовується відеоендоскопічна система експертного класу японського виробництва Fujinon EPX-4450 HD. Система побудована на основі сучасних технологій і відкриває нові діагностичні можливості, забезпечує високу чіткість і широкі можливості для обробки зображень. Лікар бачить на моніторі зображення в ультра HD якості з фіксацією на цифрові носії. Це дає можливість помітити найменші зміни та виявити захворювання на ранніх стадіях.​

Під час колоноскопії лікар може виконати біопсію — взяти шматочок тканини для проведення морфологічної верифікації, профарбовування слизової оболонки хімічним способом та в режимі вузькоспектрального освітлення. Це дає змогу виявити найменші новоутворення, які непомітні при звичайному освітленні, та видалити новоутворення, що може стати причиною розвитку онкологічних захворювань. У разі необхідності є можливість зробити це відразу, без подальших втручань.

Анестезія

Переважну більшість обстежень у Smart Medical Center проводять під внутрішньовенною анестезією («медикаментозний сон») за участі анестезіолога та з використанням препаратів із мінімальною побічною дією. Перед процедурою ви «засинаєте» й не відчуваєте дискомфорту.

Підготовка

Щоб результати були максимально інформативні, важливо правильно підготуватися.

  • За три дні до обстеження — перейти на дієту з повним виключенням інгредієнтів, що містять рослинну клітковину.
  • Напередодні процедури — очистити кишківник спеціальним розчином.

Перед прийомом обов’язково ознайомтесь зі схемою підготовки та дієтою.

Поширені запитання

Фахівці напряму «Ендоскопія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бондаренко Олександр Миколайович43
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 17 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Плем'яник Сергій Віталійович 8
Плем'яник Сергій Віталійович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії, проктолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Перепадя Владислав Миколайович8
Перепадя Владислав Миколайович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Кандидат медичних наук

Досвід: 26 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович85
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Логоша Марина Олександрівна7
Логоша Марина Олександрівна

Лікар-ендоскопіст другої категорії

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про ендоскопістів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Людмила29.05.2024

Клініку порадив гастроентеролог. Були вперше. Все пройшло швидко і професійно. Дуже вдячна лікарю-ендоскопісту Логоші Марині Олександрівні, лікарю-анестезіологу Полоневич Оксані Аркадіївні, медсестрі Філоненко Світлані Миколаївні за майстерність своєї справи, за турботливе, делікатне і просто людське відношення до пацієнта. Також подяка адміністраторам клініки за необхідне інформування по загальним питанням та увагу під час візиту до клініки.

Відгук з сайту. Фахівці: Логоша Марина Олександрівна, Полоневич Оксана Аркадіївна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації30.05.2024

Людмило, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Марину Логошу, лікаря-анестезіолога Оксану Полоневич та медичну сестру Світлану Філоненко. Ми дуже раді, що ви задоволені проведеними дослідженнями та бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина11.05.2024

Дякую лікарю) Все пройшло гарно, хоча я сильно переживала. Лікар позитивний і професіонал. Дякую)

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації13.05.2024

Марино, вдячні за ваш відгук про лікаря Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга02.05.2024

Дуже вдячна лікарю Дмитру Олександровичу Жовніренко за віртуозно проведену операцію методом Ligasure. А також за терплячість. Життя змінилось на краще кардинально, шкодую, що тягнула так довго! Також щиро дякую анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу — наркоз був розрахований ідеально, зайшов та вийшов абсолютно невідчутно, без жодних неприємних наслідків! Дякую лікарю Посохову Дмитру Миколайовичу за гастро-, колоноскопію, тепер знаю, куди треба звернути увагу та вже приймаю ліки, призначені за їх результатами лікарем Жовніренко. Окрема подяка операційній менеджерці Оксані та турботливій медсестричці Валюші — перебування у стаціонарі було комфортним та безпроблемним! І неймовірно смачний супчик:)

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.05.2024

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікарів Дмитра Жовніренка та Дмитра Посохова, лікаря-анестезіолога Сергія Крилова, операційного менеджера та медичну сестру. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Георгій25.04.2024

Як мені в Ѕmart Medical Center робили колоноскопію (Іронічне оповідання). Необхідність виконати дослідження під загадковою назвою "колоноскопія" приголомшило мене, як цеглина з балкона. Я так розхвилювався, що втратив здоровий глузд, здібність читати, когось слухати та взагалі володіти собою. І хто, ви думаєте, наполягав на колоноскопії? Лікар-проктолог пан Анатолій. Людина якій я довіряв всі свої потаємні хвороби! Довіряй після цього лікарям! Але у нього була своя точка зору і суперечки тут були недоречні. Він - лікар, а я інженер-механік. От і все! Як казав наш відомий гуморист: "Давайте поспорим о вкусе устриц с теми, кто их ел." Отже, колоноскопия! Читаю інтернет, веду бесіди з ветеранами колоноскопії, з дружиною. Мене ніщо не заспокоює! Я дуже хвилююсь! Господи, що мені робити? Хоть з мосту та в воду! Але, все ж закуповую все необхідне в аптеці та промиваю кишківник. Найгидотніша процедура! Та це дрібниці, з погляду на те, що мене очікує, так я розмірковував. І не мав рацію... Нарешті настав день"Ч”! Ніч напередодні — без сну, прислуховуюсь, чи все з мене вийшло? А то, раптом, почне виходити поза регламенту... Залишаю дома прощальну записку. Поїхав! Нарешті клініка. Ніг не чую під собою. Спочатку ЕКГ, потім пауза перед кабінетом. Серце — ледь не вистрибне. Ой, рятуйте мене, люди добрі! Раптом поруч, на стілець, опустилась біла хмаринка, “Хмаринка” розпитала мене про все моє життя, лагідно і заспокійливо. Ну, тепер мене під рученьки й до Господа... Так я подумав... Виявляється це був лікар-анестезіолог, одягнений у білий халат, і він ненав'язливо запросив мене до кабінету. За дверима, люди, як люди. Чого мене трясло? Всі посміхаються, більшість молоді жінки. А одна, найгарніша, запросила мене в окрему кімнату і запропонувала зняти одяг, а замість цього дала мені шортики з дірочкою та бахіли й пішла, легко ступаючи, навіть не торкаючись підлоги. Поманила мене пальчиком і зникла за білими дверима. От так в шортиках та бахілах я відчинив ці двері й одразу потрапив в полон декількох пар рук. Миттєво ліву руку стиснула манжета тонометра, права потрапила під легкий укол, на палець причепилась прищепка для контролю сатурації, в ніздрі ввели трубки з киснем і перевернули на лівий бік. Хтось спитав, чи вживаю я алкоголь і якої міцності. Поки я розмірковував, що відповісти, в полі зору моїх заплющених очей намалювався якійсь рваний квадрат... і все. На все це пішли лічені хвилини. Я зник. Коли я розплющив очі наді мною стояв ХТОСЬ. Він промовив: "У Вас все гаразд!" Все? Невже? Все!!! Тепер я знаю який вигляд має мій Янгол! Дякую тобі, лікарю! От як проводять колоноскопію в Smart Medical Center! Суцільне чаклунство! Вам потрібно зробити колоноскопію? Не хвилюйтесь. Ідіть сміливо! На вас чекають майстри високого класу з умілими та лагідними руками.

Відгук з сайту. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.04.2024

Георгію, щиро вдячні за такий розгорнутий відгук про проведену процедуру. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана12.04.2024

Пишу від імені своєї сестри Тетяни, яка напередодні була в так "званій клініці" за порадою знайомого в проктолога, де була вже назначена операція і визначена як найскладна, а головне із прейскурантом біля 30000.00тис.грн. Звичайно, я засумнівалась, вивчила проблему і зрозуміла що вже давно сучасна хірургія так не оперує. Знайома порадила Вашу клініку в якій оперувалась сама. Я зробила один дзвінок, де мене кваліфіковано проконсультували, записали на процедуру до лікаря. Приїхала сестричка з району, пройшла обстеження і телефонує мені у захваті..... Що я просто Ангел і вберегла її від жаху там де вона побувала. А Ваша клініка це щось неймовірне як і весь персонал. Професіонали, обслуговування на найвищому рівні, а лікар — Посохов Дмитро Миколайович для неї виявився взагалі Богом, тому що не знайшов нічого страшного, зробив свою справу чудово, а операцію взагалі скасовував. Ось так буває. Скажіть, що не чудеса. Тому закликаю всіх хто опинитися в такій ситуації не панікуйте, перевірте інформацію і виберіть клініку Смарт Медікал Центр.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Світлано, вдячні за такий чудовий, розгорнутий відгук. Раді, що ваша сестра задоволена візитом до лікаря Дмитра Посохова. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій Іванович09.04.2024

Щиро вдячний шановному лікарю Перепаді Владиславу Миколайовичу за прекрасно проведену колоноскопію і дуже фахове заключення за результатами обстеження, окрема подяка лікарю-анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу за надзвичайно фахово проведену анестезію під час обстеження, а також дуже вдячний медсестрам, що допомагали під час обстеження і турбувалися моїм станом після проведення обстеження, а також дуже гарне враження справив сам центр, всюди дуже чисто та охайно, працівники кол-центра і рецепції працюють також дуже фахово.

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Владислава Перепадю та лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Раді, що ви задоволені проведеним обстеженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Андрій09.04.2024

Хочу висловити свою найщирішу вдячність лікарю Жовніренко Дмитру Олександровичу за проведену колоноскопію та операцію (висічення анальної тріщини). Звернувшись по рекомендації знайомих, не пожалкував про свій вибір. Я звісно все це проживаю вперше, але все безболісно та не так страшно, як я уявляв. Дмитро Олександрович приправляє професійність тематичним гумором, що для мене особливо важливо в контексті такої специфічної тематики))) Крім того, хочу відзначити приємну атмосферу в медичному центрі, а також привітний та уважний персонал. Це створює додатковий комфорт для пацієнтів і сприяє швидкому одужанню.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.04.2024

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир30.03.2024

Лучший врач! Профессионал, с отличным чувством юмора и индивидуальным подходом. Спасибо Дмитрию и его команде за качественную и безболезненную процедуру! Рекомендую тем, кто сомневается при выборе специалиста

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Володимире, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина Федорівна27.03.2024

Дякую щиро Посохову Дмитру Миколайовичу за високий професіоналізм, уважне, чуйне ставлення і позитив.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана10.02.2024

Чудова клініка, уважний і привітний персонал! Племʼянник Сергій Васильович і команда, яка провела дослідження разом з ним — всі професійно виконали свою роботу! Щиро дякую кожному!! Дякую за смачну каву!

Відгук з сайту. Фахівець: Плем'яник Сергій Віталійович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.02.2024

Оксано, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Сергія Плем'яника. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua