Про колоноскопію в Smart Medical Center

Колоноскопія — це комплексне ендоскопічне дослідження слизової оболонки товстого кишківника та кінцевого відділу тонкої кишки.

У Smart Medical Center використовується відеоендоскопічна система експертного класу японського виробництва Fujinon EPX-4450 HD. Система побудована на основі сучасних технологій і відкриває нові діагностичні можливості, забезпечує високу чіткість і широкі можливості для обробки зображень. Лікар бачить на моніторі зображення в ультра HD якості з фіксацією на цифрові носії. Це дає можливість помітити найменші зміни та виявити захворювання на ранніх стадіях.​

Під час колоноскопії лікар може виконати біопсію — взяти шматочок тканини для проведення морфологічної верифікації, профарбовування слизової оболонки хімічним способом та в режимі вузькоспектрального освітлення. Це дає змогу виявити найменші новоутворення, які непомітні при звичайному освітленні, та видалити новоутворення, що може стати причиною розвитку онкологічних захворювань. У разі необхідності є можливість зробити це відразу, без подальших втручань.

Анестезія

Переважну більшість обстежень у Smart Medical Center проводять під внутрішньовенною анестезією («медикаментозний сон») за участі анестезіолога та з використанням препаратів із мінімальною побічною дією. Перед процедурою ви «засинаєте» й не відчуваєте дискомфорту.

Підготовка

Щоб результати були максимально інформативні, важливо правильно підготуватися.

  • За три дні до обстеження — перейти на дієту з повним виключенням інгредієнтів, що містять рослинну клітковину.
  • Напередодні процедури — очистити кишківник спеціальним розчином.

Перед прийомом обов’язково ознайомтесь зі схемою підготовки та дієтою.

Поширені запитання

Фахівці напряму «Ендоскопія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бондаренко Олександр Миколайович30
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Карбовнича Олена Сергіївна27
Карбовнича Олена Сергіївна

Лікар-проктолог, хірург, ендоскопіст

Досвід: 10 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Просуков Дмитро Павлович36
Просуков Дмитро Павлович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Досвід: 26 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Плем'яник Сергій Віталійович 5
Плем'яник Сергій Віталійович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії, проктолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 20 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Перепадя Владислав Миколайович2
Перепадя Владислав Миколайович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Кандидат медичних наук

Досвід: 25 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6500+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про ендоскопістів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Наталя11.01.2023

Сьогодні була у вашій клініці у відділенні на Чернігівській, проходила гастро- та колоноскопію у лікаря Нікітенка Віктора Сергійовича (філія на чернігівській). Все пройшло напрочуд швидко та якісно завдяки діям лікаря та всього персоналу. Після наркозу чудово себе почувала. Хочу відзначити уважне, професійне ставлення лікаря на всіх етапах проходження процедури, це дуже приємно. Легкі жарти лікаря та покрокове пояснення нюансів майбутньої процедури реально знижують напруженість та надають впевненості. Велике вам за це спасибі) Тепер зрозуміла, що гастро- та колоноскопія це не страшна процедура, а сучасний та якісний вид діагностики. У клініці була неодноразово в різних філіях і наводила своїх родичів. Тому хочу дякувати лікарям, у яких були на прийомах і проходили лікування: Євтушенко Тетяна Анатоліївна терапевт, гастроентеролог; Мойсеєнко Валентина Олексіївна, терапевт, гастроентеролог, Костенко Неля Сергіївна, дерматолог. До кожного з вас теплі слова та побажання всього найкращого. Велике вам спасибі)

Відгук з сайту. Фахівці: Нікітенко Віктор Сергійович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Мойсеєнко Валентина Олексіївна , Костенко Неля Сергіївна. Напрями: Гастроскопія, Дерматологія / дерматоонкологія, Колоноскопія, Терапія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.01.2023

Наталю, дякуємо вам за позитивний відгук про лікарів нашої клініки. Раді, що ви задоволені кожним візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Тамара10.01.2023

Дуже дякую лікареві за безболісне та комфортне обстеження. Проходила колоноскопію та гастроскопію під медикаментозним сном. Процедура пройшла швидко, лікар виконав всі необхідні маніпуляції, після процедури прекрасне самопочуття і ніякого дискомфорту.

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.01.2023

Тамаро, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія06.01.2023

Ваша клініка — це команда професіоналів!! Відвідую вже не вперше. Сьогодні була на процедурі езофагогастродуоденоскопії. Було дуже страшно робити наркоз) Але мене зустріла розкішна команда лікарів! Заспокоїли і все зробили дуже швидко та не боляче. Анестезіолог Андрюхов А.Г. Спасибі вам велике!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Андрюхов Артем Геннадійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.01.2023

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича та лікаря-анестезіолога Андрюхова Артема Геннадійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Леся14.12.2022

Дякую лікареві Бондаренку Олександру Миколайовичу за професійно проведені процедури та якісну діагностику. Бажаю здоров'я і всього найкращого!

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.12.2022

Лесю, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга, лікаря ультразвукової діагностики Бондаренка Олександра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна11.12.2022

Бондаренко О.М. — чудовий професіонал своєї справи. Тільки приємні враження. Найкращі рекомендації та вдячність лікарю.

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Колоноскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.12.2022

Тетяно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга, лікаря ультразвукової діагностики Бондаренка Олександра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана09.12.2022

Щиро дякую за професіоналізм, компетентність, людяність, привітність, уважне ставлення до пацієнтів прекрасному лікарю і справжньому фахівцю своєї справи — Посохову Дмитру Миколайовичу. Майстер своєї справи. Звернулася з мамою проблемою в кишківнику та шлунку, де було професійно проведено огляд та зроблено всі необхідні процедури без ускладнень. Дякую вам та вашій команді. Здоров`я вам та мирного неба!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.12.2022

Світлано, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій родині!

Петро07.12.2022

Прекрасний лікар, проходив ФГДС і колоноскопію. Вибрав варіант без анестезії. Лікар і асистент максимально зробили все безболісно! Раніше проходив в інших клініках, це був жах. Рекомендую даного лікаря і саму клініку!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.12.2022

Петре, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Валентина01.12.2022

Дуже уважний, приємний і компетентний лікар. Вдячна за проведену процедуру та надані послуги. Вичерпно відповів на всі питання. А також дякую його помічниці Філоненко Світлані.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.12.2022

Валентино, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича та медичну сестру Філоненко Світлану Миколаївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Тетяна29.11.2022

Дуже вдячна лікарю-ендоскопісту, хірургу Бондаренку О. М. та його команді за проведену висококваліфіковану гастроскопію та колоноскопію. Самопочуття після обстеження добре, анестезія без неприємних наслідків. І лікарі, і медичні сестри були чуйними, приязними. Уже порекомендувала саме цю клініку й лікаря Бондаренка своїм друзям. Сил, наснаги, світла та тепла тим, хто піклується про наше здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.12.2022

Тетяно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста, хірурга, лікаря ультразвукової діагностики Бондаренка Олександра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Сергій13.11.2022

Гарний спеціаліст Просуков Д.М. Якісне обслуговування, гарне ставлення до пацієнта. Задоволений клінікою: сучасна апаратура, обслуговування. Рекомендую звертатися до цього спеціаліста на ендоскопію. Дякую директору за чудову клініку!

Відгук з сайту. Фахівець: Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.11.2022

Сергію, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua