Консультація лікаря-ендокринолога

Збір інформації

Збір інформації про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку, перенесені захворювання (анамнез життя). Лікар запитає вас про можливі зміни ваги тіла протягом останнього часу, наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів.

Читати далі
Огляд

Ендокринолог оцінить ваш зовнішній стан та проведе спеціальний огляд: уточнить дані щодо ваги тіла, виміряє артеріальний тиск, температуру тіла, вислухає, як функціонують легені і серце, обстежить живіт, перевірить наявність патологічних симптомів.

Читати далі
Додатково

Можливо, цього буде достатньо для встановлення діагнозу, і тоді вам одразу призначать лікування. В іншому випадку лікар запропонує зробити аналізи, дослідження рівня гормонів або спеціальні інструментальні дослідження (УЗД, біопсію тощо). Може знадобитися консультація суміжного спеціаліста, тоді ендокринолог перенаправить на дообстеження і призначить дату повторної консультації. За потреби хірургічного лікування вас зорієнтують щодо подальших кроків.

Читати далі

Фахівці напряму «Ендокринологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Стельмах Назар Аладдінович30
Стельмах Назар Аладдінович

Лікар-хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Баркар Оксана Миколаївна25
Баркар Оксана Миколаївна

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Досвід: 31 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шляхова Катерина Михайлівна47
Шляхова Катерина Михайлівна

Лікар-терапевт, ендокринолог, гастроентеролог

Досвід: 7 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шубіна Оксана Віталіївна1
Шубіна Оксана Віталіївна

Лікар-ендокринолог

Кандидат медичних наук

Досвід: 25 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бадзюх Анна Сергіївна10
Бадзюх Анна Сергіївна

Лікар-терапевт, ендокринолог

Досвід: 3 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 1 лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8700+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про ендокринологів на МінськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Вікторія08.09.2023

Дуже сподобалась лікарка. Найперше тим, що вислуховує, а не перебиває! З нею дуже комфортно, розклала все по полицях чому так і що потрібно робити, щоб здоровʼя покращилось! Довіра 100%. До неї хочеться повернутись! Рекомендую❤️. Також клініка подобається, дівчата адміністраторки дуже ввічливі.

Відгук з сайту. Фахівець: Шляхова Катерина Михайлівна (Ендокринологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.09.2023

Вікторіє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-ендокринолога Катерину Шляхову та адміністратора рецепції. Раді, що ви задоволені консультацією. Бажаємо міцного здоров'я!

Марина04.09.2023

Шляхова Катерино Михайлівно, дякую Вам 💐❤️👍

Відгук з сайту. Фахівець: Шляхова Катерина Михайлівна (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.09.2023

Марино, щиро вдячні за відгук про лікаря-ендокринолога Катерину Шляхову. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена25.08.2023

Не знаю, яка чарівна рука привела мене до вашого Центру. Такої уваги та душевного ставлення мені не доводилося зустрічати ніде — причому на всіх рівнях від рецепції до операційної. Лікар Євтушенко Тетяна Анатоліївна зустріла мене як рідну, вислухала і дала схему лікування, що дуже себе виправдало. Особлива подяка Олександру Миколайовичу Бондаренко. Ваш талант і вміння зробили диво — жодного дня з температурою після операції, жодних побічних явищ. Через тиждень я могла вже їздити на дачу, чим просто вражала оточення. Завжди згадуватиму про вас з посмішкою та вдячністю. Бажаю всім співробітникам Центру успіхів та, звичайно, міцного здоров'я.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна. Напрями: Гастроскопія, Ендокринологія, Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації28.08.2023

Олено, щиро вдячні, за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Тетяну Євтушенко та лікаря-хірурга Олександра Бондаренка. Раді, що ви задоволені результатом лікування та оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Христина11.08.2023

Ендокринолог Катерина Шляхова - це скарб. Я, моя мама, чоловік просто в захваті. Назначає тільки необхідні аналізи, досить приємна та компетентна. ЛОР Юлія Старагіна зберігає та наглядає за моїми мигдаликами. Перша, хто вилікувала мені стрептокок, а також проти видалення мигдаликів. Гінеколог Тетяна Маслова настільки крута, що до неї хочеться повертатися.

Відгук з сайту. Фахівці: Шляхова Катерина Михайлівна, Старагіна Юлія Олександрівна, Маслова Тетяна Олегівна. Напрями: Гінекологія, Ендокринологія, Отоларингологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.08.2023

Христино, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Катерину Шляхову, лікаря-отоларинголога Юлію Старагіну та лікаря-акушер-гінеколога Тетяну Маслову. Раді, що ви та ваша родина задоволені візитами до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила06.08.2023

До Центру приїхала зі свого міста з шокуючим описом стану здоров'я, зробленим в одній із наших лікарень. Стресу додало ще й те, що швидко пройти необхідне у моєму випадку обстеження вдома виявилося просто не можливо. Як же я була вражена, коли за декілька годин перебування в Центрі змогла пройти обстеження відразу у декількох висококваліфікованих лікарів, рекомендоване ними апаратурне обстеження та здати всі аналізи. Того ж дня я поверталася додому дещо стомленою, але щасливою - жахливий висновок не підтвердився, а на руках була "дорожня карта" вивірених лікарями всіх моїх подальших дій, необхідних для мого здоров'я. Дякую всім працівникам Центру, з якими я зустрілася, за увагу до мене: адміністратору, дівчатам на рецепції, лаборантам, лікарям, хірургам, особливо Зеленській Марині Володимирівні, Бавикіну Євгену Миколайовичу, Єщенко Олені Григорівні, Лесику Василю Петровичу, Сисоєву Валерію Васильовичу, Стельмаху Назару Аладдіновичу. Здоров'я, успіху і процвітання вам, вашому Центру та всім вашим пацієнтам.

Відгук з сайту. Фахівці: Бавикін Євген Миколайович, Стельмах Назар Аладдінович, Лесик Василь Петрович, Зеленська Марина Володимирівна, Сисоєв Валерій Васильович, Єщенко Олена Григорівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологічне УЗД, Ендокринологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Мамологія (онкологія), Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Людмило, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікарів та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом у клініку та вирішили свої питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Лідія04.08.2023

Хочу залишити відгук про трьох лікарів! Перш за все, дякую лікарю Вольних до якої я прийшла на УЗД молочних залоз, але вона побачила припухлість в шиї та рекомендувала зробити УЗД щитоподібної залози. В результаті, в мене виявили медулярний рак щитоподібної залози. Хочу подякувати лікарям Стельмаху та Лесику! Вони майстри своєї справи, заспокоїли та все пояснили, провели операцію. Стельмах дуже детально все пояснив та контролював процес лікування, навіть коли я отримала діагноз, я не хвилювалася, оскільки, я розуміла що вже знаходжусь в надійних руках! Вже пройшло 3 місяці з моєї операції і я сміливо можу сказати, що моє життя змінилося в кращу сторону, оскільки моє самопочуття після операції покращилося! Дуже дякую вам ❤️

Відгук з сайту. Фахівці: Стельмах Назар Аладдінович, Лесик Василь Петрович, Вольних Катерина Сергіївна. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД), Ендокринологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.08.2023

Лідіє, дякуємо за ваш відгук про лікарів-ендокринологів Назара Стельмаха, Василя Лесика та лікаря ультразвукової діагностики Катерину Вольних. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Тоня03.08.2023

2.08.23. відвідала мед центр, була на консультації в ендокринолога Бадзюх Анни Сергіївни. Дуже дякую за увагу, відповідь, вміння вислухати, та надання професійної допомоги. Лікар супер! Давно вас шукала💓.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.08.2023

Тоню, вдячні за ваш зворотний зв'язок. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентин28.07.2023

Як добре що в нас є такі досвідчені лікарі які дійсно турбуються за людей. Рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Шляхова Катерина Михайлівна (Ендокринологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації31.07.2023

Валентине, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Віта25.07.2023

Дуже вдячна лікарю-ендокринологу Бадзюх Анні Сергіївні за грамотний підхід до лікування. Таких лікарів дуже мало. Дякую вам, Анна Сергіївна!

Відгук з сайту. Фахівець: Бадзюх Анна Сергіївна (Ендокринологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.07.2023

Віто, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Анну Бадзюх. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Марія25.07.2023

Записувала маму до Стельмаха Назара Аладдіновича, за рекомендацією її лікаря. Робили узі та біопсію у нього. Дуже тактовний лікар, доказовий, все детально пояснює, відповідає на всі запитання й ще додає свої пояснення. Клініка хороша, весь персонал ввічливий, не могли знайти кабінет, тож нас провели) Найкращі рекомендації та подяка Назару Аладдіновичу! Мама мешкає в Харкові, проте готова їздити в Київ до лікаря, бо йому довіряє. Дуже раді, що знайшли доказового лікаря, який ще виявився хорошою людиною. Дякую клініці, пацієнтам комфортно перебувати тут.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Стельмах Назар Аладдінович. Напрями: Ендокринологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.07.2023

Маріє, дякуємо за ваш такий теплий відгук про лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Аладдіновича. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Залишити відгук >>>

Коли необхідно звернутись до ендокринолога?

Ендокринологія вивчає будову та функції залоз внутрішньої секреції, гормони та їх дію на організм людини. Вона пов’язана з усіма сферами медицини - при відхиленнях роботи ендокринної системи виникає ожиріння, цукровий діабет, порушення менструального циклу.

Ендокринолог працює з захворюваннями щитоподібної залози, порушенням обміну речовин, діабетом, раком ендокринних органів, проблемами зайвої ваги. Стан організму залежить від рівня гормонів, тому дуже важливо вчасно звернутися до ендокринолога.

Деякі хвороби розвиваються непомітно. Щоб уникнути ускладнень, проконсультуйтеся з лікарем, якщо у Вас є такі симтоми:

  • зниження працездатності;
  • слабкість;
  • розлади сну;
  • частий біль голови;
  • постійна спрага;
  • зайва вага або різке схуднення;
  • біль у м’язах рук та тремтіння кінцівок;
  • сухість шкіри;
  • часте сечовипускання та збільшення загального об'єму сечі;
  • сильна пітливість.

У Smart Medical Center працюють лікарі-ендокринологи вищої категорії з досвідом роботи понад 15 років. Щоб записатися на консультацію ендокринолога, заповніть форму на сайті.

Клініка працює щоденно біля станцій метро "Мінська", "Оболонь", "Героїв Дніпра".

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua