Як проходить консультація дерматолога?

Бесіда та збір інформації

Терапевтична співпраця, лікар-пацієнт, лежить в основі якісного лікування. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування. Під час діалогу лікар вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку та перенесені захворювання.

Читати далі
Огляд та діагностика

Дерматолог огляне шкіру та оцінить її стан за допомогою збільшувального скла. Додатково лікар може провести огляд шкіри за допомогою лампи Вуда. Якщо мета консультації — огляд та діагностика новоутворень (родимки, папіломи, бородавки), лікар виконає цифрову дерматоскопію та визначить, чи можна провести видалення та який спосіб найкращий саме для вас.

Читати далі
Встановлення діагнозу та схема лікування

Розуміння стану здоров'я пацієнтом — найважливіша умова якісного лікування. Тому наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання. Завершивши консультацію, лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок та схему лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Дерматологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Сторожук Людмила Анатоліївна13
Сторожук Людмила Анатоліївна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, косметолог, трихолог

Посада: Завідувач відділення дерматології, трихології, косметології

Кандидат медичних наук

Досвід: 34 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Авраменко Ганна Володимирівна 37
Авраменко Ганна Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, дерматолог-хірург

Досвід: 4 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Клименко Оксана Федорівна133
Клименко Оксана Федорівна

Лікар-онколог, лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Семено Софія Олександрівна55
Семено Софія Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, косметолог

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Алтинник Наталія Володимирівна164
Алтинник Наталія Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог, дерматолог-хірург

Досвід: 27 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 4 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

9000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про дерматологів на МінськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ганна04.12.2023

Чудовий лікар, знається на своїй справі. Залишилася дуже задоволеною, більше збиралася на прийом, чим тривали усі маніпуляції з видалення.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації04.12.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені прийомом у лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена03.12.2023

Хочу виразити свою вдячність Олені Сергіївні Бушиній. Чудовий лікар, сучасний, уважний, цілеспрямований. Наповнює позитивом та втілює його в результат. Приємна в спілкуванні та ефективна в лікуванні! Щиро дякую, бажаю успіхів та нових досягнень.

Відгук з сайту. Фахівець: Бушина Олена Сергіївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.12.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Олену Бушину. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Жанна28.11.2023

Клініка сучасна та комфортна, де відчувається турбота про пацієнтів та професіоналізм лікарів і всього персоналу. Особливо вдячна Гедзь Тетяні Віталіївні за її професіоналізм і комплексний підхід до вирішення моєї проблеми. Призначене лікування дало позитивний результат вже на початку курсу. Спілкуючись з нею, відчуваєш: цей лікар — від Бога.

Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації28.11.2023

Жанно, дуже дякуємо за такий позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Раді, ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана24.11.2023

Дуже вдячна лікарю за уважний огляд та рекомендації відносно дообстеження та подальшого лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації27.11.2023

Світлано, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Людмилу Сторожук. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна24.11.2023

Була сьогодні на прийомі у Клименко Оксани Федорівни, залишилася дуже задоволена! Видалення родимок зайняло 1 хвилину, чого я ніяк не очікувала) все дуже швидко, просто і не боляче)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Оксану Клименко. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Христина24.11.2023

Завжди дуже приємно знаходитись в цій клініці. Ввічливе, компетентне та дружелюбне обслуговування на рецепції. Вже багато років звертаюся до Марченко Юрія Валерійовича та Гаркавенко Юлії Олександрівни. Дуже хороші лікарі. Були й дрібні операції, і терапевтичне лікування, і планові огляди. Завжди все на вищому рівні! Безумовно рекомендую обох лікарів і вдячна їм за увагу до мене і мого здоровʼя

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Гінекологія, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Христино, дуже дякуємо за ваш відгук про лікарів та адміністраторів рецепції. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Віталіна24.11.2023

Каштан Катерина Петрівна супер спеціаліст, виконала якісно видалення, рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Віталіно, дякуємо за ваш відгук та рекомендацію про лікаря-дерматовенеролога Катерину Каштан. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Sweetline21.11.2023

Дякую всьому персоналу Smart Medical. Обслуговування, як завжди, на вищому рівні. Окрема подяка лікарям: Тітоміру Ігорю Анатолійовичу (хірург, проктолог) та Гаркавенко Юлії (дерматовенеролог). Спеціалісти високого рівня.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Гаркавенко Юлія Олександрівна, Тітомір Ігор Анатолійович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Проктологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Sweetline, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга, проктолога Ігоря Тітоміра, лікаря-дерматовенеролога Юлія Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр21.11.2023

Лікар, Васькевич Леся Петрівна, дуже добра, приємна. Як спеціаліст, лікар пояснила все зрозуміло, все розповіла, залишила свій номер телефону для уточнення ситуації, все було дуже добре.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Васькевич Леся Петрівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Олександре, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Лесю Васькевич. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна12.11.2023

Рекомендую лікаря. Візит до лікаря сподобався, отримала відповіді на всі свої питання, дуже приємна у спілкуванні. Наталія Володимирівна безболісно і швидко видалила 3 родимки.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Діагностика та видалення новоутворень. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.11.2023

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Наталію Алтинник. Раді, що ви задоволені результатом видалення новоутворень. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Коли варто записатися до дерматолога?

Дерматологія вивчає будову та фізіологію шкіри, інфекції (хвороби). Дерматолог діагностує та лікує хвороби, пов’язані зі шкірою, нігтями, волоссям та потовими залозами.

Дерматологія

Дерматологія вивчає будову і функціювання шкіри, волосся, нігтів, слизових оболонок. Окрім лікування, дерматолог може підібрати засоби догляду за шкірою і волоссям, розробити правила догляду залежно від типу шкіри, щоб запобігти передчасному старінню.

 

Коли варто записатися на прийом до дерматолога?

Проконсультуйтеся з дерматологом, якщо у Вас є хоча б один із таких симптомів:

  • біль, печіння, свербіння або дискомфорт на ураженій ділянці шкіри;
  • висипи на шкірі і слизових оболонках;
  • асиметричні новоутворення на шкірі;
  • зміна забарвлення новоутворень на шкірі;
  • поява нових родимок або зміна розміру тих, що є;
  • пігментні плями, мокрі чи гнійні ділянки на шкірі;
  • блідість або почервоніння (гіперемія) ділянок шкіри;
  • захворювання волосся чи нігтів зі зміною структури, кольору, щільності та форми.

Як уникнути проблем зі шкірою?

У дерматології профілактичних методів запобігання захворюванням, як правило, немає, тому що причини захворювань можуть бути різноманітними. Якщо дотримуватися всіх правил особистої гігієни, можна уникнути серйозних проблем зі шкірою. Використовуйте засоби для догляду з урахуванням алергії і потреб вашої шкіри.

Багатьох захворювань можна уникнути, якщо мити руки або протирати їх вологими серветками. Дизентерія - інфекційне захворювання - часто з'являється через недотримання правил особистої гігієни.

Де можна проконсультуватися з дерматологом?

У Smart Medical Center працюють досвідчені лікарі-дерматологи зі стажем роботи понад 10 років. Ми гарантуємо результативність лікування, оскільки в нашій клініці використовуються передові засоби діагностики і лікування дерматологічних захворювань.

Досвід фахівців - важливий показник якості діагностики. Також Ви можете прочитати відгуки про лікарів Смарт Медікал Центр. До нас звертаються люди зі всієї Оболоні - до кожного застосовуємо індивідуальний підхід.

Знайти нас можна в місті Київ, Оболонський район, вулиця Маршала Тимошенка, 19.

Чому наша клініка знаходиться саме на Оболоні?

У центрі Оболонського району Smart Medical Center знаходиться поблизу від трьох станцій метро: "Героїв Дніпра", "Мінська" і "Оболонь". Зручне місце розташування дозволяє надавати якісні медичні послуги жителям Оболоні і всім, кому потрібна допомога.

Висновок

Навіть при відсутності симптомів і проблем, дотриманні правил особистої гігієни, звертайтеся до дерматолога раз на рік з профілактичною метою. Це допоможе попередити можливі захворювання або вилікувати їх на ранній стадії.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua