Мирошниченко Татьяна Викторовна

Мирошниченко Татьяна Викторовна

194

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Ольга23.07.2024

Прекрасно прошел прием, я довольна врачом, спасибо.

Отзыв с портала Doc.ua. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации23.07.2024

Ольго, дякуємо, що поділились своїми враженнями про візит. Бажаємо здоров'я.

Поліна29.06.2024

І так, настав час дати чесний відгук. Я з цією лікаркою була довго, бо вона мені сподобалась, не зважаючи на деякі але…А саме дуже швидкі консультації, та раніше десь пів року-рік тому вона поводила себе достатньо зверхньо, не зацікавлено та було відчуття, що вона хоче швидко все закінчити, схоже що на це було достатньо багато скарг (як я бачу на сайті) і тому останні рази коли в неї була видно, що вона старається себе вести привітно, посміхається тощо, і добре що вона взяла це до уваги. Про компетентність самої лікарки в мене двоякі думки бо: чомусь вона прописала мене вітаміни бо я по її думці «занадто бліда» тобто натякала, що я не здорово бліда, хоча я все життя бліда (і взагалі чого гінеколог прописує вітаміни та дивиться на лице? я була обурена цим і мене це насмішило). Також я приходила до неї два рази підряд два місяці з однією і тією ж проблемою (в мене йшла кров по серед циклу, тобто не під час місячних, що мене турбувало бо так точно не має бути) і вона сказала що все нормально і просто прописала пігулки які припиняють кровотечу («цікаво» подумала я, поки це не сталось знову, і знову вона прописала те ж саме). Я вирішила піти до іншого гінеколога теж в Смарт Клініці, і вона сказала, що це не є нормою, і що є запалення і воно достатньо давно. Інший лікар подивилася всю мою історію і сказала мені здати аналіз, який вона сказала мені «дивно, що вам не сказали на це здати». Приходять результати, я йду до гінеколога і ми доходимо висновку що, це недолікували. Можна дійти висновку, що лікар Мирошниченко не зовсім компетентна та може бере застарілі методи лікування, бо вона і допомогла мені виліковувати щось, але з цим самим прописувала дивні препарати, та те, що я не просила (згадаємо ситуацію про «бліде лице»). Загалом дивний залишився присмак після додстатьно довгої співпраці, тому я вирішила піти до іншої лікарки (буду вже дивитися та аналізувати чи ок чи не ок). І ще що я помітила, видно що є якісь відгуки які написані спеціально щоб підняти рейтинг чи щось таке. Бо виглядає це трохи штучно, тому система «лайків і відгуків» не працює як мала б працювати. Тому я нікому не раджу на це дивитися, залишається лише гратися у рулетку.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации29.06.2024

Поліно, дякуємо, що залишили зворотний звʼязок — найближчим часом передамо інформацію у відділ якості для детального пропрацювання. Також хочемо запевнити, що всі наші відгуки є реальними. Адже нам важливо отримувати чесний фідбек, щоб покращувати рівень надання послуг для наших пацієнтів. Бажаємо міцного здоровʼя.

Анна11.06.2024

Повилась на відгуки Мирошинечнко Т.В., розраховувала на консультацію на рівні так як є декілька невирішених питань з жіночного здоровʼя. А вийшло так, що довелось витягувала з лікаря по одному слову, з людини у якої приблизно 20 років стажу. Ні опису діагнозу, ні вирішення проблеми, ні навіть натяків, що робити далі. Єдине на що здатна лікарка - надрукувати цінник на операцію та пожати плечима, зі словами: «хочеш роби, хочеш не роби». Тобто а навіщо я до вас приходила, за що заплатила кошти? Такий діагноз я і сама собі здатна поставити… Склалось враження, що в цій клініці абсолютно всі лікарі займаються тим самим А після таких консультації потрібно повторно записуватись до нормальних лікарів, які дадуть направлення на аналізи, випишуть ліки та запропонують подивитися за динамікою проблеми і тільки після всього цього скажуть потрібна мені та операція чи ні!!! А я не сама вирішу. Хочу забути про вашу клініку та супер-гінеколога з великою кількістю позитивних відгуків, як про страшний сон

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации12.06.2024

Анно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ангеліна01.05.2024

Отже, півтора роки тому, у січні 2023 року я проходила обстеження. Лікар Мирошниченко Тетяна Вікторівна провела мені обстеження молочних залоз, висновком було те, що все в нормі і відхилень нема. Пройшов рік, я проходжу обстеження в іншій клініці і у мене виявляють новоутворення розміром 1см. Те, що за рік часу з'явилось таке утворення дуже занепокоїло мого лікаря, після чого вона мене відправляє на біопсію. Вся на нервах я протягом тижня думаю як за рік часу у мене з'явилась така неприємна річ всередині. І от, я знаходжу своє старе обстеження чотирирічної давності в якому бачу, що це новоутворення було раніше, просто лікар на стільки легко мене обстежила, що навіть не помітила його. За цей період часу я просто забула про те що було 4 роки тому. Мені 23 і у свідомому віці я почала регулярно слідкувати за здоров'ям. Але, лікар Мирошниченко Тетяна Вікторівка НЕ ВИЯВИЛА УТВОРЕННЯ розміром ОДИН САНТИМЕТР!!!! Це говорить про належну кваліфікацію лікаря??? Чи "просто пропустила"??? Таке не може бути допустимо для фахівця, тим паче у такому питанні.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации01.05.2024

Ангеліно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалася така ситуація. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Валентина19.04.2024

Очень светлая и уютная атмосфера. Приятный персонал, адекватные цены, вкусный кофе. Благодарна за консультацию врачу гинекологу Мирошниченко Т.В. внимательно выслушала, дала четкие ответы на вопросы, при осмотре все очень аккуратно. С удовольствием приду на повторный осмотр. Спасибо

Отзыв с анкеты. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации19.04.2024

Валентино, вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Тетяну Мирошниченко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Алёна14.04.2024

Не заметила у меня ни эрозию шейки матки, ни гиперплазию эндометрия. В целом практически на всех приёма волновало врача мое лицо, а не нужное место.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна
Ответ от администрации14.04.2024

Альоно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ирина13.04.2024

Сегодня была на приеме у врача Мирошниченко. Внимательная, квалифицированная, дружелюбная. Ответила на все вопросы. Спасибо. Рекомендую.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации15.04.2024

Ірино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря акушер-гінеколога Тетяну Мирошниченко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ирина06.03.2024

Очень приветливое место. Все ясно. Доктор Мирошниченко очень приятная, мега аккуратная. Быстро и качественно. Еще столько людей в частной поликлинике не видели! Бонус: кофе на любой вкус!

Отзыв с Google Maps. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации06.03.2024

Ірино, вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Тетяну Мирошниченко. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила20.02.2024

Невероятный врач! Таких внимательных, спокойных врачей еще не видела. Все объяснила, помогла просто врач от Бога!

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации21.02.2024

Людмило, дякуємо за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Тетяну Мирошниченко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена14.02.2024

Категорично не рекомендую. Лікар призначила лікування від якого з'явилися побічні ефекти (кров'янисті виділення протягом місяця). Двічі приходила на прийом із питанням поміняти лікування, на що отримала відповідь: або я продовжую пити те, що призначено, або я йду видаляти матку. Вибрати варіант я мала сама: або пити, або видаляти. Лікування відмінила собі сама. Виділення припинилися, але мені довелося потім звертатися ще до кількох фахівців з приводу видалення матки. У результаті я витратила багато грошей, нервів, часу, а видаляти нічого не треба, просто змінити лікування. Склалось враження, що цей лікарь заробляє гроши, а не лікує, йому все одно залишится жінка с маткою чи ні. Нажаль.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации14.02.2024

Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Оставить отзыв о специалисте

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко (М. Тимошенко), 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Леонида Каденюка (Гагарина), 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua