Мирошниченко Татьяна Викторовна

Мирошниченко Татьяна Викторовна

145

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Богдана30.11.2022

Очень благодарна за скорую, качественную и слаженную работу персонала медицинского центра и благодарность врачу акушер-гинекологу Мирошниченко Татьяне Викторовне! Очень приятный врач, внимательная, добрая, профессионал своего дела. Все ясно и понятно. Рекомендую! Остались только приятные впечатления!

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ. Филиал на Оболони
Ответ от администрации01.12.2022

Богдано, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-гінеколога, мамолога, лікаря ультразвукової діагностики Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Вікторія15.11.2022

Висловлюю свою незадоволеність рівнем сервісу лікаря Мирошниченко Т.В у приватній клініці з доволі високим рейтингом відповідно відгукам. Вартість послуг не відповідає дійсному результату. У лікарки є якийсь мабуть ліміт у питаннях до пацієта чи то як? А то консультація в 3 питання ставить під сумніви діагноз. Очікувала, що збір інформації, аналіз обставин, опитування і т.д буде більше ширший, детальніше, аби конкретно розуміти першопричини проблеми. Але ні. Ще здалось, що лікарка проявляла максимально нульовий рівень емпатії до проблем пацієнта та хотіла швидше закінчити прийом. Йдемо далі. Повторна консультація тривала близько 4 хвилин і це все за 590 грн. Які тут слова підібрати аби описати такий безлад та невідповідність рейтингам? А на питання: «Скажіть чому так сталось, чому рівень гормона знизився?». Я отримала відповідь, що взагалі перекреслила слово професіоналізм, лікарка відповіла «Ну, этого вам никто не может сказать, его просто нет и все». Таке одразу ж заставляє задуматись над попередньо поставленими діагнозами та назначеною медициною…. Жах. Ще хочеться додати, що це вже не перший раз на прийомі у Тетяни Вікторівни я сама здогадуюсь, що означають ті чи інші медичні терміни. Має бути якесь адекватне розтулмачення для людей, що не компетентні в цій темі. В подальшому відвідувати клініку не маю бажання, хочеться бути почутою та змінити лікаря.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации18.11.2022

Вікторіє, дякуємо вам, що приділили час та описали ситуацію яка склалася. На жаль, наш менеджер з якості не зміг зв'язатись з вами через відсутність зв'язку для розв'язання цього питання. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Виталина29.10.2022

Очень внимательный и приятный врач! Очень советую!

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ. Филиал на Оболони
Ответ от администрации01.11.2022

Віталіно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-гінеколога, мамолога, лікаря ультразвукової діагностики Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо міцного здоров'я!

Татьяна09.10.2022

Очень благодарна Татьяне Викторовне) На приеме не чувствуешь дискомфорта, все объясняют и расписывают. Очень удобно, что есть возможность сразу на месте сделать УЗИ. Все понравилось, рекомендую)

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ, Маммология (онкология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации10.10.2022

Тетяно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-гінеколога, мамолога, лікаря ультразвукової діагностики Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Елена21.09.2022

Хочется выразить благодарность Мирошниченко Татьяне Викторовне! За её профессионализм в своей сфере деятельности и подход к клиенту! Очень душевный, прекрасный человек!) Всегда поможем и даст нужный совет! Очень благодарна! Спасибо, что есть такие люди в вашей клинике!

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ, Маммология (онкология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации23.09.2022

Олено, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-гінеколога, мамолога, лікаря ультразвукової діагностики Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Екатерина06.08.2022

Великолепный врач! Это самый лучший гинеколог, которого я встречала. Чуткая, приятная, умная. Поддерживала, направляла, вылечила. Я бы ее советовала всем, кому можно советовать.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации08.08.2022

Катерино, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-гінеколога Мірошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина25.07.2022

Побувавши двічі в Smart Medical Center на УЗД у двох різних лікарів без додаткових консультацій, я залишилася повністю задоволена від відвідування. За що їм подяка. Втретє вирішила теж звернутися до цієї клініки. Потрапила я до Мірошниченко Тетяни Вікторівни. Найгіршого прийому у лікаря я не бачила і не знала, що таке буває у приватних клініках. Після того як вийшла з клініки, відчуття, що просто побувала у звичайній державній безкоштовній клініці, де слова зайвого не скажуть, а ти сиди сама і думай та шукай інформацію. Але на жаль – це сучасна платна клініка. Був поставлений діагноз, в якому я не впевнена, доведеться шукати хорошого лікаря, тому що в Тетяні Вікторівні я, як у лікарі, не впевнена взагалі. Як мамолог вона мені не пояснила нічого. Консультація, за яку були заплачені гроші, тривала 1 хвилину. Не більше. За що було заплачено гроші? Аналізи, які вона мені призначила складати. До речі, не про один вона нічого не розповіла докладно. Знову ж таки довелося самій читати про кожний і просто йти консультуватися з іншим лікарем. Аналізи натякнули здавати лише у цьому центрі, бо Тетяна Вікторівна не любить інших лабораторій. Не рекомендую цього лікаря, як професіонала. Вона псує довіру до клініки, ставить під сумнів правильність діагнозів. Відвідування цього лікаря більше схоже на викачування грошей, але не на лікування чи рішення проблеми чи довіру до лікаря.

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации29.07.2022

Катерино, дякуємо, що приділили час і поспілкувалися з менеджером з якості з приводу розв'язання цього питання. Дякуємо, що повідомили нам, бо це дає можливість покращити нам якість нашої роботи. Бажаємо міцного здоров'я!

Маргарита12.07.2022

Заерталася до мамолога Мирошниченко Т.В. Прийом пройшов добре, заплатила за констультацію 590 грн. Після результатів аналізів потрібна була ще одна консультація, у суботу 09.07 записалася на онлайн-консультацію до цього ж лікаря, мені озвучили вартість 490. В день консультації приходить рахунок на оплату 650 грн. Після дзвінка у клініку мені повідомили, що у пн підвищилися ціни (а в суботу цього не знали??) і виставляють рахунок на 550 грн. Так визначіться з вартістю ваших послуг, 490, 650 чи 550? 3 адміністратори сказали різну суму, чи виставляє кожен як захоче???

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации13.07.2022

Маргарито, дякуємо, що приділили час і поспілкувалися з менеджером з якості з приводу розв'язання цього питання. Дякуємо, що повідомили нам, бо це дає можливість покращити нам якість нашої роботи. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила29.06.2022

Уже не первый раз обращаюсь к Татьяне Викторовне. И каждый раз внимательный, компетентный и отзывчивый врач. Обращалась с одной проблемой, а решила сразу две: воспаление и менопауза. Лишних анализов врач не назначала, все хорошо объяснила, помогла решать проблему тяжелого психологического и физического состояния в период менопаузы. Спасибо огромное врачу за неравнодушие и помощь в критической для меня ситуации

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации29.06.2022

Людмило, вдячні вам за відгук про лікаря-гінеколога Мірошниченко Тетяну Вікторівну. Бажаємо гарного дня і всього найкращого!

Мирослава26.05.2022

Негативне враження після консультації у лікаря Мирошниченко. На прийомі не було озвучено ймовірну причину захворювання, перебіг, наслідки, лише забір матеріалу для дослідження та направлення на додаткові аналізи. Лікар не задавала жодних запитань, коротко відповідала на мої запитання, в результаті я маю лише результати аналізів і перелік ліків, які доречі, не знаю як приймати тому що не вказано та не було пояснення. Консультація онлайн тривала 2,3 хв , без запитання про самопочуття пацієнта, симптоми і тд. В результаті повне незадоволення та незрозумілість, лише витрачені дарма кошти за консультації. Не рекомендую лікаря!

Отзыв с сайта. Специалист: Мирошниченко Татьяна Викторовна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации26.05.2022

Мирославо, дякуємо за зворотний зв'язок про ваш візит. Передали ваш відгук у відділ контролю якості для опрацювання питання. Бажаємо міцного здоров'я.

Оставить отзыв о специалисте

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Клиника обеспечена альтернативными источниками электроэнергии и принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко (М. Тимошенко), 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Клиника обеспечена альтернативными источниками электроэнергии и принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Клиника обеспечена альтернативными источниками электроэнергии и принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Юрия Гагарина, 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua