Мирошниченко Тетяна Вікторівна — лікар-акушер-гінеколог Smart Medical Center
Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Рейтинг:
4.9
 • Спеціальність Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики, лікар-мамолог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2002
  Досвід роботи: 19 років
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:
 • Ведення вагітності
 • Гінеколог-ендокринолог (питання гормональних розладів в жіночому організмі)
 • Запальні захворювання жіночих статевих органів
 • Патології шийки матки (ерозія, дисплазія і т.д.)
 • Доброякісні новоутворення яєчників та органів малого тазу
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом
 • Індивідуальний підбір методу контрацепції
 • Порушення менструального циклу
 • Менопауза, корекція змін
 • Патології молочних залоз

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Донецький медичний університет, 2002 г.
 • ТУ "Лікування патології шийки матки"
 • ТУ "УЗД в акушерстві та гінекології" 2017 р.
 • ТУ "Перинатальна діагностика вроджених і спадкових патологій плоду в першому триместрі вагітності" 2017 р.

Дипломи та сертифікати

 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат
 • мирошниченко сертификат 1
 • мирошниченко удостверение 1
 • тетяна вікторівна мирошниченко пройшла ТУ з молочних залоз
 • тетяна вікторівна мирошниченко отримала сертифікат на тему збереження репродуктивного здоров'я
 • мирошничеко тетяна вікторівна підтвердила вищу кваліфікаційну категорію
 • мирошниченко-татьяна-викторовна-сертификат
 • Мирошниченко Татьяна Викторовна сертификат 2
 • Мирошниченко Тетяна сертификат
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна15.06.2021

Дуже задоволена прийомом у Тетяни Вікторівни. Якщо є за що хвалити, то потрібно хвалити. Як фахівець і як жінка дуже приємна! Вийшла без переляку, як від інших фахівців в цій же сфері. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна (Гінекологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації17.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Olya28.05.2021

Гінеколог Тетяна Вікторівна дуже уважна, чуйна і позитивна!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна (Гінекологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія19.05.2021

Дуже вдячна Тетяні Вікторівні. У мене панічні атаки від самої думки про лікарів, а Тетяна Вікторівна так розташувала до себе і провела кваліфікований прийом, все пояснила, заспокоїла, була дуже уважна. Однозначно я знайшла свого лікаря. Клініка дуже подобається. Все чистенько, добре ставлення до клієнтів. До вас приємно приходити 😍

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога, мамолога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерия14.05.2021

Могу ли я расчитывать на компенсацию (возврат средств) в размере стоимости услуг врача и УЗИ в вашей клинике при некомпетентном лечении и постановке неверного диагноза, так как данный врач даже не имеет понятия о том, где находится левый или правый яичник у женщин (не говоря уже об остальном)?

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації17.05.2021

Валеріє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія13.05.2021

Була на прийомі у гінеколога Мірошниченко Тетяни Вікторівни. Залишилася дуже задоволена. Прекрасний лікар! Доброзичлива, уважна! Приділила багато часу! Коротко кажучи, фахівець! Мені 62 роки, і я багато лікарів бачила. 😔 Шкода, що тільки зараз зустріла такого Лікаря!

Відгук з анкети. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна (Гінекологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації13.05.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віра12.05.2021

Вище найкращих сподівань! Починаючи від вичерпної допомоги онлайн-консультанта і далі: обслуговування починається біля самого входу в клініку, весь персонал непідробно щиро привітний, без нав'язування послуг, точно відповідають на питання, і кожен співробітник поводився професійно. Все для комфорту клієнтів. Чисто, я б сказала стерильно чисто і красиво! Скрізь санітайзери, кава, вода, місце для дітей, пеленальний столик, індивідуальні шафки для одягу. Я не обійшла всю клініку, напевно зручності передбачені й в решті частини клініки. Медсестра перевела в інший кабінет на забір крові, просто, щоб я не чекала виходу одного пацієнта, попри те що в цей час уже не було черги. Але мої навіть 5 хвилин були збережені та враховані для мене. Лікар Мирошниченко Т. В. уважно вислухала анамнез з моїх слів, переглянула минулі результати діагностики, запропонувала акційний пакет. В результаті я їхала отримати два УЗД, а проведено було три за меншою ціною, з урахуванням того, що я все одно планувала УЗД щитовидки найближчим часом робити. Економія і в грошах, і в часі! Ну і, звичайно ж, повна розгорнута консультація, рекомендації та призначення. Відповіді на всі питання, що цікавили мене на той момент. Дуже задоволена і рекомендую і клініку, і спеціалістку

Відгук з Facebook. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Віро, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Smart Medical Center на Оболоні та високу оцінку нашому сервісу та всьому персоналу медичного центру. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Руслана10.05.2021

Не рекомендую лікаря Мірошниченко М.В. Зовсім не клієнтоорієнтовний підхід. На консультації був огляд, запис діагнозу на бланку та пропозиція УЗД для встановлення додаткового діагнозу. Лікар зовсім не націлена на пояснення пацієнту ймовірних причин встановленого діагнозу, подальших дій, варіантів лікування/підтримання стану, наслідків. Рекомендації мали протиріччя. Відповідала на запитання з таким поглядом, ніби я прийшла в її особистий час на безкоштовну консультацію. Склалося враження, що лікар зацікавлений лише в перехресних продажах інших послуг, а не в консультуванні пацієнта. Негативне враження від консультації. Консультація не вартує заявленої суми, оскільки її, як такої, і не було. Буду звертатися до іншого лікаря. А оскільки була вперше в вашій клініці, то, на жаль, лікар вселив сумніви щодо клініки вцілому.

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації11.05.2021

Руслано, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерия03.05.2021

Была на приеме у этого доктора. Поставила диагноз - фоликулярная киста правого яичника. Прописала довольно дорогие лекарства на длительный срок ( одни капли на пол года). Сказала, что киста рассосётся сама и через месяц приходить на контрольное УЗИ. Я решила пойти к другому доктору на контрольное УЗИ и оказалось, что киста с противоположной стороны (с левой, никак не с правой) и киста параовариальная, которая медикаментозно не лечиться и нужна лапароскопия. Просто выкинутые деньги! Как можно брать на работу таких медиков, которые не знают элементарного, где левый яичник, а где правый?! Возмущениям нет предела, не рекомендую ни врача, ни клинику.

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації11.05.2021

Валеріє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Дарья24.04.2021

Жаль, что я не обратила сразу внимание на негативные отзывы. Я привела в этот раз на прием свою бабушку, вопрос врача к пациенту "Почему же вы раньше не обратились" - это верх не компетентности, что нужно ответить человеку? О своей жизни рассказать, поведать все обстоятельства, чтобы отчитаться перед доктором? Или ощутить вину за собой? Осмотр длился считанные минуты, небольшой расспрос и в принципе не особо подробный, быстрый осмотр и ничего конкретного, сразу объявляют пациенту, что "Ну ничего хорошего здесь я вам не скажу", это нужно сразу в обморок падать или самому догадаться? А мне (сопровождающему) без точных диагнозов говорят, что "Даже не первая стадия". Ничего не понятно, вручают направление в Онко-клинику и идите дальше, главное оплатите прием и все свободны. Скажите тогда сразу, что это не ваш профиль, вы не можете ничего сказать конкретного, оборудования для данной диагностики нет. А получается: все плохо, даже не первая стадия, но это все не точно, смотреть молочные железы смысла нет, идите вон по направлению туда-то. Смысл был этого приема вообще? Очень разочарована в подходе, будто гос.больница 20 лет назад. Еще спасибо посоветовали мне (сопровождающему) тоже к врачу ходить каждый год, ведь по женскому это семейное, будто я просила совета когда и что мне делать. Но я так понимаю по отзывав это не только мне повезло и видимо ситуация не меняется.

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Дарино, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна19.04.2021

Велика подяка Тетяні Вікторівні Мирошниченко за професіоналізм, чуйність та уважність до пацієнтів. Шановна Тетяно Вікторівно, Ви — найкращий лікар!

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога, мамолога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00