Михайлова Анна Валерьевна

Михайлова Анна Валерьевна

21

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Катя08.09.2023

Не раджу лікаря, Неможу зрозуміти як можна було на УЗД не побачити кісту доволі великого розміру,поставила неправильний діагноз,приписала препарати (на які було потрачено не малі кошти ) і які як виявилось не потрібно було приймати Дуже розчарована в тому що лікарі з таким великим стажем роботи роблять такі помилки

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Филиал на Черниговской
Ответ от администрации08.09.2023

Катерино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Валентина05.07.2023

Гінеколог повинен бути максимально делікатним та приємним.( Тим паче при першому прийомі, першому знайомстві) Проф. деформація, у вигляді не чуттєвості, за роки у сфері медицини, не дає право лікарю приватної клініки, куди йдуть за комфортним обслуговуванням , вести прийом як Михайлова Анна Валеріївна. Увесь прийом був у надзвичайній напрузі , та з негативно- відштовхуючою інтонацією, гордовитим спілкуванням неначе я винна у тому, що прийшла( таке враження, що лікарка не знає, що таке привітність, абсолютно не цікаво їй слухати вас, немає делікатності під час проведення процедури.( Просто по людськи попередити, що зараз може бути трохи неприємно ...і т.д) про таке навіть і не чула.... І так, я розумію, що деякі маніпуляції на прийомі у гінеколога можуть бути неприємними. Але ми тому і люди, що можемо розмовляти і проявляти турботу. Максимально неприємна людина, яка з першої секунди на прийомі показує "хто тут головний" розмовляє жорстко, Акцентувала увагу на іншій хворобі, яка не стосується її спеціалізації, мого стану та моїх скарг. Що у такій делікатній сфері просто провал. Мені шкода, що при виборі спеціаліста обрала її .( По "приємному" фото) Ніякі рівні акредитації, регалії і курси не замаскують відсутність простої людяності. Такої неприємної особи я ще не зустрічала , навіть у державних , безкоштовних лікарнях, де, впринципі, на тебе усім всеодно. На повторний прийом записалася до іншої лікарки.

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Филиал на Черниговской
Ответ от администрации06.07.2023

Валентино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Сьюзи16.06.2023

Хочу оставить положительный отзыв о прохождении пренатального узи в 3д формате. Во-первых, я стою на учете беременности в Смарте и невероятно довольна заботой и компетентностью врачей. Все быстро, удобно, нет очередей, все о тебе максимально заботятся! (Наблюдаюсь на Черниговском филиале у врача Михайловой Анны Валерьевны) Во-вторых, врач УЗИ Радченко Анна Евгеньевна квалифицированная и очень приятная. На последнем визите делала у нее исследование в ЗД формате. Это что-то нереальное, я увидела носик, губки, щечки малыша. Визуализация на уровне космоса!! Аппарат – ТОР!!!! Девушки, кто беременна – увидеть на УЗИ малыша в 3д формате – это просто must, настроение и эмоции обеспечены на долго!!! Врач очень подробно все объясняет, а еще всегда дает рекомендации по беременности и образу жизни. А также делает фото малыша в память) Очень рекомендую каждой беременной наблюдение и пренатальную диагностику в Смарт Медикал Центр!!!

Отзыв с анкеты. Специалисты: Радченко Анна Евгеньевна, Михайлова Анна Валерьевна. Направления: Ведение беременности, Пренатальная диагностика, Пренатальная диагностика, Пренатальная диагностика. Филиал на Печерске
Ответ от администрации21.06.2023

Сьюзі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну та лікаря-акушер-гінеколога Михайлову Анну Валеріївну. Раді, що звернулися на візити у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Евгения 06.02.2023

Не знала, что можно жить без дисменореи. Это как параллельная реальность. Анна Валерьевна обнаружила проблему и решила ее. Теперь никаких тамипулов и бессонных ночей. Я очень благодарна!

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ. Филиал на Черниговской
Ответ от администрации08.02.2023

Євгеніє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Михайлову Анну Валеріївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталия26.01.2023

Очень благодарна Анне Валерьевне за высокий профессионализм и человечность!!! Визит к врачу такого профиля еще никогда не был таким простым и, простите за неуместное слово, приятным!!

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ. Филиал на Печерске
Ответ от администрации26.01.2023

Наталіє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Михайлову Анну Валеріївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна19.01.2023

Лікар яка не зацікавлена в здоров'ї пацієнта. Прийла до лікаря з банальн проблемою молочниці. По відчуттям сказала про це, в той же час лікар назначив купу анвлізів на частину з яких погодиоась відразу так як вже білтше року не прозодила повне обстеження. Лікар вщяла анвлізи та прмщначила купу додаткових. При цьому сказала що лікування буде призначене після результатів цих і додаткових (всі аналізи близтко 5 днів) По суті проблеми нічого не призначила лиш а5тибакиеріальний препарат. Самопочуття було жахливе. Препарат не підходив взагалі. Анвлізи лиш підтвердили те що я казала лікарю і що явно було по симптомам. В той же час лікар рккомедуіалв здати ще додаткові аналізи які не щвящані ніяк із суттю проблеми і скарг нв той момент!

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Филиал на Черниговской
Ответ от администрации19.01.2023

Інно, дякуємо, що приділили час і описали ситуацію, яка склалась. Передали ваше звернення менеджеру з якості для вирішення цієї ситуації. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Таиса17.01.2023

Добрый день! Очень понравился врач-гинеколог Анна Михайлова. Спасибо за пройденное лечение, за профессиональность и прекрасное отношение Спасибо врачу и Смарт Медикал за вашу работу!

Отзыв с Facebook. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна (Гинекология). Филиал на Черниговской
Ответ от администрации17.01.2023

Таїсо, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Михайлову Анну Валеріївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Таиса16.01.2023

Проходила лечение у Анны Валерьевны, мне понравилось отношение, наконец-то я нашла того врача, у которого не "трясешься" от испуга. Спасибо за профессионализм и результат.

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна (Гинекология). Филиал на Черниговской
Ответ от администрации17.01.2023

Таїсо, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Михайлову Анну Валеріївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Nina11.12.2022

Неодноразово відвідувала дану мережу клінік і завжди була задоволена до того моменту як не потрапила на прийом саме до цієї особи! По-перше сам прийом був у лікаря був назабним, на будь-які питання відповідала так, наче я їй щось була винна і з ухмилкою , а по-друге , власне чому я і наважилася гнучкий ж таки написати відгук - це неправильно поставлений діагноз, якого раніше жоден лікар не ставив, врешті пішла ще до інших двох лікарів, аби підтвердити, або навпаки спростувати діагноз і жоден з них не підтвердив діагноз поставлений цією «супер лікаркою», вперше настільки жахливе враження залишилось після візиту до клініки! Лікар жахливий як людина і тим паче як спеціаліст!

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Филиал на Печерске
Ответ от администрации12.12.2022

Ніно, дякуємо, що приділили час і описали ситуацію. Передали ваше звернення менеджеру з якості для подальшого врегулювання цього питання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна28.11.2022

Хочу выразить публичную благодарность Михайловой Анне Валерьевне, у которой проходило лечение. В течение 3-х месяцев она поддерживала морально меня, что достаточно важно, давала доступные и понятные ответы на все вопросы. Отдельно хочу вспомнить, что как самое операционное вмешательство, так и восстановление после него прошло легко и совсем не страшно благодаря таким замечательным людям и врачам. В Смарт Медикал я почти как дома :), поэтому искренне советую Анну Валерьевну, прекрасный человек и квалифицированный врач.

Отзыв с сайта. Специалист: Михайлова Анна Валерьевна. Направления: Гинекология, Гинекологическое УЗИ. Филиал на Черниговской
Ответ от администрации29.11.2022

Анно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Михайлову Анну Валеріївну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Оставить отзыв о специалисте

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко (М. Тимошенко), 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Леонида Каденюка (Гагарина), 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua