Михайлова Анна Валеріївна

Михайлова Анна Валеріївна

32

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марина19.04.2024

Мені все сподобалося. Лікар Михайлова Анна Валеріївна, хороша і компетентна, все доступно розповіла. В клініці все зручно, гарно зустріли та швидке обслуговування. Візитом в клініку задоволена

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.04.2024

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Анну Михайолову. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Валерія16.03.2024

На жаль, мала неприємний досвід з лікаркою. Оплатила повторну консультацію, на якій просто виписали лікування, на основі результатів минулих аналізів. Ліки не підійшли, в мене пішла побічна реакція, адміністраторка залишила заявку Анні Валеріївні, щоб вона подзвонила у вільний робочий час. Лікарка мене абсолютно не слухала, перепитувала декілька раз, ставила дурні запитання, в результаті сказала звернутись до іншого лікаря щодо побічної дії ліків. Я перестала пити препарат, і звісно через деякий час побочка і без того пройшла, але іншого лікування мені так і не призначили. Впусту викинуті кошти

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.03.2024

Валеріє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Євгенія07.03.2024

На жаль маю неприємний досвід прийому в даного лікаря. Лікар назначила великий список діагностики та показання до хірургічного втручання, діагнози були донесені мені так, що вийшла вся в сльозах і на нервах. З результатами її обстежень та діагнозом звернулась в іншу клініку до іншого лікаря, діагноз підтвердився, але вилікували без хірургічного втручання за місяць. Вважаю, що основана проблема лікаря не стільки в професіоналізмі, скільки в бажанні призначити як найдорожче лікування та у відсутності емпатії. Не можу рекомендувати цього лікаря, маю лише витрачені час, гроші та основне нерви.

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.03.2024

Євгеніє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олена26.02.2024

Щиро дякую за чуйність, професіоналізм та уважність Михайловій Анні Валеріївні та її медичній сестрі!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Олено, вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Анну Михайлову та асистента лікаря. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія23.02.2024

Відвідувала сьогодні Гінеколога Михайлову А.В., не сподобалась її робота, назначила багато аналізів, за того що ми з чоловіком не захищаємось, хоча це вже наша справа, тому 1 більше не піду

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.02.2024

Вікторіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Каріна24.01.2024

Лікар максимально доступно усе пояснює, заспокоювала перед операцією, дуже хороша та мила)

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації25.01.2024

Каріно, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Анну Михайлову. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Аля15.01.2024

Приємно здивована компетентністю лікарів. УЗД проводив Босий Олег Анатолійович, а також Михайлова Анна Валеріївна — вдячна цим лікарям за їх роботу! Молодці! Працюйте, будь ласка, далі, до Вас хочеться повернутися у разі необхідності. Спеціалісти у своїй галузі, на своєму місці, розумні, досвідчені та культурні. Шана, вдячність і повага таким Лікарям! Дякую за сервіс і увагу (це не менш важливо). Прийду до Вашої клініки обов'язково ще. Подальших успіхів Вам і розвитку. З Повагою і вдячністю, клієнтка Вашої клініки.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Напрями: Гінекологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.01.2024

Алю, дякуємо за ваш відгук про лікаря ультразвукової діагностики Олега Босого та лікаря акушер-гінеколога Анну Михайлову. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Таisa Мoysienko11.01.2024

Ввічливі працівники, гарний сервіс. Сподобався лікар-гінеколог Михайлова Анна, дуже задоволена її професійністю та роботою. Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.01.2024

Дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря акушер-гінеколога Анну Михайлову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександра03.01.2024

На прийом записала свою маму. Задача для лікаря була прописана як консультація лікаря гінеколога. Але лікар чомусь вирішила , що вона самостійно може обирати що робити. Замість консультації лікарка запевнила мою маму в необхідності проведенні повного check up жіночого здоров’я, при цьому навіть не запитавши на яких умовах ми отримуємо послуги клініки. Я підписала договір на депозитну програму саме тому , що тут ми знайшли топових лікарів для своєї дитини. Але використовувати послуги для всієї родини виходить не так просто, тому що як виявляється є ось такі лікарки які не вміють проводити консультацію без повного обстеження. Манера спілкування у лікарки неначе я прийшла до неї додому і ще вимагаю до себе уваги. Єдина мета лікарки впихнути в пацієнта якомога більше своїх послуг аби здерти гроші. Замість консультації довелося оплачувати ще повний пакет того що було не потрібно

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації03.01.2024

Олександро, дякуємо за зворотний зв'язок. Нам дуже прикро, що у вас склалось таке враження про візит. Передали ваші слова у відділ якості для опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій сім'ї.

Олександра11.12.2023

Дуже вдячна Анні Валеріївні за ведення вагітності та прийом після пологів! Професійна і відповідальна лікарка. Завжди пояснювала, що і для чого робимо і які аналізи здаємо. Знаходила правильні слова для підтримки. Дякую Смарт Медікал за професіоналів вищого рівня.

Відгук з сайту. Фахівець: Михайлова Анна Валеріївна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.12.2023

Олександро, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря акушер-гінеколога Анну Михайлову. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua