Дякую Софії Олександрівні за кваліфіковану допомогу, за її увагу до моєї проблеми. Щиро вдячна за бездоганний результат лікування.
Людмило, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже вдячний за кваліфіковану допомогу у вирішенні як основної проблеми, так і в одночасному вирішенні старої супутньої проблеми, котра не вирішувалася раніше. Дуже задоволений комфортом і сервісом клініки.
Олександре, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Я дуже задоволена, що потрапила саме до Софії Олександрівни. Тішить високий професіоналізм лікаря, підхід до питання та якість наданої допомоги! Дуже чуйна людина!
Вероніко, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Видаляла родимку у Семено Софії Олександрівни, все пройшло безболісно і зажило швидко! Відмінний фахівець!
Єлизавето, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Сьогодні була на прийомі у Софії Олександрівни, видаляли родимки, практично безболісна процедура, лікар все доступно пояснила, компетентна, досвідчена лікарка та дуже приємна людина. Велике дякую, я залишилась задоволена.
Наталіє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Була на прийомі з діагнозом себорейного дерматиту. Лікар пояснила все дуже доступно, показала все на зображеннях, стало зрозуміло, що взагалі таке себорейний дерматит. Прописала лікування, яке допомагає. Пояснила, для чого потрібен кожний прописаний засіб. Все дуже чітко і зрозуміло. Я задоволена візитом на всі 100%, дякую!
Олександро, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дякую! Одна з кращих лікарів, яких я зустрічала! Безмежно вдячна!
Любове, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже рада, що потрапила до Софії Олександрівни. Зі своєю проблемою я звертаюсь вже до 5-го лікаря і лише цього разу вдалось не тільки вирішити саму проблему, але й знайти причину її виникнення. На прийомі Софія Олександрівна кожного разу детально все пояснює та розписує, а також направляє при потребі на обстеження до необхідних лікарів, що в моєму випадку допомогло вирішити проблему комплексно. Дуже дякую вам)
Тетяно, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Щиро вдячна пані Софії Олександрівні за професіоналізм, увагу та чіткі рекомендації!
Катерино, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже вдячна Софії Олександрівні за своєчасну допомогу. Лікар одразу виявила причину захворювання і назначила правильне лікування. Також дуже вдячна, що Софія Олександрівна між прийомами змогла проконсультувати онлайн, що пришвидшило вирішення проблеми і одужання. Всім рекомендую 5 із 5!
Юліє, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дякую Софії Олександрівні за кваліфіковану допомогу, за її увагу до моєї проблеми. Щиро вдячна за бездоганний результат лікування.
Людмило, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже вдячний за кваліфіковану допомогу у вирішенні як основної проблеми, так і в одночасному вирішенні старої супутньої проблеми, котра не вирішувалася раніше. Дуже задоволений комфортом і сервісом клініки.
Олександре, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Я дуже задоволена, що потрапила саме до Софії Олександрівни. Тішить високий професіоналізм лікаря, підхід до питання та якість наданої допомоги! Дуже чуйна людина!
Вероніко, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Видаляла родимку у Семено Софії Олександрівни, все пройшло безболісно і зажило швидко! Відмінний фахівець!
Єлизавето, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Сьогодні була на прийомі у Софії Олександрівни, видаляли родимки, практично безболісна процедура, лікар все доступно пояснила, компетентна, досвідчена лікарка та дуже приємна людина. Велике дякую, я залишилась задоволена.
Наталіє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Була на прийомі з діагнозом себорейного дерматиту. Лікар пояснила все дуже доступно, показала все на зображеннях, стало зрозуміло, що взагалі таке себорейний дерматит. Прописала лікування, яке допомагає. Пояснила, для чого потрібен кожний прописаний засіб. Все дуже чітко і зрозуміло. Я задоволена візитом на всі 100%, дякую!
Олександро, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дякую! Одна з кращих лікарів, яких я зустрічала! Безмежно вдячна!
Любове, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже рада, що потрапила до Софії Олександрівни. Зі своєю проблемою я звертаюсь вже до 5-го лікаря і лише цього разу вдалось не тільки вирішити саму проблему, але й знайти причину її виникнення. На прийомі Софія Олександрівна кожного разу детально все пояснює та розписує, а також направляє при потребі на обстеження до необхідних лікарів, що в моєму випадку допомогло вирішити проблему комплексно. Дуже дякую вам)
Тетяно, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Щиро вдячна пані Софії Олександрівні за професіоналізм, увагу та чіткі рекомендації!
Катерино, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже вдячна Софії Олександрівні за своєчасну допомогу. Лікар одразу виявила причину захворювання і назначила правильне лікування. Також дуже вдячна, що Софія Олександрівна між прийомами змогла проконсультувати онлайн, що пришвидшило вирішення проблеми і одужання. Всім рекомендую 5 із 5!
Юліє, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.