Герман19.10.2020

Рубан Станіслав Михайлович все дохідливо і зрозумілою мовою пояснив. Ввічливий і приємний лікар. Персонал обслужив швидко і навіть провів до кабінету лікаря. Організація на рівні.)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.10.2020

Германе, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Нам дуже приємно, що сервіс клініки та професійність нашого персоналу залишили у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Dymytrii30.09.2020

Візитом задоволений, лікар Рубан Станіслав Михайлович відповів на всі питання і навіть більше. Рекомендую

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.09.2020

Дмитре, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Artur30.09.2020

Обслуговування швидке і на високому рівні. Лікарі Рубан Станіслав Михайлович і Швирьова Анна Сергіївна майстри своєї справи

Відгук з Facebook. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Ортопедія і травматологія, Рентгенологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.11.2020

Артуре, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та наших лікарів Рубана Станіслава Михайловича і Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина09.09.2020

Сучасна клініка, уважний та приємний персонал, кваліфіковані лікарі. Щиро вдячна лікарю-офтальмологу Яценко О. В. та лікарю ортопеду-травматологу Рубану С. М.

Відгук з анкети. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Яценко Ольга Василівна. Напрями: Ортопедія і травматологія, Офтальмологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації23.11.2020

Марино, щиро вдячні за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській, лікаря-офтальмолога Яценко Ольгу Василівну та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Уляна28.08.2020

Були у ортопеда Рубана Станіслава Михайловича, дуже задоволені консультацією. Уважний огляд та вичерпні відповіді на наші питання!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.08.2020

Уляно, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом до клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Олег28.08.2020

Хороша клініка, дуже приємний персонал. Фахівці кваліфіковані і привітні. Отримав всі відповіді на свої питання.

Відгук з анкети. Напрям: Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.08.2020

Олегу, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській та високу оцінку нашим лікарям і адміністраторам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олег03.08.2020

Був у філії на Либідській у терапевта. Гарний спеціаліст. У мене розрив зв'язок і перелом ноги, він призначив мазі і таблетки, що знімають набряклість, а після того як набряклість пройде, зробимо МРТ та буде ясно, шити чи ні. Зайвого нічого не призначав. Це в корені відрізняється від поліклініки, де мені загіпсували ногу в минулий раз і не призначили нічого від тромбів

Відгук з Facebook. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2020

Олегу, щиро вдячні за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина28.07.2020

27.07.20 була вперше в Смарт клініці. У ортопеда-травматолога Рубана С. М. Чудовий лікар, уважний і професійний. Уже рекомендувала його, як хорошого фахівця.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації31.07.2020

Валентино, дякуємо за високу оцінку на Google Maps. Ми дуже раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю нашого лікаря-ортопед-травматолога. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія18.07.2020

Високопрофесійність, уважність, ввічливість персоналу і лікарів, зручність та розташування клініки на найвищому рівні, таке високе обслуговування я зустрічала лише в університетській клініці Цюріха. Дуже дякую!

Відгук з сайту. Напрям: Ортопедія і травматологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації20.07.2020

Наталіє, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Аліна18.07.2020

Доброго дня. Вперше звернулись у Вашу клініку до лікаря-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дуже вдячні за професійну консультацію, нарешті отримали правильний діагноз та рекомендації щодо лікування. P.S. Професійно, швидко, зрозуміло і смачно (чекала маму і пила каву). ДЯКУЄМО!

Відгук з Facebook. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації20.07.2020

Аліно, щиро вдячні за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!