Лікар надав нам стовідсоткову консультацію, заспокоїв і дав рекомендації що потрібно робити і які показники треба контролювати. З лікарем були постійно на зв'язку і контролювали ситуацію. Прийом сподобався, вирішили питання.
Юліє, дуже вдячні, за ваш щирий відгук про лікаря-ендокринолога-хірурга Максима Горобейко. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже задоволені роботою лікаря Стельмаха Назара, який вчасно виявив проблему на щитовидній залозі у бабусі, професійно до неї підійшов, взяв біопсію, пояснював усі етапи, підтримуючи бабусю, клієнтоорієнтованість та лікар на найвищому рівні. Наразі проблему вирішено, проведено операцію, проблему вирішили на початкових етапах.
Антоніно, щиро тішимося читати ваш теплий відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Дуже раді, що лікар допоміг вирішити вашу проблему. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Особлива вдячність хірургу ендокринологу Стельмаху Назару Аладдиновичу. Завдяки його високому професіоналізму і вірним рішенням, досягнули значного покращення стану і продовжуємо лікування.
Олександре, щиро дякуємо за ваш позитивний відгук про хірурга ендокринолога Назара Стельмаха. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні була на прийомі у лікаря Стельмаха Н.А. Лікар дуже кваліфікований, зробив УЗД, все розповів та заспокоїв. Дуже приємна людина. Лікар з великої літери.
Анастасіє, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Щиро раді, що ви залишилися задоволені візитом до спеціаліста. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хотіла би залишити відгук про візит до лікаря Васюта К.П.. Мені дуже сподобався візит, це перший лікар, що вислухав і не відкинув мене із моїми спробами вилікуватися. Шкода, що я не потрапила до нього на прийом 2 роки тому, коли показники щитоподібної залози були "на грані" захворювання. Він уважно вислухав анамнез і все врахував, взагалі дуже приємне враження, із кабінету я вийшла із дуже гарним і бойовим настроєм. Дуже за це дякую 🙂
Анно, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Костянтина Васюту. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже дякую лікарю, все прекрасно пояснив, питань у мене не було. До того мав досвід консультації у державній лікарні у такого ж спеціаліста, хірурга-ендокринолога, який дуже наполягав на видаленні лівої долі, хоч всі гормони були в нормі. Ваш спеціаліст підтвердив мої здогадки, що це була непотрібна операція, за що йому дуже вдячний. Процедура пройшла майже безболісно. Продовжу наглядати за своїм станом саме у вас! Ще раз дякую!
Назаре, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Величезна подяка лікарю Назару Стельмаху. Лікар володіє не лише високими професійними знаннями, а й умінням спілкуватися з пацієнтами, делікатно та зрозуміло пояснив причини захворювання. Завдяки його позитивному настрою навіть візит до лікаря стає приємним.
Ірино, щиро тішимось читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокрнолога Назара Стельмаха. Раді, що ви залишились задоволені своїм візитом. Бажаємо міцного здоров'я!
Щиро дякую лікареві! Світлий янгол з уважними очима та спокійним голосом. Пан Стельмах Н.А., земний уклін вам!
Щиро дякуємо за теплі слова про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Раді, що ви залишились задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!
Назаре Алладіновичу Стельмаху, щиро дякую Вам за успішно проведену операцію, дуже задоволена. Дякую за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність, дякую за унікальні руки, які справляються навіть із самою складною хворобою. Також сердечно дякую за Вашу чуйність, надану мені допомогу і людяний підхід та підтримку у післяопераційний період. Брала консультації з хірургами в інших приватних клініках та лише Стельмах Назар Алладінович зміг професійно вирішити мою проблему.
Тало Миколаївно, дякуємо, що поділились своїм досвідом оперативного втручання у лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Алладіновича. Бажаємо вам здоров'я та якнайшвидшої реабілітації.
Хочу подякувати Стельмаху Н.А. і всій бригаді хірургів ендокринологів за проведене обстеження та операцію. Я дуже рада що потрапила до Назара Аладдіновича, він професіонал, але ще і чуйна та інтелігентна людина. Такі насправді й повинні бути лікарі. Дуже сподобався медичний заклад, все чітко, професійно і своєчасно. Дуже дякую, обов'язково буду рекомендувати ваш медичний центр всім своїм знайомим.
Валеріє, дуже дякуємо за такий чудовий, позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Раді, що ви задоволені проведеним оператиним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!
Лікар надав нам стовідсоткову консультацію, заспокоїв і дав рекомендації що потрібно робити і які показники треба контролювати. З лікарем були постійно на зв'язку і контролювали ситуацію. Прийом сподобався, вирішили питання.
Юліє, дуже вдячні, за ваш щирий відгук про лікаря-ендокринолога-хірурга Максима Горобейко. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже задоволені роботою лікаря Стельмаха Назара, який вчасно виявив проблему на щитовидній залозі у бабусі, професійно до неї підійшов, взяв біопсію, пояснював усі етапи, підтримуючи бабусю, клієнтоорієнтованість та лікар на найвищому рівні. Наразі проблему вирішено, проведено операцію, проблему вирішили на початкових етапах.
Антоніно, щиро тішимося читати ваш теплий відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Дуже раді, що лікар допоміг вирішити вашу проблему. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Особлива вдячність хірургу ендокринологу Стельмаху Назару Аладдиновичу. Завдяки його високому професіоналізму і вірним рішенням, досягнули значного покращення стану і продовжуємо лікування.
Олександре, щиро дякуємо за ваш позитивний відгук про хірурга ендокринолога Назара Стельмаха. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні була на прийомі у лікаря Стельмаха Н.А. Лікар дуже кваліфікований, зробив УЗД, все розповів та заспокоїв. Дуже приємна людина. Лікар з великої літери.
Анастасіє, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Щиро раді, що ви залишилися задоволені візитом до спеціаліста. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хотіла би залишити відгук про візит до лікаря Васюта К.П.. Мені дуже сподобався візит, це перший лікар, що вислухав і не відкинув мене із моїми спробами вилікуватися. Шкода, що я не потрапила до нього на прийом 2 роки тому, коли показники щитоподібної залози були "на грані" захворювання. Він уважно вислухав анамнез і все врахував, взагалі дуже приємне враження, із кабінету я вийшла із дуже гарним і бойовим настроєм. Дуже за це дякую 🙂
Анно, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Костянтина Васюту. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже дякую лікарю, все прекрасно пояснив, питань у мене не було. До того мав досвід консультації у державній лікарні у такого ж спеціаліста, хірурга-ендокринолога, який дуже наполягав на видаленні лівої долі, хоч всі гормони були в нормі. Ваш спеціаліст підтвердив мої здогадки, що це була непотрібна операція, за що йому дуже вдячний. Процедура пройшла майже безболісно. Продовжу наглядати за своїм станом саме у вас! Ще раз дякую!
Назаре, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Величезна подяка лікарю Назару Стельмаху. Лікар володіє не лише високими професійними знаннями, а й умінням спілкуватися з пацієнтами, делікатно та зрозуміло пояснив причини захворювання. Завдяки його позитивному настрою навіть візит до лікаря стає приємним.
Ірино, щиро тішимось читати ваш позитивний відгук про лікаря-ендокрнолога Назара Стельмаха. Раді, що ви залишились задоволені своїм візитом. Бажаємо міцного здоров'я!
Щиро дякую лікареві! Світлий янгол з уважними очима та спокійним голосом. Пан Стельмах Н.А., земний уклін вам!
Щиро дякуємо за теплі слова про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Раді, що ви залишились задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!
Назаре Алладіновичу Стельмаху, щиро дякую Вам за успішно проведену операцію, дуже задоволена. Дякую за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність, дякую за унікальні руки, які справляються навіть із самою складною хворобою. Також сердечно дякую за Вашу чуйність, надану мені допомогу і людяний підхід та підтримку у післяопераційний період. Брала консультації з хірургами в інших приватних клініках та лише Стельмах Назар Алладінович зміг професійно вирішити мою проблему.
Тало Миколаївно, дякуємо, що поділились своїм досвідом оперативного втручання у лікаря-ендокринолога Стельмаха Назара Алладіновича. Бажаємо вам здоров'я та якнайшвидшої реабілітації.
Хочу подякувати Стельмаху Н.А. і всій бригаді хірургів ендокринологів за проведене обстеження та операцію. Я дуже рада що потрапила до Назара Аладдіновича, він професіонал, але ще і чуйна та інтелігентна людина. Такі насправді й повинні бути лікарі. Дуже сподобався медичний заклад, все чітко, професійно і своєчасно. Дуже дякую, обов'язково буду рекомендувати ваш медичний центр всім своїм знайомим.
Валеріє, дуже дякуємо за такий чудовий, позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Назара Стельмаха. Раді, що ви задоволені проведеним оператиним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.