Ксенія12.05.2021

Була на прийомі у травматолога Рубана С. М. Усе на найвищому рівні — дуже професійно, доступно, приємна атмосфера. Дуже задоволена клінікою і лікарем.

Відгук з Facebook. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія)
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Ксеніє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій12.05.2021

Рубан Станіслав Михайлович — хороший лікар, професіонал і приємна людина! На рецепції також сидять дуже приємні люди!

Відгук з анкети. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича та високу оцінку нашим адміністраторам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Божена10.04.2021

Дуже хороший лікар. Справжній професіонал, усе доступно пояснює. Я дуже задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Божено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія31.03.2021

Злагоджена робота персоналу, достатній рівень інформування, комфортні умови перебування в клініці, привітний, компетентний персонал

Відгук з анкети. Напрям: Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу та персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина29.03.2021

Дякую за гарне обслуговування. Кваліфіковані фахівці. Рекомендую цю клініку близьким і знайомим!

Відгук з анкети. Напрям: Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія29.03.2021

Клініка чудова. Приємна зустріч на рецепції! Усе організовано на найвищому рівні. Лікар Рубан Станіслав Михайлович — професіонал із великої літери! Доброзичливий, усе розповів, пояснив, десять раз заспокоїв. Нічого зайвого не призначив. Дуже рекомендую! Повністю задоволена візитом)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сніжана11.03.2021

Щиро дякую! Рубан Станіслав Михайлович — високопрофесійний фахівець, дуже мені допоміг. Була операція з причини перелому п'ятої плеснової кістки на стопі. Сьогодні перший день ходжу, щиро дякую за таке професійне й людське ставлення. Також висловлюю величезну подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу, який супроводжував операцію. Підібрали найбільш відповідний для мене вид анестезії, наслідків після якої не було. Дякую всьому персоналу, усі допомагали при виникненні будь-яких питань: дівчата і хлопці на рецепції, медсестри, санітарки й т.д. Коли були проблеми з пересуванням, я не переживала, бо мені завжди надавали допомогу в цьому. А Станіслав Михайлович ще і психологом для мене виявився. Я дуже переживала через цю травму, він дуже мене підтримував психологічно, і тепер усе добре. Клініка дуже хороша завдяки людям, які там працюють!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Рубан Станіслав Михайлович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Ортопедія і травматологія оперативна, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Сніжано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича, лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія09.03.2021

Суворов Василь Леонідович — чудовий фахівець! Дуже уважний, акуратний, тактовний. Компетентний фахівець, який доступно все пояснив і дав чіткі рекомендації.

Відгук з сайту. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Дитяча хірургія, Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.03.2021

Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога, дитячого хірурга Суворова Василя Леонідовича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Айна15.02.2021

Дякую. Лікарі дуже уважні й ввічливі.

Відгук з анкети. Напрям: Ортопедія і травматологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.02.2021

Айно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина22.01.2021

Дякую лікарю Рубану за професіоналізм і доброзичливість.

Відгук з сайту. Фахівець: Рубан Станіслав Михайлович (Ортопедія і травматологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації25.01.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ортопед-травматолога Рубана Станіслава Михайловича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!