Була сьогодні перший раз у Марини Василівни, провела обстеження, все зроблено дуже делікатно. Показала та розказала що до чого, порадила як бути далі. Грамотна лікарка, рекомендую. Наступного разу піду тільки до неї.
Ірино, дякуємо, що поділилися своїми враженнями від візиту до лікаря-акушер-гінеколога Марини Юсупової. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені проведеним обстеженням та отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Наталія Олексіївна професіонал своєї справи. Це найкращий лікар, якому я довірила свою вагітність❤️ Дуже уважна, добра та професійна. Дякую за підтримку, турботу і спокій протягом усього шляху.
Маріє, дякуємо вам за чудовий відгук і довіру до лікаря-акушер-гінеколога Наталії Цилицинської. Ми раді, що професійний супровід, уважне ставлення та підтримка лікаря допомогли вам почуватися впевнено протягом усієї вагітності. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Олена Віталіївна, це найкраща моя знахідка серед лікарів. Це чудовий професіонал та чуйна людина!
Ольго, дякуємо вам за такий теплий відгук про лікаря-акушер-гінеколога Олену Ютовець. Нам дуже приємно знати, що ви настільки високо цінуєте її професіоналізм і людяність. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже задоволена прийомом у Чирук Ганни Григорівни. Відповіла на безліч моїх запитань. Під час огляду коментувала всі свої дії.
Ольго, дуже дякуємо вам за теплі слова на адресу лікаря-акушер-гінеколога Ганни Чирук. Для нас дуже важливо, щоб кожен пацієнт отримував не лише професійну консультацію, а й повне розуміння свого стану та рекомендацій лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар Варущик - найпрекрасніша жіноча лікарка! Дякую за всі старання і прекрасний результат!
Олександро, дякуємо вам за такі теплі слова та довіру. Для нас дуже приємно, що ви залишилися задоволені роботою лікаря-акушер-гінеколога Оксани Варущик та отримали бажаний результат лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу щиро подякувати клініці Smart Medical Center за професіоналізм і неймовірно тепле ставлення до пацієнтів. Починаючи з рецепції — все на найвищому рівні: привітний персонал, уважність, комфортна атмосфера й бажання допомогти з перших хвилин. Це дуже відчувається ✨ Окрема подяка моєму лікарю-гінекологу Михайловій Анні Валеріївні за турботу, делікатність і професійний підхід. Лікар, з яким справді спокійно та комфортно, який уважно вислухає, все пояснить і створює відчуття довіри.
Марино, щиро дякуємо вам за такий зворушливий відгук і високу оцінку роботи лікаря-акушер-гінеколога Анни Михайлової. Нам дуже приємно, що ви відчули турботу, уважність і комфортну атмосферу вже з моменту звернення до клініки. Для нашої команди важливо створювати простір, у якому пацієнти почуваються спокійно та впевнено. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щира подяка лікарям Логоші Марині Олександрівні та Подоляк Тетяні Миколаївні. Чудові спеціалісти. Все доступно та гарно пояснили.
Валентино, дякуємо вам за відгук і довіру до нашої клініки. Раді, що прийом у лікаря-ендоскопіста Марини Логоші та лікаря-акушер-гінеколога Тетяни Подоляк залишив у вас позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий лікар гінеколог Ютовець Олена Віталіївна. Дуже приємна комфортно людина. На рецепції дуже приємні дівчатка. Пропонують каву, чай, водичку.
Вероніко, дякуємо вам за такий теплий відгук про клініку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені прийомом у лікаря-акушер-гінеколога Олени Ютовець та відзначили її як уважного і приємного лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Висловлюю щиру подяку всьому персоналу клініки! Від самого ресепшена і протягом всього перебування (5 діб) я відчувала турботу, повагу, та уважність до себе та моїх потреб, це любов з першої хвилини. Окрема шана та подяка Шкабой Наталії Олексіївні за її золоті ручки та професіоналізм, увагу та добрі слова підтримки! А також Пугачову Валерію Анатолійовичу за професійну підготовку мого організму, його влучний гумор, та за солодкий сон під час операції. Дівчата медсестри Діана, Юлічка ви чарівні, хозяюшки Наталія та Галина дякую за турботу. Можливо когось не згадала, але все було чудово. Щира подяка та низький уклін.
Тетяно, дякуємо вам за такий щирий і змістовний відгук. Нам дуже цінно, що під час усього перебування в клініці ви відчували увагу, повагу та турботу з боку персоналу. Ми щиро раді, що ви відзначили роботу лікаря-гінеколога Наталії Шкабой та лікаря-анестезіолога Валерія Пугачова, а також молодших та медичних сестер. Ваші слова надихають нашу команду та підтверджують важливість нашої щоденної роботи. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже гарна клініка, лікар-гінеколог Чирук Ганна, чутлива та привітна. Візитом завжди задоволена.
Богдано, дуже дякуємо вам за відгук і приємні слова на адресу лікаря-акушер-гінеколога Ганни Чирук. Нам дуже важливо, що ви задоволені візитами та відзначаєте привітність і чутливість лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була сьогодні перший раз у Марини Василівни, провела обстеження, все зроблено дуже делікатно. Показала та розказала що до чого, порадила як бути далі. Грамотна лікарка, рекомендую. Наступного разу піду тільки до неї.
Ірино, дякуємо, що поділилися своїми враженнями від візиту до лікаря-акушер-гінеколога Марини Юсупової. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені проведеним обстеженням та отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Наталія Олексіївна професіонал своєї справи. Це найкращий лікар, якому я довірила свою вагітність❤️ Дуже уважна, добра та професійна. Дякую за підтримку, турботу і спокій протягом усього шляху.
Маріє, дякуємо вам за чудовий відгук і довіру до лікаря-акушер-гінеколога Наталії Цилицинської. Ми раді, що професійний супровід, уважне ставлення та підтримка лікаря допомогли вам почуватися впевнено протягом усієї вагітності. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Олена Віталіївна, це найкраща моя знахідка серед лікарів. Це чудовий професіонал та чуйна людина!
Ольго, дякуємо вам за такий теплий відгук про лікаря-акушер-гінеколога Олену Ютовець. Нам дуже приємно знати, що ви настільки високо цінуєте її професіоналізм і людяність. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже задоволена прийомом у Чирук Ганни Григорівни. Відповіла на безліч моїх запитань. Під час огляду коментувала всі свої дії.
Ольго, дуже дякуємо вам за теплі слова на адресу лікаря-акушер-гінеколога Ганни Чирук. Для нас дуже важливо, щоб кожен пацієнт отримував не лише професійну консультацію, а й повне розуміння свого стану та рекомендацій лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар Варущик - найпрекрасніша жіноча лікарка! Дякую за всі старання і прекрасний результат!
Олександро, дякуємо вам за такі теплі слова та довіру. Для нас дуже приємно, що ви залишилися задоволені роботою лікаря-акушер-гінеколога Оксани Варущик та отримали бажаний результат лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу щиро подякувати клініці Smart Medical Center за професіоналізм і неймовірно тепле ставлення до пацієнтів. Починаючи з рецепції — все на найвищому рівні: привітний персонал, уважність, комфортна атмосфера й бажання допомогти з перших хвилин. Це дуже відчувається ✨ Окрема подяка моєму лікарю-гінекологу Михайловій Анні Валеріївні за турботу, делікатність і професійний підхід. Лікар, з яким справді спокійно та комфортно, який уважно вислухає, все пояснить і створює відчуття довіри.
Марино, щиро дякуємо вам за такий зворушливий відгук і високу оцінку роботи лікаря-акушер-гінеколога Анни Михайлової. Нам дуже приємно, що ви відчули турботу, уважність і комфортну атмосферу вже з моменту звернення до клініки. Для нашої команди важливо створювати простір, у якому пацієнти почуваються спокійно та впевнено. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щира подяка лікарям Логоші Марині Олександрівні та Подоляк Тетяні Миколаївні. Чудові спеціалісти. Все доступно та гарно пояснили.
Валентино, дякуємо вам за відгук і довіру до нашої клініки. Раді, що прийом у лікаря-ендоскопіста Марини Логоші та лікаря-акушер-гінеколога Тетяни Подоляк залишив у вас позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий лікар гінеколог Ютовець Олена Віталіївна. Дуже приємна комфортно людина. На рецепції дуже приємні дівчатка. Пропонують каву, чай, водичку.
Вероніко, дякуємо вам за такий теплий відгук про клініку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені прийомом у лікаря-акушер-гінеколога Олени Ютовець та відзначили її як уважного і приємного лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Висловлюю щиру подяку всьому персоналу клініки! Від самого ресепшена і протягом всього перебування (5 діб) я відчувала турботу, повагу, та уважність до себе та моїх потреб, це любов з першої хвилини. Окрема шана та подяка Шкабой Наталії Олексіївні за її золоті ручки та професіоналізм, увагу та добрі слова підтримки! А також Пугачову Валерію Анатолійовичу за професійну підготовку мого організму, його влучний гумор, та за солодкий сон під час операції. Дівчата медсестри Діана, Юлічка ви чарівні, хозяюшки Наталія та Галина дякую за турботу. Можливо когось не згадала, але все було чудово. Щира подяка та низький уклін.
Тетяно, дякуємо вам за такий щирий і змістовний відгук. Нам дуже цінно, що під час усього перебування в клініці ви відчували увагу, повагу та турботу з боку персоналу. Ми щиро раді, що ви відзначили роботу лікаря-гінеколога Наталії Шкабой та лікаря-анестезіолога Валерія Пугачова, а також молодших та медичних сестер. Ваші слова надихають нашу команду та підтверджують важливість нашої щоденної роботи. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже гарна клініка, лікар-гінеколог Чирук Ганна, чутлива та привітна. Візитом завжди задоволена.
Богдано, дуже дякуємо вам за відгук і приємні слова на адресу лікаря-акушер-гінеколога Ганни Чирук. Нам дуже важливо, що ви задоволені візитами та відзначаєте привітність і чутливість лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.