Дуже задоволена візитом у лікаря Валерія Вікторовича! Дякую за професійну допомогу!
Вікторіє, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Бажаємо міцного здоров'я!
Дмитренко Валерій Вікторович чудовий лікар! Приймає як дорослих, так і діток. Вилікував мені гайморит без антибіотиків, з тих пір я на всі 100% довіряю своє лікування і 5-річної дитини тільки йому!
Анно, дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що лікар-отоларинголог Валерій Дмитренко зміг допомогти вам і вашій дитині. Вдячні за вашу довіру та раді, що наш лікар став для вас надійною підтримкою у питаннях здоров’я. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров’я!
Прекрасний лікар. Однозначно рекомендую).
Юліє, щиро дякуємо за те що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Бажаємо міцного здоров'я!
С таким хладнокровием как от этого врача в этой клинике я сталкиваюсь впервые. не говоря уже о мизогинии к своей вссистентке. бедная женщина, я не знаю, как она с ним работает, отношение как к собаке! «не трогай, я знаю лучше как правильно это сделать»,( я понимаю , что он врач, но нельзя так жестко) «сядь». как команды какие-то питомцу! фу, ужас! ещё и не хотел меня слушать, мою проблему. еле дал слово вставить. после такого визита я не знаю как можно остаться без панической атаки!
Катю, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Знайшла в Смарт Медікал найкращого лора евер! Дмитренко Валерій Вікторович — Ви просто бест оф зе бест❤️ Безмежно йому вдячна за вирішення моєї проблеми. Звернулася із болями та закладеністю вуха, раніше вже була у декількох лікарів, але ніякого результату, а лікування Валерія Вікторовича виявилося максимально дієвим. А відношення його до свого пацієнта це просто щось нереальне, настільки розташовує до себе, чудовий лікар і прекрасна людина! Тепер тільки до вас🩵 Також хочу окремо виділити медсестру Яночку, довелося робити укол препаратом, який сам по собі доволі болючий, але ця медсестра просто фея своєї справи, дуже обережна і уважна, завдяки їй все пройшло максимально комфортно. Сподіваюсь в Смарт Медікал ще багато таких класних спеціалістів, тож буду звертатися сюди в подальшому.
Юліє, дякуємо за ваш щирий відгук про досвід лікування у лікаря-отоларинголога Дмитренка Валерія Вікторовича та медичну сестру Яну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Я не дуже часто зустрічав таке поєднання доброзичливості й високого професіоналізму, як у доктора Дмитренка. Дякую Валерію Вікторовичу за вирішення моїх проблем.
Йосипе, дякуємо за ваш теплий відгук про лікаря-отоларинголога Дмитренка Валерія Вікторовича. Бажаємо здоров'я.
Зверталась до даного лікаря на рахунок викривленої носової перегородки. Була прооперована в клініці. Дуже задоволена результатом, дихаю вільно, боляче не було, все швидко загоїлось. Лікар неймовірно приємний, все пояснював, обережно виконував всі маніпуляції що звело до мінімуму дискомфорт після операційного періоду. Можу із впевненістю рекомендувати даного лікаря.
Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!
Неймовірно приємно було працювати з цим лікарем. Усе від перших консультацій до операції та післяопераційного відновлення пройшло якісно та комфортно. Залишився задоволений як процесом, так і результатом. Дякую!
Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом проведеного оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже уважний та кваліфікований лікар! Попри досить занедбаний стан, в якому я звернувся до Смарт Медікал Центру, Дмитренко В.В. поставив мене на ноги, всього за кілька днів
Євгене, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!
Неймовірно уважний і дбайливий лікар. Провів операцію на носі дуже професійно! Болю не було на жодному етапі. Постановка діагнозу і підготовка до операції була дуже зрозумілою, спокійною, організованою. І одразу після операції я почувалась неочікувано чудово:) Сподіваюсь в результаті нашої роботи назавжди позбавитись судинозвужувальних крапель. І саме з цим лікарем у мене є віра в те, що я зможу нарешті дихати. Відчувається небайдужість і те що спеціаліст щиро зацікавлений в моєму здоров’ї, і це безцінно. Я дуже вдячна.
Ярославно, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже задоволена візитом у лікаря Валерія Вікторовича! Дякую за професійну допомогу!
Вікторіє, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Бажаємо міцного здоров'я!
Дмитренко Валерій Вікторович чудовий лікар! Приймає як дорослих, так і діток. Вилікував мені гайморит без антибіотиків, з тих пір я на всі 100% довіряю своє лікування і 5-річної дитини тільки йому!
Анно, дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що лікар-отоларинголог Валерій Дмитренко зміг допомогти вам і вашій дитині. Вдячні за вашу довіру та раді, що наш лікар став для вас надійною підтримкою у питаннях здоров’я. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров’я!
Прекрасний лікар. Однозначно рекомендую).
Юліє, щиро дякуємо за те що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Бажаємо міцного здоров'я!
С таким хладнокровием как от этого врача в этой клинике я сталкиваюсь впервые. не говоря уже о мизогинии к своей вссистентке. бедная женщина, я не знаю, как она с ним работает, отношение как к собаке! «не трогай, я знаю лучше как правильно это сделать»,( я понимаю , что он врач, но нельзя так жестко) «сядь». как команды какие-то питомцу! фу, ужас! ещё и не хотел меня слушать, мою проблему. еле дал слово вставить. после такого визита я не знаю как можно остаться без панической атаки!
Катю, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Знайшла в Смарт Медікал найкращого лора евер! Дмитренко Валерій Вікторович — Ви просто бест оф зе бест❤️ Безмежно йому вдячна за вирішення моєї проблеми. Звернулася із болями та закладеністю вуха, раніше вже була у декількох лікарів, але ніякого результату, а лікування Валерія Вікторовича виявилося максимально дієвим. А відношення його до свого пацієнта це просто щось нереальне, настільки розташовує до себе, чудовий лікар і прекрасна людина! Тепер тільки до вас🩵 Також хочу окремо виділити медсестру Яночку, довелося робити укол препаратом, який сам по собі доволі болючий, але ця медсестра просто фея своєї справи, дуже обережна і уважна, завдяки їй все пройшло максимально комфортно. Сподіваюсь в Смарт Медікал ще багато таких класних спеціалістів, тож буду звертатися сюди в подальшому.
Юліє, дякуємо за ваш щирий відгук про досвід лікування у лікаря-отоларинголога Дмитренка Валерія Вікторовича та медичну сестру Яну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Я не дуже часто зустрічав таке поєднання доброзичливості й високого професіоналізму, як у доктора Дмитренка. Дякую Валерію Вікторовичу за вирішення моїх проблем.
Йосипе, дякуємо за ваш теплий відгук про лікаря-отоларинголога Дмитренка Валерія Вікторовича. Бажаємо здоров'я.
Зверталась до даного лікаря на рахунок викривленої носової перегородки. Була прооперована в клініці. Дуже задоволена результатом, дихаю вільно, боляче не було, все швидко загоїлось. Лікар неймовірно приємний, все пояснював, обережно виконував всі маніпуляції що звело до мінімуму дискомфорт після операційного періоду. Можу із впевненістю рекомендувати даного лікаря.
Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!
Неймовірно приємно було працювати з цим лікарем. Усе від перших консультацій до операції та післяопераційного відновлення пройшло якісно та комфортно. Залишився задоволений як процесом, так і результатом. Дякую!
Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом проведеного оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже уважний та кваліфікований лікар! Попри досить занедбаний стан, в якому я звернувся до Смарт Медікал Центру, Дмитренко В.В. поставив мене на ноги, всього за кілька днів
Євгене, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!
Неймовірно уважний і дбайливий лікар. Провів операцію на носі дуже професійно! Болю не було на жодному етапі. Постановка діагнозу і підготовка до операції була дуже зрозумілою, спокійною, організованою. І одразу після операції я почувалась неочікувано чудово:) Сподіваюсь в результаті нашої роботи назавжди позбавитись судинозвужувальних крапель. І саме з цим лікарем у мене є віра в те, що я зможу нарешті дихати. Відчувається небайдужість і те що спеціаліст щиро зацікавлений в моєму здоров’ї, і це безцінно. Я дуже вдячна.
Ярославно, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.