Дуже задоволена лікарем Краснопольською Наталією Анатоліївною. Уважний, грамотний спеціаліст, знавець своєї справи, так би я сказала. Дуже рекомендую.
Оксано, дякуємо за ваш прекрасний відгук та рекомендації. Нам дуже приємно, що лікар-невропатолог Наталія Краснопольська залишила у вас лише позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Був на прийомі у лікаря-невролога Краснопольської Наталії Анатоліївни. Дуже гарний лікар, щиро рекомендую! Вона максимально уважно й скрупульозно вивчила мою проблему та надала найкращі рекомендації. Щиро вдячний!
Щиро дякуємо вам за ваш відгук. Ми раді, що лікар-невропатолог Наталія Краснопольська змогла уважно вивчити вашу проблему і надати найкращі рекомендації. Ваші слова про професіоналізм та уважність лікаря дуже цінні для нашої команди. Бажаємо вам міцного здоров’я!
Хочу висловити щиру подяку лікарю Краснопольській Наталії Анатоліївні, мегалікар, розбере навіть найскладніший випадок! Плавала на сапах, впала у воду, наковталася води, втратила голос практично, плюс відчувала біль при диханні, терапевт направив до нервопатолога, думав може нерв защеміло. Наталія Анатоліївна провела огляд, відправила на кілька КТ та знайшли запалення легень! Можливо ковід, або бактерія з води, плюс невеликі пошкодження ребер, все просто наклалося, почала пити антибіотики і одразу пішла на поправку. Дуже дякую! По суті лікар, який розбирається у всьому суміжному, що навіть не має відношення до її спеціалізації.
Олено, щиро вдячні за змістовний та емоційний відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Тішимося, що завдяки її професіоналізму, широкому мисленню та комплексному підходу вдалося вчасно виявити серйозну проблему та розпочати правильне лікування. Для нас надзвичайно важливо, коли лікар не обмежується рамками спеціалізації, а дійсно шукає першопричину та веде пацієнта до одужання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу висловити слова вдячності Краснопольській Наталії Анатоліївні за професіоналізм та щиру людяність. За увагу лікаря до моєї проблеми, чітке пояснення хвороби та ефективне лікування. За декілька тижнів я відчула хороші результати. Особливо хочеться відмітити доброзичливість, людяність, обізнаність у своїй сфері. Дякую також всьому персоналу вашої клініки за привітність, розуміння та надання швидкої допомоги. Рекомендую Вас усім, хто шукає справніх фахівців та турботливе ставлення.
Людмило, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Нам надзвичайно приємно, що ви відчули турботу, професійність і щире ставлення з боку лікаря та всієї команди клініки. Раді, що лікування принесло помітні результати й допомогло вам почуватись краще. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була на прийомі у невролога Краснопольскої Н.А. Лікар на своєму місці, уважно вислухала, не призначала міліони непотрібних аналізів. Дуже емпатична, ціль вилікувати, а не заробити гроші. Клініка у цілому теж сподобалась, дівчата на рецепції ввічливі, все вчасно, без затримок. Дякую!
Ольго, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Ми раді, що ви залишилися задоволені прийомом у лікаря та відзначили уважність персоналу клініки. Для нас важливо, щоб кожен пацієнт отримував якісну допомогу й комфортний сервіс. Бажаємо вам міцого здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-невропатологу Краснопольській Наталії Анатоліївні. До неї звернувся мій син, вона вислухала, дала гарні рекомендації. Чудовий лікар. Професіонал своєї справи!
Олено, дуже дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Наталія Анатоліївна - чудовий лікар, досвічений фахівець та чуйна чудова людина. Дужа рада, що потрапила до неї на лікування, після піврічного марнування часу і коштів в інших кліниках, де мені невірно поставили діагноз та лікування зробило тільки гірше. Тут після призначеного лікування мені вже стало краще через тиждень! Лікування продовжую з позитивним результатом! Дякую лікарю!
Олена, тішимось читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви задоволені лікуванням лікаря-невропатолога Краснопольскої Наталії Анатоліївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже приемна лікарка! Фахівець своеї справи. Задоволена що потрапила саме до цієї лікарки.
Наталіє, щиро тішимося читати ваш позитивнй відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже-дуже класна лікарка! От коли приймають саме такі лікарі — ти перестаєш боятись ходити в лікарні. Дякую!
Софіє, дуже дякуємо за вам позитивний відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам мінцого здорво'я!
Гроші на вітер. Звернулась до лікаря з проблемою порушення сну. Спеціаліст не поставила жодних уточнюючих запитань про те, як саме проявляється безсоння, який спосіб життя я веду, чи є стреси або інші фактори. Обстеження звелось до перевірки рефлексів молоточком — і все. У результаті я отримала направлення до психотерапевта, мовляв, це не її профіль. Були виписані ліки, які мені не підходять, оскільки вони знижують тиск, що у мене і так завжди низький. Коли я про це сказала, лікар відповіла: «Ну то не пийте». У якості снодійного мені призначили кветіапін — препарат, яким лікують шизофренію та психози. У невеликих дозах він справді дає седативний ефект, але офіційно не рекомендується для лікування безсоння через ризик небажаних наслідків. Інший препарат для зняття напруження м'язів я вже колись пробувала за призначенням іншого лікаря і тоді ледь не відправилась на той світ. Добре, що я сама нагадала про свої проблеми із серцем, інакше могла серйозно постраждати. По факту консультація звелася до того, що мені повідомили: моя проблема — не в компетенції лікаря, і треба звертатись до іншого спеціаліста. За це я заплатила майже тисячу гривень. Направили ще на масаж — очевидне рішення при напруженні шиї, яке й так було зрозуміло без візиту. Тепер я вагаюсь, чи взагалі звертатись до психотерапевта, щоб не отримати друге розчарування. Ну і звісно перед початком проведення консультації тобі дають на підпис папірець що ти згоден з усім що тобі призначили та що тобі зрозуміла консультація яка нібито проведена добре, тим самим знявши з себе будь які ризики та наслідки лікування, клас!
Дар'є, дякуємо, що залишили зворотний звʼязок про ваш візит. Нам дуже прикро, що у вас склалися такі враження про лікаря. Бажаємо міцного здоровʼя.
Дуже задоволена лікарем Краснопольською Наталією Анатоліївною. Уважний, грамотний спеціаліст, знавець своєї справи, так би я сказала. Дуже рекомендую.
Оксано, дякуємо за ваш прекрасний відгук та рекомендації. Нам дуже приємно, що лікар-невропатолог Наталія Краснопольська залишила у вас лише позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Був на прийомі у лікаря-невролога Краснопольської Наталії Анатоліївни. Дуже гарний лікар, щиро рекомендую! Вона максимально уважно й скрупульозно вивчила мою проблему та надала найкращі рекомендації. Щиро вдячний!
Щиро дякуємо вам за ваш відгук. Ми раді, що лікар-невропатолог Наталія Краснопольська змогла уважно вивчити вашу проблему і надати найкращі рекомендації. Ваші слова про професіоналізм та уважність лікаря дуже цінні для нашої команди. Бажаємо вам міцного здоров’я!
Хочу висловити щиру подяку лікарю Краснопольській Наталії Анатоліївні, мегалікар, розбере навіть найскладніший випадок! Плавала на сапах, впала у воду, наковталася води, втратила голос практично, плюс відчувала біль при диханні, терапевт направив до нервопатолога, думав може нерв защеміло. Наталія Анатоліївна провела огляд, відправила на кілька КТ та знайшли запалення легень! Можливо ковід, або бактерія з води, плюс невеликі пошкодження ребер, все просто наклалося, почала пити антибіотики і одразу пішла на поправку. Дуже дякую! По суті лікар, який розбирається у всьому суміжному, що навіть не має відношення до її спеціалізації.
Олено, щиро вдячні за змістовний та емоційний відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Тішимося, що завдяки її професіоналізму, широкому мисленню та комплексному підходу вдалося вчасно виявити серйозну проблему та розпочати правильне лікування. Для нас надзвичайно важливо, коли лікар не обмежується рамками спеціалізації, а дійсно шукає першопричину та веде пацієнта до одужання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу висловити слова вдячності Краснопольській Наталії Анатоліївні за професіоналізм та щиру людяність. За увагу лікаря до моєї проблеми, чітке пояснення хвороби та ефективне лікування. За декілька тижнів я відчула хороші результати. Особливо хочеться відмітити доброзичливість, людяність, обізнаність у своїй сфері. Дякую також всьому персоналу вашої клініки за привітність, розуміння та надання швидкої допомоги. Рекомендую Вас усім, хто шукає справніх фахівців та турботливе ставлення.
Людмило, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Нам надзвичайно приємно, що ви відчули турботу, професійність і щире ставлення з боку лікаря та всієї команди клініки. Раді, що лікування принесло помітні результати й допомогло вам почуватись краще. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була на прийомі у невролога Краснопольскої Н.А. Лікар на своєму місці, уважно вислухала, не призначала міліони непотрібних аналізів. Дуже емпатична, ціль вилікувати, а не заробити гроші. Клініка у цілому теж сподобалась, дівчата на рецепції ввічливі, все вчасно, без затримок. Дякую!
Ольго, щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Ми раді, що ви залишилися задоволені прийомом у лікаря та відзначили уважність персоналу клініки. Для нас важливо, щоб кожен пацієнт отримував якісну допомогу й комфортний сервіс. Бажаємо вам міцого здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-невропатологу Краснопольській Наталії Анатоліївні. До неї звернувся мій син, вона вислухала, дала гарні рекомендації. Чудовий лікар. Професіонал своєї справи!
Олено, дуже дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-невролога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Наталія Анатоліївна - чудовий лікар, досвічений фахівець та чуйна чудова людина. Дужа рада, що потрапила до неї на лікування, після піврічного марнування часу і коштів в інших кліниках, де мені невірно поставили діагноз та лікування зробило тільки гірше. Тут після призначеного лікування мені вже стало краще через тиждень! Лікування продовжую з позитивним результатом! Дякую лікарю!
Олена, тішимось читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви задоволені лікуванням лікаря-невропатолога Краснопольскої Наталії Анатоліївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже приемна лікарка! Фахівець своеї справи. Задоволена що потрапила саме до цієї лікарки.
Наталіє, щиро тішимося читати ваш позитивнй відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже-дуже класна лікарка! От коли приймають саме такі лікарі — ти перестаєш боятись ходити в лікарні. Дякую!
Софіє, дуже дякуємо за вам позитивний відгук про лікаря-невропатолога Наталію Краснопольську. Бажаємо вам мінцого здорво'я!
Гроші на вітер. Звернулась до лікаря з проблемою порушення сну. Спеціаліст не поставила жодних уточнюючих запитань про те, як саме проявляється безсоння, який спосіб життя я веду, чи є стреси або інші фактори. Обстеження звелось до перевірки рефлексів молоточком — і все. У результаті я отримала направлення до психотерапевта, мовляв, це не її профіль. Були виписані ліки, які мені не підходять, оскільки вони знижують тиск, що у мене і так завжди низький. Коли я про це сказала, лікар відповіла: «Ну то не пийте». У якості снодійного мені призначили кветіапін — препарат, яким лікують шизофренію та психози. У невеликих дозах він справді дає седативний ефект, але офіційно не рекомендується для лікування безсоння через ризик небажаних наслідків. Інший препарат для зняття напруження м'язів я вже колись пробувала за призначенням іншого лікаря і тоді ледь не відправилась на той світ. Добре, що я сама нагадала про свої проблеми із серцем, інакше могла серйозно постраждати. По факту консультація звелася до того, що мені повідомили: моя проблема — не в компетенції лікаря, і треба звертатись до іншого спеціаліста. За це я заплатила майже тисячу гривень. Направили ще на масаж — очевидне рішення при напруженні шиї, яке й так було зрозуміло без візиту. Тепер я вагаюсь, чи взагалі звертатись до психотерапевта, щоб не отримати друге розчарування. Ну і звісно перед початком проведення консультації тобі дають на підпис папірець що ти згоден з усім що тобі призначили та що тобі зрозуміла консультація яка нібито проведена добре, тим самим знявши з себе будь які ризики та наслідки лікування, клас!
Дар'є, дякуємо, що залишили зворотний звʼязок про ваш візит. Нам дуже прикро, що у вас склалися такі враження про лікаря. Бажаємо міцного здоровʼя.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.