Онлайн консультацією я задоволена, лікарка призначила лікування, дякую.
Раїсо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-нефролога Олену Лободу. Бажаємо міцного здоров'я!
Не знаю чому тут так багато негативних відгуків. Лікуюсь я у Олени Миколаївни уже 1.5 року. Потрапила я до неї випадково, коли був у мене підвищений білок в сечі. Після деякого лікування, мені було запропоновано зробити біопсію, і замість того, щоб відправити мене у приватну клініку, де це буде коштувати дуже дорого, мені лікар запропонувала зробити це в державній клініці, в якій вона також працює, на Лівому березі. Вона там весь день була зі мною і підтримувала мене. Після біопсії нирки, підтвердився діагноз, який мені лікарка поставила з самого початку. Після біопсії лікуюсь у лікарки, приймаю таблетки і регулярно спостерігаюсь. Лікар дуже приємна, лікування призначає те, яке стабілізує мій стан, і часто покращує його. Хоч я ходжу до неї раз на 3 місяці, вона завжди пам’ятає мене, всю історію і я почуваюсь з нею, як з сімейним лікарем. Дійсно рада, що потрапила спершу саме до неї і буду продовжувати лікування саме з нею.
Таню, дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Дуже приємно читати, що ви задоволені лікуванням у лікаря-нефролога Олени Лободи та її професійним підходом. Бажаємо вам міцного здоров’я та стабільного самопочуття!
Лікар хороша, все розказала і прокоментувала, прийом сподобався.
Людмило, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Залишилася дуже не задоволена… Пораду,яку дала лікар:пити менше води і приймати і меншу кількість таблеток!!!! Як може кваліфікований лікар не визначити діагноз,коли і чітко названа проблема… Таке враження.що просте відмивання коштів і не робота,а відбуток. Шкода,що ці кошти,які я віддала в нікуди ,краще б залишила на потреби бідним. Керівництву потрібно задуматися,кого тримають на роботі.
Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Все було чудово, я задоволена, дякую.
Ангеліно, дякуємо, що поділились своїми позитивними враженнями про візит. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Лікар приємна людина, видно що фахівець. Уважно вислухала, знає проблему, ставила правильні питання, бо знає що спитати, тому прийом сподобався. Лікар назначила лікування, лікування триває
Марино, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Залишилась задоволена прийомом. Лікарка багато чого розповіла і пояснила, розпитала анамнез, не виписувала зайвого. Дала адекватні рекомендації, продивилась усі аналізи та заспокоїла.
Вікторіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Приводила маму на консультацію рік тому. Дуже незадоволена. Таке враження, що лікарка взагалі некомпетентна та не розуміє суть своєї професії. Хотіла призначити Канефрон, коли мама сказала, що він не допомагає, лікарка розвела руками і сказала, що всіх ним лікують і не запропонувала альтернативу. І взагалі відправила до гінеколога. Вирішила відгук залишити лише зараз, тому що побачила, що й інші пацієнти незадоволені і я здивована, що ця лікарка ще працює в такій чудовій клініці.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Так тільки один хлопчина, який ходив з планшетом в руках, підійшов і запитав чи принести води! Всі інші працівники тільки спостерігали! А лікарка Лобода Олена Миколаївна нахабно бреше, вона не пропонувала викликати швидку, вона знала, що мама лежить у Вишгородській лікарні і тільки запитала скільки нам по часу їхати назад в лікарню! Лікарка виглядала на "своїй волні", їй не було діла до такого стану мами. ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО ЛОБОДА ОЛЕНА НЕ ПРОПОНУВАЛА ВИКЛИКАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ!!!!!
Дякуємо за ваш зворотний звʼязок. Відділ якості обовʼязково опрацює з лікарем цю ситуацію. Бажаємо міцного здоров'я!
10.03.24 привезла маму на консультацію до нефролога по запису на 19:00. По дорозі до клініки мамі стало погано і ми приїхали трохи раніше і довелось почекати близько 40 хвилин. Весь цей час їй було зле, тошнота та запаморочення. Поки ми на коридорі чекали 40 хвилин, ніхто з лікарів та тих працівників, які сидить на ресепшині навіть не підійшов і не запропонував допомогу. Але головне далі, зайшли ми в кабінет до лікаря Лободи Олени Миколаївни, яка також проігнорувала стан мами, не звернула увагу на те що їй дуже погано, поміряла тиск, сахар та послухала серце, після надрукувала лист і ми пішли. Після візиту в нефролога ми одразу поїхали у Вишгородську лікарню, де лікарі сказали, що в мами стався інсульт!!! То чому лікарка Лобода О.М. по симптомам не виявила, що на той момент будучи в неї на прийомі у мами був інсульт!! Я вражена халатністю лікарки та тих працівників, які знаходились на ресепшині, та з косу тільки дивились, як мама блювала в пакетик((((
Тетяно, дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Дуже прикро, що у вас склалося таке враження під час відвідування клініки. Проте, ми отримали інформацію від лікаря, що виходячи зі стану здоровʼя пацієнтці було запропоновано викликати швидку допомогу. Також адміністратор холу під час очікування уточнив, чи потрібна допомога, запропонував випити води. Звернень на рецепцію від пацієнтки, що їй потрібна допомога, ні перед візитом до лікаря, ні після, не надходило. Нам дуже шкода, що у вас склалось таке враження. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі.
Онлайн консультацією я задоволена, лікарка призначила лікування, дякую.
Раїсо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним відгуком про лікаря-нефролога Олену Лободу. Бажаємо міцного здоров'я!
Не знаю чому тут так багато негативних відгуків. Лікуюсь я у Олени Миколаївни уже 1.5 року. Потрапила я до неї випадково, коли був у мене підвищений білок в сечі. Після деякого лікування, мені було запропоновано зробити біопсію, і замість того, щоб відправити мене у приватну клініку, де це буде коштувати дуже дорого, мені лікар запропонувала зробити це в державній клініці, в якій вона також працює, на Лівому березі. Вона там весь день була зі мною і підтримувала мене. Після біопсії нирки, підтвердився діагноз, який мені лікарка поставила з самого початку. Після біопсії лікуюсь у лікарки, приймаю таблетки і регулярно спостерігаюсь. Лікар дуже приємна, лікування призначає те, яке стабілізує мій стан, і часто покращує його. Хоч я ходжу до неї раз на 3 місяці, вона завжди пам’ятає мене, всю історію і я почуваюсь з нею, як з сімейним лікарем. Дійсно рада, що потрапила спершу саме до неї і буду продовжувати лікування саме з нею.
Таню, дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Дуже приємно читати, що ви задоволені лікуванням у лікаря-нефролога Олени Лободи та її професійним підходом. Бажаємо вам міцного здоров’я та стабільного самопочуття!
Лікар хороша, все розказала і прокоментувала, прийом сподобався.
Людмило, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Залишилася дуже не задоволена… Пораду,яку дала лікар:пити менше води і приймати і меншу кількість таблеток!!!! Як може кваліфікований лікар не визначити діагноз,коли і чітко названа проблема… Таке враження.що просте відмивання коштів і не робота,а відбуток. Шкода,що ці кошти,які я віддала в нікуди ,краще б залишила на потреби бідним. Керівництву потрібно задуматися,кого тримають на роботі.
Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Все було чудово, я задоволена, дякую.
Ангеліно, дякуємо, що поділились своїми позитивними враженнями про візит. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Лікар приємна людина, видно що фахівець. Уважно вислухала, знає проблему, ставила правильні питання, бо знає що спитати, тому прийом сподобався. Лікар назначила лікування, лікування триває
Марино, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Залишилась задоволена прийомом. Лікарка багато чого розповіла і пояснила, розпитала анамнез, не виписувала зайвого. Дала адекватні рекомендації, продивилась усі аналізи та заспокоїла.
Вікторіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-нефролога Олену Лободу. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Приводила маму на консультацію рік тому. Дуже незадоволена. Таке враження, що лікарка взагалі некомпетентна та не розуміє суть своєї професії. Хотіла призначити Канефрон, коли мама сказала, що він не допомагає, лікарка розвела руками і сказала, що всіх ним лікують і не запропонувала альтернативу. І взагалі відправила до гінеколога. Вирішила відгук залишити лише зараз, тому що побачила, що й інші пацієнти незадоволені і я здивована, що ця лікарка ще працює в такій чудовій клініці.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Так тільки один хлопчина, який ходив з планшетом в руках, підійшов і запитав чи принести води! Всі інші працівники тільки спостерігали! А лікарка Лобода Олена Миколаївна нахабно бреше, вона не пропонувала викликати швидку, вона знала, що мама лежить у Вишгородській лікарні і тільки запитала скільки нам по часу їхати назад в лікарню! Лікарка виглядала на "своїй волні", їй не було діла до такого стану мами. ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО ЛОБОДА ОЛЕНА НЕ ПРОПОНУВАЛА ВИКЛИКАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ!!!!!
Дякуємо за ваш зворотний звʼязок. Відділ якості обовʼязково опрацює з лікарем цю ситуацію. Бажаємо міцного здоров'я!
10.03.24 привезла маму на консультацію до нефролога по запису на 19:00. По дорозі до клініки мамі стало погано і ми приїхали трохи раніше і довелось почекати близько 40 хвилин. Весь цей час їй було зле, тошнота та запаморочення. Поки ми на коридорі чекали 40 хвилин, ніхто з лікарів та тих працівників, які сидить на ресепшині навіть не підійшов і не запропонував допомогу. Але головне далі, зайшли ми в кабінет до лікаря Лободи Олени Миколаївни, яка також проігнорувала стан мами, не звернула увагу на те що їй дуже погано, поміряла тиск, сахар та послухала серце, після надрукувала лист і ми пішли. Після візиту в нефролога ми одразу поїхали у Вишгородську лікарню, де лікарі сказали, що в мами стався інсульт!!! То чому лікарка Лобода О.М. по симптомам не виявила, що на той момент будучи в неї на прийомі у мами був інсульт!! Я вражена халатністю лікарки та тих працівників, які знаходились на ресепшині, та з косу тільки дивились, як мама блювала в пакетик((((
Тетяно, дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Дуже прикро, що у вас склалося таке враження під час відвідування клініки. Проте, ми отримали інформацію від лікаря, що виходячи зі стану здоровʼя пацієнтці було запропоновано викликати швидку допомогу. Також адміністратор холу під час очікування уточнив, чи потрібна допомога, запропонував випити води. Звернень на рецепцію від пацієнтки, що їй потрібна допомога, ні перед візитом до лікаря, ні після, не надходило. Нам дуже шкода, що у вас склалось таке враження. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.