Дуже ввічливий і грамотний персонал
Ольго, дякуємо за відгук про персонал клініки Смарт Медікал Центр. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Привітні адміністратори, уважні. Зручне розташування. Приміщення чисте. Задоволені. Вдячна лікарю офтальмологу Мішину Вадиму Сергійовичу за кваліфікований прийом.
Юліє, дякуємо за теплі слова про співробітників клініки та лікаря-офтальмолога Мішина Вадима Сергійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Все чудово, чисто і комфортно. Приємно, що є чай/кава! Хайдакіна Катерина - відмінний лікар, усе по суті!
Катерино, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку та лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Потрапила до дерматолога Абрамчук Олени - дуже грамотна, приємна, все пояснила, процедуру чистки обличчя провела чудово, майже безболісно. Після чистки немає ніяких синців і подряпин, як зазвичай у мене було раніше після інших лікарів. Рекомендую!
Ольго, вдячні за відгук про лікаря-косметолога Абрамчук Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я та сяючої шкіри.
Дуже хороша клініка, все швидко і якісно! Рекомендую! Робили щеплення дитині, все пройшло добре. Наступного дня передзвонили і запитали, як самопочуття дитини. Дуже задоволена!
Анастасіє, щиро дякуємо за відгук про медичний центр. Ми завжди піклуємося про наших відвідувачів і раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Прекрасний лікар Оспанова Ніна Петрівна!! Своїм позитивним, спокійним, професійним ставленням вселяє впевненість і спокій! Дуже детально завжди все пояснює, що не залишається і тіні сумніву в тому, що все буде добре) Супер Лікар з великої літери!! Щиро дякуюі! Всього Вам найкращого, Ніна Петрівна!
Анно, дякуємо за теплі слова про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Ми раді, що у вас залишилися такі позитивні враження від візиту. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Лікар - професіонал своєї справи. Призначає правильне лікування (на відміну від інших лорів з мого досвіду), яке веде до одужання. Звернулася в запущеному стані (через недобросовісність іншого лікаря) з гайморитом і отитом... і відчаєм. Результатом задоволена. Лікар весь час була уважною, доброзичливою. Також допомогла не тільки мені, а й членам моєї сім'ї. Дуже вдячна Галині Юріївні та клініці за можливість потрапити до професіонала.
Олено, дякуємо за неймовірно теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Все чудово: оперативно, доступно, професійно!!!
Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Войтенко Володимир Миколайович - уважний, досвідчений, висококваліфікований спеціаліст.
Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта, лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Сучасна та привітна клініка. Лікар чудова і уважна
Дякуємо за відгук про клініку та її фахівців. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже ввічливий і грамотний персонал
Ольго, дякуємо за відгук про персонал клініки Смарт Медікал Центр. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Привітні адміністратори, уважні. Зручне розташування. Приміщення чисте. Задоволені. Вдячна лікарю офтальмологу Мішину Вадиму Сергійовичу за кваліфікований прийом.
Юліє, дякуємо за теплі слова про співробітників клініки та лікаря-офтальмолога Мішина Вадима Сергійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Все чудово, чисто і комфортно. Приємно, що є чай/кава! Хайдакіна Катерина - відмінний лікар, усе по суті!
Катерино, щиро дякуємо за теплий відгук про клініку та лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Потрапила до дерматолога Абрамчук Олени - дуже грамотна, приємна, все пояснила, процедуру чистки обличчя провела чудово, майже безболісно. Після чистки немає ніяких синців і подряпин, як зазвичай у мене було раніше після інших лікарів. Рекомендую!
Ольго, вдячні за відгук про лікаря-косметолога Абрамчук Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я та сяючої шкіри.
Дуже хороша клініка, все швидко і якісно! Рекомендую! Робили щеплення дитині, все пройшло добре. Наступного дня передзвонили і запитали, як самопочуття дитини. Дуже задоволена!
Анастасіє, щиро дякуємо за відгук про медичний центр. Ми завжди піклуємося про наших відвідувачів і раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Прекрасний лікар Оспанова Ніна Петрівна!! Своїм позитивним, спокійним, професійним ставленням вселяє впевненість і спокій! Дуже детально завжди все пояснює, що не залишається і тіні сумніву в тому, що все буде добре) Супер Лікар з великої літери!! Щиро дякуюі! Всього Вам найкращого, Ніна Петрівна!
Анно, дякуємо за теплі слова про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Ми раді, що у вас залишилися такі позитивні враження від візиту. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Лікар - професіонал своєї справи. Призначає правильне лікування (на відміну від інших лорів з мого досвіду), яке веде до одужання. Звернулася в запущеному стані (через недобросовісність іншого лікаря) з гайморитом і отитом... і відчаєм. Результатом задоволена. Лікар весь час була уважною, доброзичливою. Також допомогла не тільки мені, а й членам моєї сім'ї. Дуже вдячна Галині Юріївні та клініці за можливість потрапити до професіонала.
Олено, дякуємо за неймовірно теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Все чудово: оперативно, доступно, професійно!!!
Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Войтенко Володимир Миколайович - уважний, досвідчений, висококваліфікований спеціаліст.
Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта, лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Сучасна та привітна клініка. Лікар чудова і уважна
Дякуємо за відгук про клініку та її фахівців. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.