У клініці була вперше. Приходила до Абрамчук О. О., яку знаю ще з Сум, чудовий лікар! Завжди докладно розповідає про твою проблему і методах лікування доступною мовою. Дуже відповідальна в питаннях стерильності і безпеки, тому ніколи не переживаю щодо цього (а зараз це пекуча тема у багатьох косметологів). Результати на обличчя, в прямому сенсі слова. Загалом, моя шкіра вкотре говорить "щиро дякую", буду звертатися ще. Обслуговування в клініці на рівні.
Яно, дякуємо вам за відгук про медичний центр і теплі слова про косметолога Абрамчук Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я і сяючої шкіри.
Доброго дня. Хочу виразити свою вдячність Колесник В. Л. за професіоналізм, доброту, уважність, людяність в своїй роботі! І за здорову донечку)))Я вела в цього лікаря вагітність, все просто чудово. Вона дуже уважна в своїй роботі, звертала увагу на найменші дрібниці, все чудово пояснювала. У результаті в мене народилася чудова дівчинка. Дякую Вам велике!)))
Надіє, дякуємо за відгук та теплі слова про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Глибоко вдячна за таких чудових фахівців. Дуже задоволена вашою клінікою.
Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Робила мені уколи в м'яз, все якісно і професійно. Дякую!
Сергію, дякуємо вам за відгук про роботу медсестри Степаненко Оксани Григорівни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Клініка сподобалась. Хлипавка Олександр Федорович - дуже уважний та доброзичливий лікар
Ольго, дякуємо за відгук про клініку та лікаря ультразвукової діагностики Хлипавку Олександра Федоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Високий рівень обслуговування. Дякую, що показуєте, як потрібно ставитися до пацієнтів! Довго не могла знайти свого лікаря! Мирошниченко Тетяна Вікторівна виявилася саме тим лікарем, якому довіряєш з перших хвилин знайомства! Чудовий фахівець, уважна! Буду радити всім своїм знайомим! Дякуємо!
Нінель, дуже дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр і лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну! Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже гарна клініка. Зверталися вперше, все сподобалося. Всі привітні, чемні. Клініка світла, дуже чисто. Були у подолога. Враження тільки приємні. Професіонал своєї справи.
Тамаро, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і подолога Бабенко Наталію Василівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Відвідала клініку вперше, дуже сподобалося. Все на професійному рівні. Буду рекомендувати. Була на прийомі у Кисельової Олени Анатоліївни, лікар гематолог. Отримала відповіді на всі запитання. Отримала рекомендації на подальше лікування. Дуже вдячна.
Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний центр та лікаря-гематолога Кисельову Олену Анатоліївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Все дуже сподобалося, лікарі вищого класу!
Євгеніє, щиро вдячні за відгук про лікарів Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
У вашій клініці були вперше! Потрібна була консультація отоларинголога. Потрапили до Оксани Олександрівни. Лікар професіонал своєї справи!!! Дуже задоволена ставленням лікаря до пацієнта 😁 Дуже дякую!!!!
Анастасіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
У клініці була вперше. Приходила до Абрамчук О. О., яку знаю ще з Сум, чудовий лікар! Завжди докладно розповідає про твою проблему і методах лікування доступною мовою. Дуже відповідальна в питаннях стерильності і безпеки, тому ніколи не переживаю щодо цього (а зараз це пекуча тема у багатьох косметологів). Результати на обличчя, в прямому сенсі слова. Загалом, моя шкіра вкотре говорить "щиро дякую", буду звертатися ще. Обслуговування в клініці на рівні.
Яно, дякуємо вам за відгук про медичний центр і теплі слова про косметолога Абрамчук Олену Олександрівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я і сяючої шкіри.
Доброго дня. Хочу виразити свою вдячність Колесник В. Л. за професіоналізм, доброту, уважність, людяність в своїй роботі! І за здорову донечку)))Я вела в цього лікаря вагітність, все просто чудово. Вона дуже уважна в своїй роботі, звертала увагу на найменші дрібниці, все чудово пояснювала. У результаті в мене народилася чудова дівчинка. Дякую Вам велике!)))
Надіє, дякуємо за відгук та теплі слова про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Глибоко вдячна за таких чудових фахівців. Дуже задоволена вашою клінікою.
Наталіє, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і лікаря ультразвукової діагностики Фріза Артура Петровича. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Робила мені уколи в м'яз, все якісно і професійно. Дякую!
Сергію, дякуємо вам за відгук про роботу медсестри Степаненко Оксани Григорівни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Клініка сподобалась. Хлипавка Олександр Федорович - дуже уважний та доброзичливий лікар
Ольго, дякуємо за відгук про клініку та лікаря ультразвукової діагностики Хлипавку Олександра Федоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Високий рівень обслуговування. Дякую, що показуєте, як потрібно ставитися до пацієнтів! Довго не могла знайти свого лікаря! Мирошниченко Тетяна Вікторівна виявилася саме тим лікарем, якому довіряєш з перших хвилин знайомства! Чудовий фахівець, уважна! Буду радити всім своїм знайомим! Дякуємо!
Нінель, дуже дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр і лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну! Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже гарна клініка. Зверталися вперше, все сподобалося. Всі привітні, чемні. Клініка світла, дуже чисто. Були у подолога. Враження тільки приємні. Професіонал своєї справи.
Тамаро, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і подолога Бабенко Наталію Василівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Відвідала клініку вперше, дуже сподобалося. Все на професійному рівні. Буду рекомендувати. Була на прийомі у Кисельової Олени Анатоліївни, лікар гематолог. Отримала відповіді на всі запитання. Отримала рекомендації на подальше лікування. Дуже вдячна.
Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний центр та лікаря-гематолога Кисельову Олену Анатоліївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Все дуже сподобалося, лікарі вищого класу!
Євгеніє, щиро вдячні за відгук про лікарів Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
У вашій клініці були вперше! Потрібна була консультація отоларинголога. Потрапили до Оксани Олександрівни. Лікар професіонал своєї справи!!! Дуже задоволена ставленням лікаря до пацієнта 😁 Дуже дякую!!!!
Анастасіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.