Клініка хороша. Персонал уважний, чуйний. Окремо хочеться відзначити доктора Святослава Миколайовича, уважний, може вислухати пацієнта, правильно підібрати лікування. Одним словом дякую !!!!
Хочу подякувати лікарю Гопкало Святославу Миколайовичу за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.
Хочу подякувати лікаря Гопкало Святослава Миколайовича за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.
Приємно, що медицина в нашій країні піднімається на такий рівень! Дякую команді професіоналів за чудовий сервіс та допомогу!
Всім задоволена! Дякую.
Була невелика затримка, але потім цілком все добре. Дякую.
Хороші спеціалісти, доброзичливе відношення
Спасибі всім !
Дуже двозначні враження. Спершу хороше: - в клініці зручний графік роботи, лікарі приймають на вихідних; - всередині чистенько, на вході є бахіли; - є водичка. З того, що здивувало неприємно: - попросили зачекати, бо лікар зайнятий, і забули. Після хвилин 25 я підійшла і запитала, чи довго ще чекати, на що отримала відповідь, ой, заходьте, лікар вже давно прийшов.... - але головним здивуванням був лікар-дерматолог Гопкало С.М. Щоразу коли я намагалась розповісти, що мене турбує, він перебивав і казав, що треба заповнити картку. Я вже знаю всю історію про новий комп"ютер лікаря і що він "вчиться печатати", ми печатали мені картку хвилин 40, бо ж раніше все писали, а тепер от "можна красивенько все напечатати". Потім огляд був хвилини дві, а потім ми "печатали мені висновок", який складався з одного речення, рекомендована мазь і дієта. А усно було озвучено "Ви ж все життя лікуєтесь, Ви вже краще за мене все знаєте, що робити". А те, що мене хвилює, лікар так і не захотів слухати. Це було прекрасно, шкода тільки витраченого часу. Дуже хочеться вірити, що не у всіх лікарів такий підхід, Гопкала однозначно не рекомендую, на жаль.
Шановна Вікторіє, перепрошуємо за незручності та негативні емоції під час відвідання нашої клініки. Ми зробили декілька спроб зв᾽язатися з Вами, щоб обговорити дану ситуацію та принести свої вибачення, однак, дані спроби були неуспішними. Ми ретельно опрацювали Ваші зауваження та вжили заходів щодо неможливості повторення подібних помилок у майбутньому. Ще раз перепрошуємо за ситуацію, що склалася. З повагою, Адміністрація «Смарт Медікал Центр»
Дякую! Лікар компетентний та уважний.
Клініка хороша. Персонал уважний, чуйний. Окремо хочеться відзначити доктора Святослава Миколайовича, уважний, може вислухати пацієнта, правильно підібрати лікування. Одним словом дякую !!!!
Хочу подякувати лікарю Гопкало Святославу Миколайовичу за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.
Хочу подякувати лікаря Гопкало Святослава Миколайовича за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.
Приємно, що медицина в нашій країні піднімається на такий рівень! Дякую команді професіоналів за чудовий сервіс та допомогу!
Всім задоволена! Дякую.
Була невелика затримка, але потім цілком все добре. Дякую.
Хороші спеціалісти, доброзичливе відношення
Спасибі всім !
Дуже двозначні враження. Спершу хороше: - в клініці зручний графік роботи, лікарі приймають на вихідних; - всередині чистенько, на вході є бахіли; - є водичка. З того, що здивувало неприємно: - попросили зачекати, бо лікар зайнятий, і забули. Після хвилин 25 я підійшла і запитала, чи довго ще чекати, на що отримала відповідь, ой, заходьте, лікар вже давно прийшов.... - але головним здивуванням був лікар-дерматолог Гопкало С.М. Щоразу коли я намагалась розповісти, що мене турбує, він перебивав і казав, що треба заповнити картку. Я вже знаю всю історію про новий комп"ютер лікаря і що він "вчиться печатати", ми печатали мені картку хвилин 40, бо ж раніше все писали, а тепер от "можна красивенько все напечатати". Потім огляд був хвилини дві, а потім ми "печатали мені висновок", який складався з одного речення, рекомендована мазь і дієта. А усно було озвучено "Ви ж все життя лікуєтесь, Ви вже краще за мене все знаєте, що робити". А те, що мене хвилює, лікар так і не захотів слухати. Це було прекрасно, шкода тільки витраченого часу. Дуже хочеться вірити, що не у всіх лікарів такий підхід, Гопкала однозначно не рекомендую, на жаль.
Шановна Вікторіє, перепрошуємо за незручності та негативні емоції під час відвідання нашої клініки. Ми зробили декілька спроб зв᾽язатися з Вами, щоб обговорити дану ситуацію та принести свої вибачення, однак, дані спроби були неуспішними. Ми ретельно опрацювали Ваші зауваження та вжили заходів щодо неможливості повторення подібних помилок у майбутньому. Ще раз перепрошуємо за ситуацію, що склалася. З повагою, Адміністрація «Смарт Медікал Центр»
Дякую! Лікар компетентний та уважний.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.