Хороша клініка, з доступними цінами. Лікарі дуже уважні та професійні, зокрема Бабенко Н.В. та Макарь Н.І. Крім того, Наталія Ігорівна чудово знайшла підхід до дитини. Приємний та ввічливий персонал. Під час очікування приємно здивувало, коли принесли смаколики і запропонували спробувати чай, каву (абсолютно безкоштовно).
Алло, дякуємо за високу оцінку на Google Maps. Надзвичайно приємно чути, що ви високо оцінили професійність наших фахівців та сервіс клініки. Ми завжди піклуємося про наших пацієнтів і намагаємося, щоб очікування візиту також було приємним. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Дуже задоволена кваліфікацією лікаря Горошко Ольги Іванівни.. Напевне найкращий лор за все моє життя. Зазвичай від ангіни мене лікували 2-3 тижні і хоч трохи краще ставало через тиждень... Результат після лікування помітний вже наступного дня. Буду радити всім!)
Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Горошко Ольгу Іванівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Висловлюю щиру подяку Горошко Ользі Іванівні !!! за ВИСОКИЙ професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів та відповідальне відношення до професійних обов’язків!!!
Аліно, щиро дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-отоларинголога Горошко Ольгу Іванівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар - Професіонал!!!!)
Вікторіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-кардіолога Бегларян Ілону Миколаївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати за професійний підхід до лікування гастроентерологу Фоміній Ользі Олексіївні. Уважна, досвідчена, чуйна, дякую, що допомогли швидко одужати! Дівчата на рецепції розумнички, дуже допомагають організаційно)
Олено, щиро дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр на Оболоні, лікаря-гастроентеролога Фоміну Ольгу Олексіївну та наших адміністраторів рецепції. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Окрема тема - Smart Medical Center... Бачив в роботі з першого співробітника і запуску центру... Профі найвищого рівня. Особливо сподобалися дівчата на рецепції.. Богині спілкування! І вся клініка дуже затишна, світла і продумана до деталей, і для пацієнтів, і для персоналу. І, незважаючи на те, що відкрилися зовсім як нічого - 15 квітня, якщо не помиляюся, і в столиці, де подібних центрів море - дуже хороший потік пацієнтів. І - задоволених. (Ще раз повторюся - сидів з самого відкриття :) Мені - дуже сподобалася. Так тримати!
В'ячеславе, щиро вдячні за теплі слова у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській. Нам надзвичайно приємно, що ви високо оцінили роботу адміністраторів та сервісну частину нашого центру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Були з чоловіком і дитиною, задоволені всім, персонал привітний, уважний, лікарі кваліфіковані. Дякую вам за все. Рекомендую!
Любове, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та наших співробітників. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Чиста клініка. Приємний персонал. Грамотний лікар
Юліє, дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал Центр на Оболоні та наших співробітників. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже вдячний, прекрасний сервіс. Всім задоволений, філія Оболонь.
Дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашу філію на Оболоні і сервіс клініки. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!
Смарт клініка, біля нашого будинку, адекватні ціни на послуги і завжди професійний колектив!
Катерино, щиро дякуємо за відгук в Instagram про клініку Смарт Медікал Центр, наш сервіс та високу оцінку нашим співробітникам. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хороша клініка, з доступними цінами. Лікарі дуже уважні та професійні, зокрема Бабенко Н.В. та Макарь Н.І. Крім того, Наталія Ігорівна чудово знайшла підхід до дитини. Приємний та ввічливий персонал. Під час очікування приємно здивувало, коли принесли смаколики і запропонували спробувати чай, каву (абсолютно безкоштовно).
Алло, дякуємо за високу оцінку на Google Maps. Надзвичайно приємно чути, що ви високо оцінили професійність наших фахівців та сервіс клініки. Ми завжди піклуємося про наших пацієнтів і намагаємося, щоб очікування візиту також було приємним. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Дуже задоволена кваліфікацією лікаря Горошко Ольги Іванівни.. Напевне найкращий лор за все моє життя. Зазвичай від ангіни мене лікували 2-3 тижні і хоч трохи краще ставало через тиждень... Результат після лікування помітний вже наступного дня. Буду радити всім!)
Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Горошко Ольгу Іванівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Висловлюю щиру подяку Горошко Ользі Іванівні !!! за ВИСОКИЙ професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів та відповідальне відношення до професійних обов’язків!!!
Аліно, щиро дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-отоларинголога Горошко Ольгу Іванівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар - Професіонал!!!!)
Вікторіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-кардіолога Бегларян Ілону Миколаївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати за професійний підхід до лікування гастроентерологу Фоміній Ользі Олексіївні. Уважна, досвідчена, чуйна, дякую, що допомогли швидко одужати! Дівчата на рецепції розумнички, дуже допомагають організаційно)
Олено, щиро дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр на Оболоні, лікаря-гастроентеролога Фоміну Ольгу Олексіївну та наших адміністраторів рецепції. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Окрема тема - Smart Medical Center... Бачив в роботі з першого співробітника і запуску центру... Профі найвищого рівня. Особливо сподобалися дівчата на рецепції.. Богині спілкування! І вся клініка дуже затишна, світла і продумана до деталей, і для пацієнтів, і для персоналу. І, незважаючи на те, що відкрилися зовсім як нічого - 15 квітня, якщо не помиляюся, і в столиці, де подібних центрів море - дуже хороший потік пацієнтів. І - задоволених. (Ще раз повторюся - сидів з самого відкриття :) Мені - дуже сподобалася. Так тримати!
В'ячеславе, щиро вдячні за теплі слова у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр на Либідській. Нам надзвичайно приємно, що ви високо оцінили роботу адміністраторів та сервісну частину нашого центру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Були з чоловіком і дитиною, задоволені всім, персонал привітний, уважний, лікарі кваліфіковані. Дякую вам за все. Рекомендую!
Любове, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та наших співробітників. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!
Чиста клініка. Приємний персонал. Грамотний лікар
Юліє, дякуємо за відгук про клініку Смарт Медікал Центр на Оболоні та наших співробітників. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже вдячний, прекрасний сервіс. Всім задоволений, філія Оболонь.
Дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашу філію на Оболоні і сервіс клініки. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!
Смарт клініка, біля нашого будинку, адекватні ціни на послуги і завжди професійний колектив!
Катерино, щиро дякуємо за відгук в Instagram про клініку Смарт Медікал Центр, наш сервіс та високу оцінку нашим співробітникам. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.