Ендокринолог Катерина Шляхова - це скарб. Я, моя мама, чоловік просто в захваті. Назначає тільки необхідні аналізи, досить приємна та компетентна. ЛОР Юлія Старагіна зберігає та наглядає за моїми мигдаликами. Перша, хто вилікувала мені стрептокок, а також проти видалення мигдаликів. Гінеколог Тетяна Маслова настільки крута, що до неї хочеться повертатися.
Христино, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Катерину Шляхову, лікаря-отоларинголога Юлію Старагіну та лікаря-акушер-гінеколога Тетяну Маслову. Раді, що ви та ваша родина задоволені візитами до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже уважна, дуже ввічлива, професійний лікар! Лікар мене заспокоїла, було затишно спілкуватися. Дуже людяна, таких гарних лікарів мало.
Надіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря Катерину Шляхову. Раді, що ви задоволені професійністю лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Як добре що в нас є такі досвідчені лікарі які дійсно турбуються за людей. Рекомендую
Валентине, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже сподобався прийом, лікарка була дуже уважна до мене та задавала дуже багато питань, щоб виявити проблему.
Ліліє, щиро дякуємо за відгук про лікаря Катерину Шляхову! Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого.
Все дуже чудово. Дуже кваліфікований лікар, все пояснила, написала. Рекомендую!
Мирославе, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Професійний, досвідчений лікар, усе сподобалось, усе на вищому рівні. Рекомендую!
Вікторіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Сьогодні, 18.06, я перший раз була на прийомі у Катерини Михайлівни! Чесно, хотілось плакати від радості, що потрапила в руки до такого чудового спеціаліста, який уважно вислухав, передивився аналізи, чітко розклав все по поличках, дав рекомендації та НАТХНЕННЯ для подальшої роботи над собою. Лікар дуже приємний, має почуття гумору та легкий в спілкуванні. Було дуже максимально комфортно. Якщо хтось з вас читає цей коментар і досі думає «Обрати чи ні?», то обирайте, не пожалкуєте, адже вас 1000% огорнуть турботою, увагою та дадуть професійний і чіткий план дій! Дуже дякую, Катерина Михайлівно ♥️
Дарино, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога, гастроентеролога, терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Лікар кваліфікований, проблему з якою я звертався вирішила.
Миколо, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Хочу висловити щиру подяку Шляховій Катерині Михайлівні. Дуже уважний, досвідчений, професійний лікар.
Анатолію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Компетентний лікар. Все доступно пояснила, відповівши на всі мої запитання. Залишилася під приємним враженням.
Валеріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку.Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Ендокринолог Катерина Шляхова - це скарб. Я, моя мама, чоловік просто в захваті. Назначає тільки необхідні аналізи, досить приємна та компетентна. ЛОР Юлія Старагіна зберігає та наглядає за моїми мигдаликами. Перша, хто вилікувала мені стрептокок, а також проти видалення мигдаликів. Гінеколог Тетяна Маслова настільки крута, що до неї хочеться повертатися.
Христино, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога Катерину Шляхову, лікаря-отоларинголога Юлію Старагіну та лікаря-акушер-гінеколога Тетяну Маслову. Раді, що ви та ваша родина задоволені візитами до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже уважна, дуже ввічлива, професійний лікар! Лікар мене заспокоїла, було затишно спілкуватися. Дуже людяна, таких гарних лікарів мало.
Надіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря Катерину Шляхову. Раді, що ви задоволені професійністю лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Як добре що в нас є такі досвідчені лікарі які дійсно турбуються за людей. Рекомендую
Валентине, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендокринолога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже сподобався прийом, лікарка була дуже уважна до мене та задавала дуже багато питань, щоб виявити проблему.
Ліліє, щиро дякуємо за відгук про лікаря Катерину Шляхову! Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого.
Все дуже чудово. Дуже кваліфікований лікар, все пояснила, написала. Рекомендую!
Мирославе, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Професійний, досвідчений лікар, усе сподобалось, усе на вищому рівні. Рекомендую!
Вікторіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Сьогодні, 18.06, я перший раз була на прийомі у Катерини Михайлівни! Чесно, хотілось плакати від радості, що потрапила в руки до такого чудового спеціаліста, який уважно вислухав, передивився аналізи, чітко розклав все по поличках, дав рекомендації та НАТХНЕННЯ для подальшої роботи над собою. Лікар дуже приємний, має почуття гумору та легкий в спілкуванні. Було дуже максимально комфортно. Якщо хтось з вас читає цей коментар і досі думає «Обрати чи ні?», то обирайте, не пожалкуєте, адже вас 1000% огорнуть турботою, увагою та дадуть професійний і чіткий план дій! Дуже дякую, Катерина Михайлівно ♥️
Дарино, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ендокринолога, гастроентеролога, терапевта Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Лікар кваліфікований, проблему з якою я звертався вирішила.
Миколо, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Хочу висловити щиру подяку Шляховій Катерині Михайлівні. Дуже уважний, досвідчений, професійний лікар.
Анатолію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога, терапевта, ендокринолога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Компетентний лікар. Все доступно пояснила, відповівши на всі мої запитання. Залишилася під приємним враженням.
Валеріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-гастроентеролога Шляхову Катерину Михайлівну. Раді, що задоволені візитом у клініку.Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.