Все дуже сподобалося, відмінний персонал на ресепшн. Дуже уважний педіатр, точно і ясно все пояснює. Дуже дякую!
Дуже хороший лікар. Уважний і компетентний! Все толково пояснює доступною мовою. Доньці 5 місяців, приходили на планове обстеження, донечка навіть не плакала)
Відмінна клініка, сподобався лікар Бегларян Степан. Ви молодці!!!
Дуже гарна клініка. Доброзичлива до своїх клієнтів. Дуже сподобався лікар-педіатр Бегларян Степан.
Дуже сподобався лікар Бегларян С.А. і клініка в цілому.
Так, клініка чудова і лікарі теж, проходили профоогляд з дитиною. Не вистачає лише дитячого хірурга.
Нам дуже пощастило: нас приймав з температурою яка не збивалась 39,8 Степан Арутюнович. Син був у напівпритомному, а я в панічному стані. Спасибі доктору, він зробив все, щоб ми відчули себе захищеними в його надійних руках. Пройшов майже рік, а пам'ятаю, як вчора. Хороші лікарі не забуваються!
Дякуємо за увагу та якісний сервіс. Все сподобалось!
Сподобалась кваліфікація та уважність лікаря. Приємний персонал.
Дуже уважний лікар, все доступно пояснив, будемо звертатися
Все дуже сподобалося, відмінний персонал на ресепшн. Дуже уважний педіатр, точно і ясно все пояснює. Дуже дякую!
Дуже хороший лікар. Уважний і компетентний! Все толково пояснює доступною мовою. Доньці 5 місяців, приходили на планове обстеження, донечка навіть не плакала)
Відмінна клініка, сподобався лікар Бегларян Степан. Ви молодці!!!
Дуже гарна клініка. Доброзичлива до своїх клієнтів. Дуже сподобався лікар-педіатр Бегларян Степан.
Дуже сподобався лікар Бегларян С.А. і клініка в цілому.
Так, клініка чудова і лікарі теж, проходили профоогляд з дитиною. Не вистачає лише дитячого хірурга.
Нам дуже пощастило: нас приймав з температурою яка не збивалась 39,8 Степан Арутюнович. Син був у напівпритомному, а я в панічному стані. Спасибі доктору, він зробив все, щоб ми відчули себе захищеними в його надійних руках. Пройшов майже рік, а пам'ятаю, як вчора. Хороші лікарі не забуваються!
Дякуємо за увагу та якісний сервіс. Все сподобалось!
Сподобалась кваліфікація та уважність лікаря. Приємний персонал.
Дуже уважний лікар, все доступно пояснив, будемо звертатися
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.