Сразу отказали в рентгене легких, как услышали, про диагноз "Подтвержденный лабораторно Covid-19". Браво!
Вибачте за незручності, однак з питань коронавірусу радимо звернутися до спеціалізованої установи. Наша клініка, на жаль, такою не є.
Я в понеділок 26.10.20 зробила у Вас рентген легенів, побувала на прийомі у терапевта, зробила аналіз крові. Всі лікарі та медсестри були уважні, виконували свою роботу професійно. Дякуємо
Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській та високу оцінку сервісу клініки. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро дякую Самоткан Оксані Василівні за професійний підхід. Рекомендую цифровий рентген в цій клініці. Швидко та якісно.
Вікторіє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксану Василівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Самоткан Оксана Василівна дуже хороший лікар, професіонал своеї справи, безмежно вдячні їй за увагу, дякуємо персоналу клініки за уважність та ввічливість
Інно, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксани Василівни. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я приїхала з Дніпра до Києва, розболілася нога. Записали відразу на прийом. Ціна на рентген адекватна - 400 грн, і без викачування грошей за направлення! Клініка нова, дуже привітне обслуговування.
Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській. Нам дуже приємно, що сервіс медичного центру та професійність наших співробітників залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Чуйний та уважний персонал, все було чудово!
Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочемо висловити особливу подяку лікарю Швирьовій Анні Сергіївні за її професійний і еталонний підхід до виконання своїх обов'язків і всім працівникам Smart Medical Center!
Роберте, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю наших співробітників. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Проходив рентгенографію, УЗД ШКТ, заочеревинного простору і м'яких тканин. Проводив лікар Швирьова А. С. Дали цінні рекомендації, відповіли на всі мої запитання і в цілому обслуговування в клініці чудове, лікарі уважні і не байдужі. Дівчата на рецепції хочуть допомогти, це помітно. Я залишився дуже задоволений
Вікторе, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю нашого лікаря Швирьової Анни Сергіївни. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я був у лікаря Путівцевої Ольги Миколаївни на рентгені. Прийняли вчасно, лікар був уважний, все було зроблено на високому професійному рівні.
Андрію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Путівцеву Ольгу Миколаївну. Нам дуже приємно, що візит до клініки та професійність лікаря залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Був на рентгені у лікаря Швирьова Анна Сергіївна, все відмінно!!!
Сергію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-рентгенолога Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Сразу отказали в рентгене легких, как услышали, про диагноз "Подтвержденный лабораторно Covid-19". Браво!
Вибачте за незручності, однак з питань коронавірусу радимо звернутися до спеціалізованої установи. Наша клініка, на жаль, такою не є.
Я в понеділок 26.10.20 зробила у Вас рентген легенів, побувала на прийомі у терапевта, зробила аналіз крові. Всі лікарі та медсестри були уважні, виконували свою роботу професійно. Дякуємо
Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській та високу оцінку сервісу клініки. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро дякую Самоткан Оксані Василівні за професійний підхід. Рекомендую цифровий рентген в цій клініці. Швидко та якісно.
Вікторіє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксану Василівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Самоткан Оксана Василівна дуже хороший лікар, професіонал своеї справи, безмежно вдячні їй за увагу, дякуємо персоналу клініки за уважність та ввічливість
Інно, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Самоткан Оксани Василівни. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я приїхала з Дніпра до Києва, розболілася нога. Записали відразу на прийом. Ціна на рентген адекватна - 400 грн, і без викачування грошей за направлення! Клініка нова, дуже привітне обслуговування.
Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській. Нам дуже приємно, що сервіс медичного центру та професійність наших співробітників залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Чуйний та уважний персонал, все було чудово!
Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочемо висловити особливу подяку лікарю Швирьовій Анні Сергіївні за її професійний і еталонний підхід до виконання своїх обов'язків і всім працівникам Smart Medical Center!
Роберте, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю наших співробітників. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Проходив рентгенографію, УЗД ШКТ, заочеревинного простору і м'яких тканин. Проводив лікар Швирьова А. С. Дали цінні рекомендації, відповіли на всі мої запитання і в цілому обслуговування в клініці чудове, лікарі уважні і не байдужі. Дівчата на рецепції хочуть допомогти, це помітно. Я залишився дуже задоволений
Вікторе, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю нашого лікаря Швирьової Анни Сергіївни. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Я був у лікаря Путівцевої Ольги Миколаївни на рентгені. Прийняли вчасно, лікар був уважний, все було зроблено на високому професійному рівні.
Андрію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-рентгенолога Путівцеву Ольгу Миколаївну. Нам дуже приємно, що візит до клініки та професійність лікаря залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Був на рентгені у лікаря Швирьова Анна Сергіївна, все відмінно!!!
Сергію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-рентгенолога Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.