Дякую, симптоми практично пройшли. Успіхів всьому колективу та миру.
Федоре, дякуємо вам за зворотний зв’язок. Нам дуже приємно чути, що ваші симптоми практично зникли та лікування дало позитивний результат. Бажаємо вам подальшого повного відновлення та міцного здоров’я!
Дуже гарний лікарневролог Крупенькіна Світлана Михайлівна. Уважна, чуйна, професійна. Лікування що виписує допомагає. Я дуже вдячна. Рекомендую звертатись до неї.
Каріно, дуже дякуємо вам за добрі слова на адресу лікаря-невролога Світлани Крупенькіної. Для нас надзвичайно цінно отримувати такі відгуки та рекомендації від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Чудова клініка, пані Ксенія Любишко дуже приємна та професійна лікарка❤️
Ольго, дякуємо вам за теплі слова та високу оцінку роботи нашої клініки. Нам дуже приємно знати, що візит залишив у вас позитивні враження, а спілкування з лікарем-невропатологом Ксенією Любишко було комфортним і корисним. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я знайшла неймовірно професійного, компетентного, приємного невролога, щиро вдячна за Ваш підхід та допомогу. Лікар Деменчук Тетяна, дуже раджу.
Альоно, дякуємо вам за такий щирий відгук. Нам надзвичайно приємно, що консультація у лікаря-невропатолога Тетяни Деменчук виправдала ваші очікування та залишила позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати Людмилу Василівну за її професіоналізм і людянність. Звернулась до Людмили Василівни зі своєю післяопераційною проблемою. Вона уважно вислухала,почитала заключення і дуже старанно підбирала мені лікування. Вона дійсно професіонал своєї справи, лікар від Бога. Візитом до неї дуже задоволена. Рекомендую.
Лідіє, дякуємо вам за щирий відгук і високу оцінку роботи лікаря-невропатолога Людмили Яковлєвої. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та відзначили професійний і уважний підхід лікарки до вашого лікування. Ми раді, що консультація була для вас корисною, а підібране лікування допомогло у вирішенні післяопераційної проблеми. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була у лікаря-невролога Канівець Р.В. Лікар був уважний та надав діючі рекомендації. Рекомендую😊
Дашо, щиро дякуємо вам за теплі слова та високу оцінку роботи лікаря-невропатолога Романа Канівця. Нам приємно чути, що ви залишилися задоволені прийомом і відзначили уважність лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Чудовий лікар, добре підбирає курс лікування та дуже приємна.
Анно, дякуємо вам за добрі слова на адресу лікаря-невролога Світлани Крупенькіної. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені призначеним лікуванням та атмосферою під час прийому. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Мій візит в клініку був конструктивний і одночасно приємний - лікар Крупенькіна Світлана Михайлівна професіонал з великої літери. Дуже терпеливо віднеслась до розповіді, питань і я отримала всі відповіді. Обов’язково рекомендую і повернусь при потребі!
Юліє, щиро вдячні вам за теплі слова та довіру до нашої клініки. Ми раді, що візит пройшов для вас приємно та результативно, а лікар-невролог Світлана Крупенькіна змогла детально й доступно відповісти на всі ваші запитання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую, лікар Ксенія Станіславівна Любишко дійсно дуже гарний фахівець. Без перебільшень. Дуже задоволена. Продовжуватиму лікування.
Марино, щиро вдячні вам за чудові слова. Нам важливо, що робота лікаря-невропатолога Ксенії Любишко справила на вас позитивне враження і ви задоволені результатом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До пані Ксенії потрапила за рекомендацією, і не шкодую. Лікар – професіонал своє справи, який знайшов причини болю і допоміг їх позбутися. Рекомендую на 100%.
Наталіє, дякуємо вам за теплі слова про лікаря-невропатолога Ксенію Любишко. Нам важливо, що ви отримали професійну допомогу та бажаний результат. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую, симптоми практично пройшли. Успіхів всьому колективу та миру.
Федоре, дякуємо вам за зворотний зв’язок. Нам дуже приємно чути, що ваші симптоми практично зникли та лікування дало позитивний результат. Бажаємо вам подальшого повного відновлення та міцного здоров’я!
Дуже гарний лікарневролог Крупенькіна Світлана Михайлівна. Уважна, чуйна, професійна. Лікування що виписує допомагає. Я дуже вдячна. Рекомендую звертатись до неї.
Каріно, дуже дякуємо вам за добрі слова на адресу лікаря-невролога Світлани Крупенькіної. Для нас надзвичайно цінно отримувати такі відгуки та рекомендації від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Чудова клініка, пані Ксенія Любишко дуже приємна та професійна лікарка❤️
Ольго, дякуємо вам за теплі слова та високу оцінку роботи нашої клініки. Нам дуже приємно знати, що візит залишив у вас позитивні враження, а спілкування з лікарем-невропатологом Ксенією Любишко було комфортним і корисним. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я знайшла неймовірно професійного, компетентного, приємного невролога, щиро вдячна за Ваш підхід та допомогу. Лікар Деменчук Тетяна, дуже раджу.
Альоно, дякуємо вам за такий щирий відгук. Нам надзвичайно приємно, що консультація у лікаря-невропатолога Тетяни Деменчук виправдала ваші очікування та залишила позитивні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати Людмилу Василівну за її професіоналізм і людянність. Звернулась до Людмили Василівни зі своєю післяопераційною проблемою. Вона уважно вислухала,почитала заключення і дуже старанно підбирала мені лікування. Вона дійсно професіонал своєї справи, лікар від Бога. Візитом до неї дуже задоволена. Рекомендую.
Лідіє, дякуємо вам за щирий відгук і високу оцінку роботи лікаря-невропатолога Людмили Яковлєвої. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та відзначили професійний і уважний підхід лікарки до вашого лікування. Ми раді, що консультація була для вас корисною, а підібране лікування допомогло у вирішенні післяопераційної проблеми. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була у лікаря-невролога Канівець Р.В. Лікар був уважний та надав діючі рекомендації. Рекомендую😊
Дашо, щиро дякуємо вам за теплі слова та високу оцінку роботи лікаря-невропатолога Романа Канівця. Нам приємно чути, що ви залишилися задоволені прийомом і відзначили уважність лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Чудовий лікар, добре підбирає курс лікування та дуже приємна.
Анно, дякуємо вам за добрі слова на адресу лікаря-невролога Світлани Крупенькіної. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені призначеним лікуванням та атмосферою під час прийому. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Мій візит в клініку був конструктивний і одночасно приємний - лікар Крупенькіна Світлана Михайлівна професіонал з великої літери. Дуже терпеливо віднеслась до розповіді, питань і я отримала всі відповіді. Обов’язково рекомендую і повернусь при потребі!
Юліє, щиро вдячні вам за теплі слова та довіру до нашої клініки. Ми раді, що візит пройшов для вас приємно та результативно, а лікар-невролог Світлана Крупенькіна змогла детально й доступно відповісти на всі ваші запитання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую, лікар Ксенія Станіславівна Любишко дійсно дуже гарний фахівець. Без перебільшень. Дуже задоволена. Продовжуватиму лікування.
Марино, щиро вдячні вам за чудові слова. Нам важливо, що робота лікаря-невропатолога Ксенії Любишко справила на вас позитивне враження і ви задоволені результатом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До пані Ксенії потрапила за рекомендацією, і не шкодую. Лікар – професіонал своє справи, який знайшов причини болю і допоміг їх позбутися. Рекомендую на 100%.
Наталіє, дякуємо вам за теплі слова про лікаря-невропатолога Ксенію Любишко. Нам важливо, що ви отримали професійну допомогу та бажаний результат. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.