Лікар супер! Не могла вирішити свою проблему у декількох спеціалістів, лікар все вирішила та розписала детальне лікування! Я дуже задоволена, все конкретно і по факту, без води і розводу на гроші.
Вероніко, вдячні вам за такий приємний відгук. Нам дуже радісно знати, що подолог Олена Ачкан допомогла вам розібратися з проблемою та підібрала ефективне і зрозуміле лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Ачкан Олена Миколаївна - шикарний подолог. Просто врятувала! Дуже професійний спеціаліст!
Станіславе, дякуємо вам за такі щирі слова. Дуже раді, що подолог Олена Ачкан змогла допомогти та виправдати вашу довіру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До професійних навичок лікаря претензій не маю, саме тому й звернулася повторно. Однак через хамську поведінку цього разу — востаннє. Коли за 5 хв до мого візиту почалася тривога, клініка продовжувала працювати, що здивувало. На рецепції, окрім перенесення прийому на тиждень уперед, інших варіантів не запропонували. Після мого прохання знайти рішення лікарка дозволила собі неприйнятний коментар "Я з вами що ткт ночувати буду?". Лише завдяки менеджеру, яка випадково була поруч і почула це хамство та вибачилася й одразу запропонувала альтернативи, ситуацію вдалося вирішити. Спеціалістам у сфері «людина-людина» варто пам’ятати: професійні навички важливі, але повага й етика спілкування — не менш необхідні. А адміністрації пораджу навчити Ачкан манерам спілкування з клієнтами.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Хочу подякувати Олені Миколаївні за професійність виконання робіт, за професійність консультацій та за любов до виконання роботи. Бажаю Олені Миколаївні вдячних та слухняних пацієнтів. І результат ви побачити і порадієте разом. Ще раз дякую!
Костянтине, дуже дякуємо за ваш втішний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили професіоналізм і турботу фахівця. Такі відгуки надихають нашу команду працювати ще старанніше. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже дякую Олені Миколаївні за професійне лікування ніжок, уважність та доброзичливе ставлення до пацієнта 🥰
Марино, щиро вдячні за ваш теплий відгук про подолога Олену Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-подологу Ачкан Олені! Щиро дякую Вам Олена за професіоналізм, уважність і турботу! Ваша чуйність, акуратність, людяність та глибокі знання своєї справи відчуваються з першої хвилини прийому. Завдяки Вашій допомозі я знову можу відчувати комфорт і впевненість у кожному кроці. Бажаю Вам здоров’я, сил і вдячних пацієнтів! Ви робите важливу й дуже потрібну справу — дякую за це від щирого серця.
Ангеліно, надзвичайно приємно читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви залишились задоволені візитом до подолога Ачкан Олени Миколаївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже сподобалось! Весь персонал ввічливий і приємний! Подолог Ачкан Олена просто чудовий професіонал, все моє лікування розклала детально по полицям! Дякую за працю та турботу! Процвітання та миру!
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені не лише лікуванням, а й атмосферою в клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро дякую Олені Миколаївні за професіоналізм та якісну роботу. Завжди бездоганно та заслуговує на найвищу оцінку. Дякую колективу клініки за створення умов якісного обслуговування пацієнтів.
Галино, дякуємо за ваш відгук про подолога Олену Ачкан та роботу клініки. Нам дуже приємно, що ви задоволені професіоналізмом нашої команди. Ми прагнемо зробити обслуговування зручним і якісним для кожного пацієнта. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Супер фахівець. Подивилась на стопу і розказала відразу причини та діагноз, наче з моєї медичної книжки. Дуже приємна, високопрофесійна, контактна та емпатична. Спеціаліст, до якого приємно прийти, навіть якшо привід спочатку здавався неприємним. Рекомендую всім, у кого виникають питання до подолога. Швидко, безболісно. Пішла з хорошим настроєм та корисними порадами від Олени Миколаївни.
Олено, дякуємо за ваш щирий та теплий відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом до подолога Олени Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Читаю позитивні відгуки і сумую, що моїй мамі так не повезло, бо до неї лікар була неприпустимо груба. З іншими лікарями у мами конфліктів не бувало
Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Лікар супер! Не могла вирішити свою проблему у декількох спеціалістів, лікар все вирішила та розписала детальне лікування! Я дуже задоволена, все конкретно і по факту, без води і розводу на гроші.
Вероніко, вдячні вам за такий приємний відгук. Нам дуже радісно знати, що подолог Олена Ачкан допомогла вам розібратися з проблемою та підібрала ефективне і зрозуміле лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Ачкан Олена Миколаївна - шикарний подолог. Просто врятувала! Дуже професійний спеціаліст!
Станіславе, дякуємо вам за такі щирі слова. Дуже раді, що подолог Олена Ачкан змогла допомогти та виправдати вашу довіру. Бажаємо вам міцного здоров'я!
До професійних навичок лікаря претензій не маю, саме тому й звернулася повторно. Однак через хамську поведінку цього разу — востаннє. Коли за 5 хв до мого візиту почалася тривога, клініка продовжувала працювати, що здивувало. На рецепції, окрім перенесення прийому на тиждень уперед, інших варіантів не запропонували. Після мого прохання знайти рішення лікарка дозволила собі неприйнятний коментар "Я з вами що ткт ночувати буду?". Лише завдяки менеджеру, яка випадково була поруч і почула це хамство та вибачилася й одразу запропонувала альтернативи, ситуацію вдалося вирішити. Спеціалістам у сфері «людина-людина» варто пам’ятати: професійні навички важливі, але повага й етика спілкування — не менш необхідні. А адміністрації пораджу навчити Ачкан манерам спілкування з клієнтами.
Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Хочу подякувати Олені Миколаївні за професійність виконання робіт, за професійність консультацій та за любов до виконання роботи. Бажаю Олені Миколаївні вдячних та слухняних пацієнтів. І результат ви побачити і порадієте разом. Ще раз дякую!
Костянтине, дуже дякуємо за ваш втішний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили професіоналізм і турботу фахівця. Такі відгуки надихають нашу команду працювати ще старанніше. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже дякую Олені Миколаївні за професійне лікування ніжок, уважність та доброзичливе ставлення до пацієнта 🥰
Марино, щиро вдячні за ваш теплий відгук про подолога Олену Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Хочу подякувати лікарю-подологу Ачкан Олені! Щиро дякую Вам Олена за професіоналізм, уважність і турботу! Ваша чуйність, акуратність, людяність та глибокі знання своєї справи відчуваються з першої хвилини прийому. Завдяки Вашій допомозі я знову можу відчувати комфорт і впевненість у кожному кроці. Бажаю Вам здоров’я, сил і вдячних пацієнтів! Ви робите важливу й дуже потрібну справу — дякую за це від щирого серця.
Ангеліно, надзвичайно приємно читати такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви залишились задоволені візитом до подолога Ачкан Олени Миколаївни. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже сподобалось! Весь персонал ввічливий і приємний! Подолог Ачкан Олена просто чудовий професіонал, все моє лікування розклала детально по полицям! Дякую за працю та турботу! Процвітання та миру!
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про подолога Олену Ачкан. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені не лише лікуванням, а й атмосферою в клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро дякую Олені Миколаївні за професіоналізм та якісну роботу. Завжди бездоганно та заслуговує на найвищу оцінку. Дякую колективу клініки за створення умов якісного обслуговування пацієнтів.
Галино, дякуємо за ваш відгук про подолога Олену Ачкан та роботу клініки. Нам дуже приємно, що ви задоволені професіоналізмом нашої команди. Ми прагнемо зробити обслуговування зручним і якісним для кожного пацієнта. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Супер фахівець. Подивилась на стопу і розказала відразу причини та діагноз, наче з моєї медичної книжки. Дуже приємна, високопрофесійна, контактна та емпатична. Спеціаліст, до якого приємно прийти, навіть якшо привід спочатку здавався неприємним. Рекомендую всім, у кого виникають питання до подолога. Швидко, безболісно. Пішла з хорошим настроєм та корисними порадами від Олени Миколаївни.
Олено, дякуємо за ваш щирий та теплий відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом до подолога Олени Ачкан. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Читаю позитивні відгуки і сумую, що моїй мамі так не повезло, бо до неї лікар була неприпустимо груба. З іншими лікарями у мами конфліктів не бувало
Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про фахівця. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.