Жовніренко Дмитро Олександрович

Жовніренко Дмитро Олександрович

80

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Лілія Гула14.04.2024

Я хочу подякувати дерматологам Наталію Володимирівну, Ганну Володимирівну, Оксану Федорівну та хірурга Дмитра Олександровича. Вони своїми спільними рішеннями допомогли мені усунути складне ураження руки. Велика подяка адміністрації Оболонського відділення за організацію цих спільних дій. З повагою до вас, Лілія Гула.

Відгук з сайту. Фахівці: Алтинник Наталія Володимирівна, Авраменко Ганна Володимирівна , Клименко Оксана Федорівна, Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрям: Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Ліліє, вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна13.04.2024

13.04.2024 проходила процедуру езофагогастродуоденоскопія з внутрішньовенним наркозом. Таке враження що все пройшло в секунді (хоч трохи виспалась😉). Вдячність за професіоналізм лікарській команді. Анестезіолог Скляренко В.Г та лікар Жовніренко Д.О.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Тетяно, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка та лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Андрій09.04.2024

Хочу висловити свою найщирішу вдячність лікарю Жовніренко Дмитру Олександровичу за проведену колоноскопію та операцію (висічення анальної тріщини). Звернувшись по рекомендації знайомих, не пожалкував про свій вибір. Я звісно все це проживаю вперше, але все безболісно та не так страшно, як я уявляв. Дмитро Олександрович приправляє професійність тематичним гумором, що для мене особливо важливо в контексті такої специфічної тематики))) Крім того, хочу відзначити приємну атмосферу в медичному центрі, а також привітний та уважний персонал. Це створює додатковий комфорт для пацієнтів і сприяє швидкому одужанню.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.04.2024

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена31.03.2024

Дуже дякую лікарю Тітоміру Ігорю Анатолійовичу! Професіонал з великої букви. Все робить швидко, безболісно. Завжди зрозуміло все пояснює. Велика подяка Вам. Також хочу відзначити персонал хірургічного кабінета — Бавикіна Є.М., Стокай Катерину Володимирівну, Жовніренко Д.О. всі чуйні, професійні лікарі. А також подяка медсестрам Світлані Василівні та Ганні Євгенівні. Ще раз дякую від щирого серця.

Відгук з сайту. Фахівці: Тітомір Ігор Анатолійович, Бавикін Євген Миколайович, Стокай Катерина Володимирівна, Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрям: Хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Олено, вдячні за ваш відгук про лікарів-хірургів та медичних сестер. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир30.03.2024

Лучший врач! Профессионал, с отличным чувством юмора и индивидуальным подходом. Спасибо Дмитрию и его команде за качественную и безболезненную процедуру! Рекомендую тем, кто сомневается при выборе специалиста

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Володимире, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія29.03.2024

Щиро дякую Дмитру Олександровичу за високий професіоналізм і підтримку — і під час проведення операції, і під час мого післяопераційного відновлення. Я почувалась захищеною і впевненою, що все буде добре. Так і сталось, ще раз від душі вам дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Хірургія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Наталіє, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Дмитра Жовніренка. Нам приємно, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Інна20.03.2024

Цей відгук — подяка лікарю Жовніренко Д.О. і звернення до жінок, які соромляться звернутись за допомогою. Я була тією людиною, яка багато років соромилась навіть сказати комусь про свою проблему, не кажучи вже про похід до лікаря. Впевнена, серед дівчат дуже багато таких, як я, коли розумієш, що треба, але страшно, соромно, здається, що твоя проблема найстрашніша і лікарі посміються в лице. Але всі ці думки існують виключно в голові, насправді жоден професійний лікар не виправдає ваших страхів. Повірте мені. Безмежно вдячна лікарю Жовніренку за підхід до пацієнта і настрій, який він створює навколо себе. Навіть з моєю не надто розвиненою соціальністю психологічно було дуже комфортно)) Будь ласка, не затягуйте візити до лікаря через свої внутрішні страхи, все точно буде добре і після звернення, гарантую, вам стане значно легше, як фізично, так і психологічно. Нереально рада, що наважилась на цей крок і в моєму житті стало на одну проблему менше. Тому дорогі жінки, не бійтесь, ви не одні. Звернутись до лікаря-проктолога це не соромно, це турбота про ваше здоров'я.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Проктологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.03.2024

Інно, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-проктолога Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія15.03.2024

Щиро вдячна лікарю Жовніренко та команді, яка супроводжувала моє лікування, а саме Полоневич О.А. — сумлінний анестезіолог, яка розрахувала все так, що вийшовши з наркозу не було ніякого дискомфорту. Команді медичних сестер та медичному брату — щирі та співчутливі. Все в клініці на вищому рівні. Працівники роблять все, щоб хвороба проходила безболісно та комфортно. Не шкодую ні хвилинки, що обрала саме цю клініку і раджу усім, адже здоров'я це найважливіше.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Полоневич Оксана Аркадіївна. Напрями: Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.03.2024

Анастасіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря Дмитра Жовніренка та лікаря-анестезіолога Оксану Полоневич. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій11.03.2024

Привітний персонал. Велика подяка ендоскопісту Жовніренко Дмитру Олександровичу за уважний огляд і зрозуміле пояснення проведеної процедури, також анестезіологу Бордюг Сергію Юрійовичу за комфорт і безболісну процедуру. Дуже Вам вдячні. Здоров'я Вам! Хай Вам Господь допомагає!

Відгук з анкети. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Якименко Юрій11.03.2024

Дуже вдячні лікарю за огляд і пояснення.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Гастроскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua