Зеленська Марина Володимирівна

Зеленська Марина Володимирівна

27

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена01.02.2023

Лікар гінеколог Зеленська прописала імуностимулятори для лікування вірусу, який не лікується. Призначала операцію від «хвороби», якої не існує. Повна відсутність доказової медицини. Не рекомендую! Збережіть своє здоров‘я і гроші, оминайте цю лікарку!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.02.2023

Олено, дякуємо що приділили час і описали ситуацію, яка склалась. Передали ваше звернення менеджеру з якості для подальшого врегулювання цього питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна07.01.2023

Дякую Марині Володимирівні!!! За вчасно та правильно поставлений діагноз, за успішно проведену складну операцію, за яку в Німеччині не хотіли братись, за постійно підтримку! Обирав лікаря чоловік за відгуками на сайті, і виявилось, що я знайшла "свого" гінеколога — висококваліфікованого фахівця і таку прекрасну людину! Дякую вам безмежно!!! P.S. і вашій чудовій помічниці-медсестрі Юлії)))

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.01.2023

Тетяно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія01.12.2022

Спасибі величезне, що потрапила в надійні руки Марини Володимирівни Зеленської, кваліфікований, чіткий фахівець, оглянула, оперувала і вела після операції, завжди на телефоні, рекомендації та інше. Також величезна подяка анестезіологу та медичним сестрам. Вся робота проведена на відмінно.

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна (Гінекологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.12.2022

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Інна22.11.2022

Щиро дякую Марині Володимирівні за кваліфіковану допомогу, відповідальний та комплексний підхід до лікування. Марина Володимирівна професіонал своєї справи, привітна, доброзичлива, красива жінка. Спасибі вам за безцінну роботу!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2022

Інно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій сім'ї!

Оксана23.10.2022

Хочу сказати велике спасибі всім співробітникам та лікарям клініці на Либідській за обслуговування мого чоловіка Михайла. Він воїн ЗСУ. І йому надали 100% знижку. Окремо хочу подякувати Зеленській Марині Володимирівні за допомогу! Низький вам уклін!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.10.2022

Оксано, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну та персонал клініки. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій сім'ї!

Наталія19.10.2022

Не рекомендую клініку Смарт Медікал і лікаря Зеленську Марину. Була по рекомендації, так як моя лікар третій тиждень була на лікарняному. Чекала прийому лікаря годину, співробітник клініки любязно мені запропонувала приїхати в інший кінець міста в інший день, так і не пояснивши чому. Маючи намір відвідати лікаря, я чекала годину, після чого вона, Зеленська М.В. дуже швидко, поспішаючи зробила огляд. Поставила хибний діагноз на око. Наступного дня я відвідала іншого лікаря, яка мене спитала: хто вам таке сказав?! Зато Зеленська в туж мить запропонувала мені кучу додаткових аналізів, при чому здати їх прямо зараз, після прийому. Звісно, я відмовилась, відчуваючи щось неладне. Політика клініки направлена на викачання що більше грошей. Зупиніть свій вибір на іншому лікарі і на іншій клініці. Надіюсь мій коментар допоможе вам прийняти правильне рішення. Дуже не приємний спогад, давно такого не було. Удачі!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.10.2022

Наталіє, дякуємо що приділили час та написали відгук. Передали ваше звернення менеджеру з якості для подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна Олексіївна19.10.2022

Шановна Олено Григорівно! Щиро дякую лікарям очолюваної Вами клініки за проведену мені гінекологічну операцію (онкологічний діагноз). Завдяки чудовим лікарям Марині Володимирівні Зеленській та Сергію Валерійовичу Неспрядько, позбавилася неприємних симптомів та небезпеки подальших ускладнень. Щира подяка лікарям-анастезіологам Андрюхову та Пугачову за майстерно проведену загальну анестезію та ретельний післяопераційний нагляд. Минуло два місяці, почуваюся добре. Хочу окремо зазначити прекрасні умови стаціонару клініки. Перебувала на гістероскопії у філіалі на Либідській та на операції гістеректомії на Чернігівській. Всюди дуже сподобалося – комфорт, чистота, професіоналізм, ввічливість, увага лікарів, медичних сестер, санітарок. Ви дійсно даєте пацієнтам найдорожче та найважливіше – життя та здоров’я. Бажаю клініці Smart Medical Center процвітання, усій команді співробітників клініки міцного здоров’я. Всім нам мирного неба! З повагою та подякою, пацієнтка Ніна Соколова, киянка, викладач іноземних мов, пенсіонерка.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Неспрядько Сергій Валерійович. Напрями: Гінекологія, Онкологія, Гінекологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2022

Ніно Олексіївно, дякуємо вам за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну та лікаря-окогінеколога Неспрядька Сергія Валерійовича. Раді, що ви задоволені обслуговуванням у клініці. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Альона19.10.2022

Висловлюю сердечну подяку лікареві Марині Володимирівні за виявлений високий професіоналізм, добре ставлення, а також за високу чіткість та організованість роботи всього персоналу, а особливе дякую за виявлене терпіння! Усьому медичному персоналу – дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.10.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ніна16.10.2022

Я перебувала у стаціонарі клініки з приводу гінекологічних втручань. Залишаю цей відгук, коли вже сплинув деякий час і можу проаналізувати своє самопочуття — почуваюся добре. Дуже вдячна Марині Володимирівні Зеленській, яка взяла мене під свою опіку та майстерно виконала всі необхідні складні операції. Лікарка завжди на зв'язку, а у разі необхідності – в контакті з онкологом. Важливі рішення приймаються на консиліумі. Окрім високого професіоналізму, хочу зазначити дбайливе ставлення Марини Володимирівни до пацієнтів, уміння заспокоїти та надати впевненість у доброму результаті лікування. Щиро дякую за все, що ви для мене зробили!

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна, Гінекологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.10.2022

Ніно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія04.09.2022

Зеленська Марина Володимирівна дуже хороший лікар, я багато чула гарних відгуків про неї, і сама була на прийомі. Дуже гарний спеціаліст свого профілю, я рада, що потрапила до неї, вона мене врятувала…

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна (Гінекологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.09.2022

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Зеленську Марину Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua