Виливок Микола Миколайович — лікар-уролог Smart Medical Center
Виливок Микола Миколайович

Виливок Микола Миколайович

Рейтинг:
4.7

Виливок Микола Миколайович

Де приймає лікар

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:

Освіта та професійні досягнення

Закінчив: Тренінги та курси: Публікації лікаря:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Єгор12.07.2021

Всі працівники клініки ввічливі та ставляться з турботою й увагою. Дуже приємна клініка, лікарі надають якісний прийом, і лікування допомагає.

Відгук з анкети. Фахівці: Хлипавка Олександр Федорович, Виливок Микола Миколайович. Напрями: Урологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.07.2021

Єгоре, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Владислав17.06.2021

Микола Миколайович! Дуже Вам дякую за детальну консультацію і правильно поставлений діагноз. Ви дійсно лікар-професіонал, який знаходиться на своєму місці. Ще раз Вам ДЯКУЮ!

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації18.06.2021

Владиславе, дякуємо за теплий відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олександр17.05.2021

Консультацію надали якісно. Привітний персонал.

Відгук з анкети. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації17.05.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія07.05.2021

Микола Миколайович — це Лікар з великої літери! Він дійсно професіонал і точно на своєму місці! У моєї мами почалися проблеми з сечовипусканням і з'явилася кров у сечі. У жовтні 2020 року і до березня 2021 ми ходили до різних лікарів різних приватних клінік Києва. Їй призначали травички, антибіотики й т.д., але діагноз так і не ставили. До того ж нічого не допомагало, а час ішов. І тільки Микола Миколайович в найкоротші терміни зрозумів, що ситуація серйозна і що у мами пухлина в сечовому. Зараз ми вже лікуємо її в профільній клініці, але дякую Миколі Миколайовичу, що допоміг, що переживав і не тягнув час, як інші "лікарі". Буду рекомендувати всім!

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.05.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Валентина16.04.2021

Лікарі хочуть допомогти тобі більше, ніж ти сам собі). Ніколи не зустрічала такого, щоб лікар був зацікавлений у твоєму швидкому одужанні. Ви найкращі!

Відгук з анкети. Фахівці: Виливок Микола Миколайович, Бабенко Оксана Олександрівна. Напрями: Урологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ігор01.03.2021

Микола Миколайович Виливок — відмінний фахівець і людина. У мене була ниркова колька, йшов камінь... Він дав мені рекомендації ще на шляху до клініки, потім грамотно обстежив мене, встановив діагноз і розписав лікування. До обіду я був у строю! Величезна подяка Миколі Миколайовичу і всьому персоналу клініки Смарт!

Відгук з анкети. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Ігорю, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Иван10.01.2021

у меня вирус папилломы, врач Виливок сказал что если проявлений нет, то лечить не нужно, но кое как призначил лечение, подметил то что вирус не передается... Моя девушка поговорила с гинекологом своим, та сказала что ещё как передаётся, девушка проходила лечение от этого вируса стоимостью 9000 грн, кто будет его компенсировать из-за халатности врачей?? Всегда выбираем вашу клинику, но сейчас задумались о смене.

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Іване, дякуємо за відгук. Сподіваємось, під час розмови з адміністрацією ситуацію вдалося владнати. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій дівчині.

Кароліна19.11.2020

Відмінний фахівець! Призначив грамотне лікування при пієлонефриті - через тиждень забула, що таке біль у нирках.

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації20.11.2020

Кароліно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!