Войтенко Володимир Миколайович

Войтенко Володимир Миколайович

108

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анонім08.09.2021

Сподобались менi цi лiкарi за свiй професiоналiзм та чутливе ставлення до пацiєнта.

Відгук з анкети. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Литвинюк Марина Іванівна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Неврологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації08.09.2021

Дякуємо за відгук про лікаря-невролога Литвинюк Марину Іванівну та лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича! Бажаємо міцного здоров'я.

Андрій Мислик29.08.2021

Хочеться подякувати всьому персоналу клініки на Оболоні! Починаючи з адміністраторів і закінчуючи керівництвом, яке зуміло підібрати саме SMART-персонал! Зокрема щира подяку лікарю Войтенку В. М. і асистенту Дзекуновій І. П. за грамотну і делікатну роботу, за дуже якісне обстеження! Дякую, що такі люди на своєму місці! І так, у вас дуже смачна кава! Подяка....

Відгук з сайту. Фахівець: Войтенко Володимир Миколайович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації31.08.2021

Андрію, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія23.07.2021

Були на УЗД у лікаря Войтенка В. М. Лікар сподобався, компетентний. Персонал у клініці привітний, клініка сподобалася

Відгук з анкети. Фахівець: Войтенко Володимир Миколайович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Снісар Людмила13.06.2021

Щиро вдячна Тарасу Ігоровичу та його зірковій команді у проведенні оперативного втручання та післяопераційного супроводу моєї сестри. Попередні консультації Тетяни Анатоліївни Євтушенко, Володимира Миколайовича Войтенка вчасно скерували у потрібному напрямку. Медична допомога, турбота, комфорт на найвищому рівні! Щиро вдячна професіональній роботі адміністрації, Олені Григорівні, Ользі Петрівні та всьому керівництву!

Відгук з сайту. Фахівці: Мандзюк Тарас Ігорович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Войтенко Володимир Миколайович. Напрями: Консультація хірурга, Загальна хірургія, Терапія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Людмило, щиро вдячні за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям і керівництву. Дякуємо за довіру і бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Наталія04.06.2021

Хочу подякувати! Лікар Войтенко Володимир Миколайович дуже ввічливий і уважний. Дякую Вам за чудовий сервіс і прекрасних спеціалістів!

Відгук з сайту. Фахівець: Войтенко Володимир Миколайович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.06.2021

А мені так пощастило, що біля будинку найкраща клініка з найкращими лікарями і дівчатками на рецепції!!!!! Оболонь!!! Ось якраз йду знову до вас!!! Потім оперуватися на Либідську... У нас немає операційної ще... Хочу відзначити нереальних професіоналів: Войтенко (УЗД), Хлипавка (УЗД), Лариса Едуардівна (алерголог), Руденко О. І. (невролог), Ситник Галина Юріївна (ЛОР), Євтушенко Тетяна (терепевт, ендокринолог та гастроентеролог — це все вона), Рубан С. М. (ортопед, хірург). Мега профі, дівчата на рецепції найкращі взагалі!!!!! Дякую!!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Руденко Олена Іванівна, Ситник Галина Юріївна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Неврологія, Отоларингологія, Терапія, Ортопедія і травматологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія24.05.2021

Була на УЗД у Войтенка Володимира Миколайовича. Чудовий професійний лікар. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Войтенко Володимир Миколайович (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації27.05.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Boris24.05.2021

Був на УЗД і видаленні родимок і папілом у дерматолога. УЗД робив Войтенко В. М., у мене був профілактичний огляд, мені все заміряли, розповіли та написали детальну рекомендацію. Лікар відповідав на питання, все пояснив. Підходом і ставленням лікаря дуже задоволений. Родимки мені видаляла Авраменко Г. В. Перед видаленням детально проконсультувала, сказала ціну та обговорила все, що я буду видаляти. У мене був шрам на тілі, я щодо нього не планував проводити консультацію, але лікар підказала, як можна прискорити його загоєння і запропонувала мазь. Сам процес видалення був швидкий і безболісний, всього видалили 5 папілом (до 2 мм) і 2 родимки (до 5 мм), загальна сума з консультацією (і знижкою 5%) вийшла 1660 гривень. Дуже сподобався підхід лікаря до видалення, все робилося дуже грунтовно та уважно, при тому вся процедура з консультацією зайняла близько 35 хвилин. Загалом все сподобалося, ставлення адміністрації та лікарів відмінне.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Авраменко Ганна Володимирівна . Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Дерматологія / дерматоонкологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації24.05.2021

Борисе, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря ультразвукової діагностики Войтенка Володимира Миколайовича та лікаря-дерматолога Авраменко Ганну Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.04.2021

Ідеальна клініка!!!!!!!!!! Перерахую, кого знаю і від яких у захваті!!!! Войтенко (УЗД) — мега профі; Хлипавка (УЗД) — мега лікар; Євтушенко Тетяна — усе знає, ну реально, люблю її дууууууууже; Лариса Едуардівна (алерголог) — супер мега професіонал, знаю її сто років; Галина Юріївна (ЛОР) — ну дуже молодець!!!!!) Не пам'ятаю невропатолога, теж дуже сподобалася, але дитячий, не пам'ятаю ім'я, на жаль. Рецепція.... Дівчата, немає слів!!!!! Вони чарівні!!! Доброта, увага, чіткість найдрібніша в роботі!!!! Дякую всю команду!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Ситник Галина Юріївна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Отоларингологія, Терапія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія05.04.2021

Користуюся послугами Смарт Медікал уже понад 2 роки. Чудова клініка та прекрасний персонал. Зверталася до Войтенка Володимира Миколайовича й на УЗД, і як до терапевта. Він прекрасний лікар і людина. Краще стає тільки від одного спілкування з ним. Також відвідувала дерматолога Клименко Оксану Федорівну та невропатолога Патику Олену Володимирівну — професіонали з великої літери. Дякую Вам за таке відношення до пацієнтів і бажаю процвітання. Рекомендую однозначно!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Клименко Оксана Федорівна, Войтенко Володимир Миколайович. Напрями: Неврологія, Дерматологія / дерматоонкологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут