Віценко Ніна Миколаївна

Віценко Ніна Миколаївна

Рейтинг:
4.8

Віценко Ніна Миколаївна

Де приймає лікар

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ekaterina26.07.2021

Хочемо висловити щиру подяку фахівцям клініки! Хочемо зазначити, що саме тут всі фахівці з великої літери! Зверталися до дитячого офтальмолога Віценко Н. М. — дуже задоволені! Раніше здавали аналізи для дорослих і для дитини, і нас порадували якість обслуговування, оперативність і приємна атмосфера в клініці. Чоловікові робили операцію в Смарт Медікал на Печерську (видалення жовчного міхура і каменів). Хочемо висловити подяку всьому колективу лікарів, зокрема Мандзюку Тарасу Ігоровичу. Висловлюємо всьому колективу клініки подяку, бажаємо процвітання! Всім рекомендуємо!!!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Віценко Ніна Миколаївна, Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Офтальмологія, Загальна хірургія, Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу і лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Микола23.07.2021

Шановна Ніно Миколаївно, Світлий Ангел, від щирого серця красно Вам дякую! Нехай Господь благословить Ваші золоті руки! Ви найуважніший і найтурботливіший Лікар!

Відгук з анкети. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна (Офтальмологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Миколо, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія02.06.2021

Ніна Миколаївна — найкраща лікарка. Я в неї лікувалася, ще коли вона працювала в іншій лікарні. І тепер записуюся в Smart Medical Center саме до неї як до найкращого фахівця.

Відгук з сайту. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна (Офтальмологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія26.04.2021

Дуже гарна клініка та добрі лікарі

Відгук з анкети. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна. Напрями: Офтальмологія, Алергопроби. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія26.04.2021

Сьогодні практично по швидкій допомозі звернулися в клініку до дитячого офтальмолога Віценко Н. М. Допомога надана професійно, вчасно й результативно. Щиро Вам дякую, лікарю!!!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила16.04.2021

Віценко — дуже тямущий окуліст, професіонал своєї справи, дуже уважна, усе прискіпливо дивиться, задоволені візитом. Лікаря рекомендую.

Відгук з анкети. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна (Офтальмологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила12.04.2021

Были с ркбенком на приеме у офтальмолога Вицэнко.Цпециалист неочень.Пришли с одной проблемой,поставила диагноз аллергия и посоветовала еще посетить у их же невролога и лора,потому что наши жалобы это их компетентность,она видит что аллергия(ребенок не аллерголок)А в диагнозе на листке указала уже другое(гострий атопічний.коньюктівіт)Все что хотели узнать у специалиста,сказала все на другом приеме.Что бы еще раз тратили время и деньги.

Відгук з сайту. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Людмило, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Мария11.04.2021

Добрый день.Были с ребенком на приеме в Вицэнко Н.Н. врач не очень понравилась.К ребенку подход нашла,но как специалист не понравилась.Пришли с проблемой сухости глаз,диагнос поставила аллергия,так же решила узнать у доктора про другие проблемы с глазами,которые тоже часто бывают(через день два.) ,и что делать.На что был ответ что это все в другой раз сейчас будем эту проблему решать. Хоть я была на общей консультации и время приема у нас еще было,не смотря на то что нас приняли на 10 мин позже и то после того как обратилась на ресепшен. Я думала что доктор на консультации должна обращать внимания на все жалобы (как делают в других клиниках)а не выборочно а остальное переносить на второй прием

Відгук з сайту. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Маріє, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія26.03.2021

Гарна клініка. Дуже гарний лікар. Прийом вчасно. Лікар-офтальмолог Віценко Ніна Миколаївна — уважний і ввічливий лікар!

Відгук з анкети. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна (Офтальмологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.03.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ксенія19.02.2021

Чисто, красиво, приємні люди працюють. Враження позитивні, дуже сподобалося! Ніна Миколаївна — це супергерой! Дуже приємна людина, чудовий фахівець і професіонал своєї справи. Дуже допомогла, підтримала під час страшного уколу. :) Враження позитивні, пішла на позитиві)

Відгук з анкети. Фахівець: Віценко Ніна Миколаївна (Офтальмологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Ксеніє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-офтальмолога Віценко Ніну Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00