Василевський Андрій Валерійович

Василевський Андрій Валерійович

17

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анжеліка23.02.2022

Вдячна анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу та хірургу Мандзюку Тарасу Ігоровичу за гарно проведену лапароскопічну апендектомію. Особлива подяка Андрію Валерійовичу за моральну підтримку під час підготовки та проведення анестезії, дуже допомагає такий приємний підхід до пацієнтів.

Відгук з анкети. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Мандзюк Тарас Ігорович. Напрями: Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.02.2022

Анжеліко, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Васильовича та лікаря-хірурга Мандзюка Тараса Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Наталія Дмитрівна16.02.2022

Щиро вдячна Василевському Андрію Валерійовичу, Дорошенко Ірині Олексіївні, Кисельовій Олені Анатоліївні за високий професіоналізм та чуйне відношення до пацієнтів.

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Кисельова Олена Анатоліївна. Напрями: Гематологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича, лікаря-гематолога Кисельову Олену Анатоліївну та Дорошенко Ірину Олексіївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Соломонова Ольга02.02.2022

Нещодавно довелося «здатися» в клініку СМАРТ з приводу гастродуоденоскопії та колоноскопії під наркозом. При здійсненні цього мало приємного «дуету» потрапила в руки чудової команди: ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Васильовича та медсестер Світлани та Ірини. Всі, хто опиняється в такій ситуації, знають, як «тремтить хвостик», скільки долає страхів і як важливо мати поруч професійних і що не менш важливо уважних і доброзичливих лікарів. У моєму випадку атмосфера склалася найпозитивніша. З перших хвилин напруженість, як рукою, зняло настільки чіткими були рекомендації і доброзичливо-спокійним тон спілкування (іноді, за сприяння О.Василевського, претендуючий навіть на гумористичний). Все, що вимагало коригування і пояснення, було прояснено — аж до того, що я відчую при введенні наркозу. Після проведення заходу - ніяких неприємних відчуттів (респект Вам, Олександре Миколайовичу!). Ще й відпочила в спец. палаті... Жартуючи, можу сказати: Якщо б не усвідомлення наслідків зловживання названими процедурами, ходила туди поспілкуватися, як у клуб .... Ну а якщо серйозно, низький уклін всій команді професіоналів! Доброго вам здоров'я, радості та Божого Покрова в мирній Україні! Під кінець, у вигляді родзинки на торті - невеликий Епілог. До цього, в той же день, зробила аналізи крові. Напевно, заради вкорінення в моїй пам'яті цей процес був «засвідчений» величезним синцем і гематомою, що збереглися досі, через 2 тижні... Ну і в якості фінального акорду - побажання дівчатам на рецепції! «Знай і люби свій край рідний!» — у цьому випадку йдеться про не завжди коректну інформацію (аж до дезінформації), що надходить у відповідь на запитання .... І все ж Резюме мажорне: найгуманніша медицина клініки СМАРТ! Рекомендую. проф. Соломонова Ольга

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.02.2022

Ольго, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренко Олександра Миколайовича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Оксана26.12.2021

Доброго дня. Дуже вдячна лікарям Просукову Д.П (гастроскопія), Василевському А.В (анестезіологія) за професійно проведене дослідження. Дякую лікарям за їх високий професіоналізм, людяність, турботу, окрема подяка медперсоналу, адміністратору рецепції та жіночці, яка працює в гардеробі. Всім міцного здоров’я. А клініці побажання — берегти таких цінних співробітників і цінити їх.

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.12.2021

Оксано, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Паволвича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Дарія24.12.2021

Велике дякую лікарю за якісно виконану загальну анестезію! Я такого наслухалася від знайомих, про те, як важко виходити з наркозу і як погано після нього, що боялася його, як вогню! Але мої побоювання були марними, я взагалі нічого не відчула і не зрозуміла, коли я заснула, і коли прокинулася, було відчуття, що я просто спала. Рекомендую, фахівець хороший і як людина теж викликає довіру 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.12.2021

Даріє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Яна26.11.2021

Щиро дякую клініці, лікарю Просукову Д. П. та анестезіологу Василевському (йому особлива подяка за підтримку — людина розуміла, що я сильно переживаю, і намагалася максимально увійти в моє становище, розрядити обстановку гумором, відволікти, похвалити). Робила гастроскопію під загальним наркозом, бо дуже боялася. Загалом сильно переживала та нервувала. Все пройшло гладко та безболісно, після наркозу не було неприємних відчуттів, просто хотілося спати.

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.11.2021

Яно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана23.11.2021

Проходила колоноскопію, де анестезіологом був Андрій Валерійович. Залишилося дуже приємне враження: лікар уважний, тактовний з чудовим почуттям гумору. Дякую за роботу та підтримку при такому досліджені!

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна11.11.2021

Проходили разом із чоловіком у клініці на Либідській відеоезофагогастродуоденоскопію разом із відеоколоноскопією у медикаментозному сні. Попри таку неприємну процедуру, все пройшло швидко, безболісно. До лікаря звернулися за рекомендацією, і не шкодуємо. Абсолютна увага, чудовий доброзичливий персонал, чудовий анестезіолог.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.11.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Aygyl Atayewa10.11.2021

Хочу висловити щиру подяку клініці Смарт Медікал (вул. Дж. Маккейна). Я приїхала до України зі Стамбула та була на процедурі Бронхоскопія. Хочеться розпочати з привітного персоналу. Я була записана на ранок 9:30, за 2 дні мені зателефонували та попередили, що змінили час. Це дуже відповідально та приємно. Окрема подяка всім лікарям та медсестрам, що були зі мною весь період та процес бронхоскопії. Дякую моєму лікарю-ендоскопісту Олександру Миколайовичу. Дякую за те, що він заздалегідь поінформував мене про все, що стосується процедури — дуже грамотно, не залякуючи. Оскільки я астматик, він перерахував усі можливі ускладнення. Дякую моєму анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу. Він був настільки уважний і добрий до мене. Заздалегідь казав, що зараз робитиме і що я можу відчути. Заспокоював і підбадьорював мене. Діяв з огляду на всі мої особливості. Це так важливо та приємно. 🙏 Він справжній майстер своєї справи й просто шалено добра і приємна людина. Щиро йому дякую. 🙏 Також дуже хочу висловити подяку медсестрі, асистентові Степаненко Оксані Григорівні. 🙏 Дякую за її уважність та чемність. Попри те, що я дуже боялася, вона мене підбадьорювала і робила компліменти. ☺️ І попри мої проблемні вени, вона легко з одного разу встановила мені катетер, за що окрема їй подяка. 🙏 Ще раз висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки Смарт Медікал 🙏

Відгук з Google Maps. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Бронхоскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна06.11.2021

Хочу виразити свою подяку анестезіологу Василевському А. В., лікарю Марченку Ю. В., опер. медсестрі Мельник О. А., медсестрі-анестезистці Степаненко О. Г. та Горбатюк Н. І. за чудово виконану роботу, за прекрасне відношення до своєї роботи та пацієнтів! До зустрічі з цією медичною бригадою, яка проводила мені операційне втручання, саме слово «операція» чи «загальний наркоз» викликали в мене страх та панічні атаки, але потрапивши в руки справжніх спеціалістів своєї справи, я більше не боюся жодних операційних втручань чи загального наркозу. Дуже гарна клініка високого рівня з найкращими спеціалістами в галузі медицини!! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Анестезіологія, Гінекологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.11.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та медичну бригаду, яка проводила операцію. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua