Василевський Андрій Валерійович

Василевський Андрій Валерійович

14

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Оксана26.12.2021

Доброго дня. Дуже вдячна лікарям Просукову Д.П (гастроскопія), Василевському А.В (анестезіологія) за професійно проведене дослідження. Дякую лікарям за їх високий професіоналізм, людяність, турботу, окрема подяка медперсоналу, адміністратору рецепції та жіночці, яка працює в гардеробі. Всім міцного здоров’я. А клініці побажання — берегти таких цінних співробітників і цінити їх.

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Просуков Дмитро Павлович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.12.2021

Оксано, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Паволвича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Дарія24.12.2021

Велике дякую лікарю за якісно виконану загальну анестезію! Я такого наслухалася від знайомих, про те, як важко виходити з наркозу і як погано після нього, що боялася його, як вогню! Але мої побоювання були марними, я взагалі нічого не відчула і не зрозуміла, коли я заснула, і коли прокинулася, було відчуття, що я просто спала. Рекомендую, фахівець хороший і як людина теж викликає довіру 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.12.2021

Даріє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Яна26.11.2021

Щиро дякую клініці, лікарю Просукову Д. П. та анестезіологу Василевському (йому особлива подяка за підтримку — людина розуміла, що я сильно переживаю, і намагалася максимально увійти в моє становище, розрядити обстановку гумором, відволікти, похвалити). Робила гастроскопію під загальним наркозом, бо дуже боялася. Загалом сильно переживала та нервувала. Все пройшло гладко та безболісно, після наркозу не було неприємних відчуттів, просто хотілося спати.

Відгук з сайту. Фахівці: Просуков Дмитро Павлович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.11.2021

Яно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана23.11.2021

Проходила колоноскопію, де анестезіологом був Андрій Валерійович. Залишилося дуже приємне враження: лікар уважний, тактовний з чудовим почуттям гумору. Дякую за роботу та підтримку при такому досліджені!

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна11.11.2021

Проходили разом із чоловіком у клініці на Либідській відеоезофагогастродуоденоскопію разом із відеоколоноскопією у медикаментозному сні. Попри таку неприємну процедуру, все пройшло швидко, безболісно. До лікаря звернулися за рекомендацією, і не шкодуємо. Абсолютна увага, чудовий доброзичливий персонал, чудовий анестезіолог.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.11.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Aygyl Atayewa10.11.2021

Хочу висловити щиру подяку клініці Смарт Медікал (вул. Дж. Маккейна). Я приїхала до України зі Стамбула та була на процедурі Бронхоскопія. Хочеться розпочати з привітного персоналу. Я була записана на ранок 9:30, за 2 дні мені зателефонували та попередили, що змінили час. Це дуже відповідально та приємно. Окрема подяка всім лікарям та медсестрам, що були зі мною весь період та процес бронхоскопії. Дякую моєму лікарю-ендоскопісту Олександру Миколайовичу. Дякую за те, що він заздалегідь поінформував мене про все, що стосується процедури — дуже грамотно, не залякуючи. Оскільки я астматик, він перерахував усі можливі ускладнення. Дякую моєму анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу. Він був настільки уважний і добрий до мене. Заздалегідь казав, що зараз робитиме і що я можу відчути. Заспокоював і підбадьорював мене. Діяв з огляду на всі мої особливості. Це так важливо та приємно. 🙏 Він справжній майстер своєї справи й просто шалено добра і приємна людина. Щиро йому дякую. 🙏 Також дуже хочу висловити подяку медсестрі, асистентові Степаненко Оксані Григорівні. 🙏 Дякую за її уважність та чемність. Попри те, що я дуже боялася, вона мене підбадьорювала і робила компліменти. ☺️ І попри мої проблемні вени, вона легко з одного разу встановила мені катетер, за що окрема їй подяка. 🙏 Ще раз висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки Смарт Медікал 🙏

Відгук з Google Maps. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Бронхоскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна06.11.2021

Хочу виразити свою подяку анестезіологу Василевському А. В., лікарю Марченку Ю. В., опер. медсестрі Мельник О. А., медсестрі-анестезистці Степаненко О. Г. та Горбатюк Н. І. за чудово виконану роботу, за прекрасне відношення до своєї роботи та пацієнтів! До зустрічі з цією медичною бригадою, яка проводила мені операційне втручання, саме слово «операція» чи «загальний наркоз» викликали в мене страх та панічні атаки, але потрапивши в руки справжніх спеціалістів своєї справи, я більше не боюся жодних операційних втручань чи загального наркозу. Дуже гарна клініка високого рівня з найкращими спеціалістами в галузі медицини!! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Анестезіологія, Гінекологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.11.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та медичну бригаду, яка проводила операцію. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Савченко Наталія Дмитрівна02.11.2021

Хочу висловити щиру подяку Кисельовій Олені Анатоліївні, Селезньовій Ользі Карлівні, Василевському Андрію Валерійовичу, Соколенко О. М. за уважне ставлення, високий професіоналізм. Дякуємо за доброзичливу атмосферу та високі людські якості!

Відгук з сайту. Фахівці: Кисельова Олена Анатоліївна, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гематологія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.11.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про наших лікарів та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна04.10.2021

Я залишилася дуже задоволена перебуванням у клініці. Дуже ввічливий і уважний персонал. Я хвилювалася, і мене заспокоїли. Після процедури я відчувала себе дуже добре. Дякую лікарю-анестезіологу і всьому персоналу клініки. Дуже дякую!

Відгук з анкети. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрям: Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Smart Medical Center та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Таїсія06.09.2021

Висловлюю щиру подяку за роботу анастезіологу : Василевському Андрію Валерійовичу, за особливу турботу та піклування. 05.09 робили операцію по видаленні кісти яєчника і весь цей час мене супроводжував Андрій Валерійович, як до так і після операції. Увага, чуйність, харизма та почуття гумору і саме Головне моральна підтримка до операцї та після, залишили в мене лише позитивні враження. Також передавайте вітання хірургам, що оперували і анастезіологу, що консультував за декілька днів до операції Гаєнку Дмитру Константиновичу. Дякую Вам😌

Відгук з сайту. Фахівець: Василевський Андрій Валерійович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.09.2021

Таїсіє, дякуємо за такі теплі слова та відгук про лікарів-анестезіологів. Дуже раді отримувати такий зворотний зв'язок про нашу роботу. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua