Трофанчук Вікторія Володимирівна

Трофанчук Вікторія Володимирівна

38

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Василь03.08.2023

Ми сьогодні були у захваті від консультації Вікторії Володимирівни, якості обслуговування загалом та вашої чудової української! Дякуємо за усе це. А ми пішли обстежуватися і лікуватися далі.

Відгук з сайту. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна (Ревматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.08.2023

Василю, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ревматолога Вікторію Трофанчук. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія04.07.2023

Дуже вдячна лікарю-ревматологу Вікторії Володимирівні! Уважна, чуйна! Професіонал у своїй галузі! Лікування було призначене вірно! Не могла нормально ходити, а наразі все добре! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна (Ревматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.07.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Артур04.07.2023

Прийом пройшов добре, лікар все пояснила і дала рекомендації що робити далі, прийом сподобався

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.07.2023

Артуре, дякуємо за ваш відгук про лікаря-алерголога, ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ніна03.07.2023

Я дуже задоволена персоналом від рецепції, рентгенолога до лікаря-ревматолога Трофанчук Вікторії Володимирівни, високого рівня лікар. Та й просто чудова людина. Прийшла по рекомендації та не пошкодувала. Буду рекомендувати лікаря та клініку знайомим.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна (Ревматологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.07.2023

Ніно, дякуємо за ваш відгук про персонал рецепції, лікаря-рентгенолога, та лікаря-ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Софія26.05.2023

Сьогодні була в Смарт Медікал. Я алергік і знайти хорошого лікаря дуже складно, спеціалізація вузька. Я довго шукала клініку і по рекомендації Бичкової Христини вирішила піти сюди. І я була просто в шоку, наскільки класне тут обслуговування! Дівчата на рецепції просто супер! По-перше, мені терміново треба було до лікаря, бо стало погано, я записалась на 30.05, але зрозуміла, що мені гірше і попросила перенести запис. Все зробили без проблем, після консультації поцікавились як все пройшло, чи на всі мої питання відповіла лікарка. Було дуже приємно, що спитали чи студентка я й оформили знижку. Запропонували каву. Лікарка, у якої я була, дуже привітна та позитивна. Відповіла на усі мої запитання, призначила лікування. Ще раз дуже дякую! Знаю, що багато хто, як і я, шукають алерголога. Вам 100% сюди. До речі, кава дуже смачна.

Відгук з Instagram. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.05.2023

Софіє, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про візит. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Анджеліка17.04.2023

Знайомство з Smart відбулося пречудово!) Адміни дуже чемні та професійні! Була на прийомі у Трофанчук Вікторії Володимирівні. Лікарка докладно розпитала, все зрозуміло пояснила, призначила обстеження. Приємно, що у центрі пояснюють все зрозуміло, дублюють на папері та в смс повідомленнях. Дякую!)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.04.2023

Анджеліко, дякуємо за ваш відгук про лікаря-алерголога, ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну та адміністраторів. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо мійного здоров'я та всього найкращого!

Ольга07.03.2023

Дякую лікарю Трофанчук Вікторії за консультацію. За 2 місяці моєї хвороби саме вона призначила адекватні обстеження. Поки що я задоволена

Відгук з сайту. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.03.2023

Ольго, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Ольга Романюк20.11.2022

Клініка сподобалася, уважний персонал, кава. Лікарку обрала інтуїтивно, не по рекомендації. Сподобалося, що коли їй під час прийому зателефонували, вона попросила дозволу у мене, пацієнта, відповісти на дзвінок. Але. Причину болі в коліні визначено не вірно. Я ревматик. Аналіз на ревмопробу показав мінус. Коли запитала, а чи може бути причиною болі в коліні проблема з меніском, відповіла, що рентген колін, який по її направленню я зробила, цього не показує. Але і на МРТ не направила. Виписала таблетки, приймати 2 місяці, і роздрукувала дієту від подагри. Довелось самій після візиту направляти себе на МРТ і шукати причину болі в коліні. Виявилося, що розрив меніска: і основного тіла і заднього рога. Готуюсь до операції. Висновок: ревматолог не травматолог, по своєму напрямку зробила все по протоколу. Але під час другого візиту, (вже з аналізами і рентгензнімком колін), по моїй скарзі на набряк і біль в коліні , яка не зменшується, хоч і пропила тиждень таблетки, які призначено після першого візиту, на моє коліно і не глянула. Мінус і в тому, що прямого контакту з лікарем нема, до прикладу, щоб повідомити, їй що призначені ліки не діють і коліно далі розпухає.

Відгук з сайту. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна
Відповідь від адміністрації21.11.2022

Ольго, дякуємо, що приділили час і описали ситуацію що склалася. Передали ваше звернення менеджеру з якості для вирішення цього питання. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена17.11.2022

Грамотний спеціаліст, гарно пояснює, планую наступний прийом до лікаря!

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Напрями: Алергологія, Ревматологія
Відповідь від адміністрації17.11.2022

Олено, дякуємо вам за позитивний відгук на порталі Doc.ua про лікаря-алерголога, ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Яніна13.10.2022

Дуже сподобалася клініка, прекрасне обслуговування, із задоволенням буду радити своїм друзям і знайомим. Привітний персонал, який відповість на всі ваші питання, ніяких черг, ви приходите на відведений вам час, професійні та уважні лікарі, після відвідування яких розумієш, що все буде добре і ти в надійних руках. Саме такими й мають бути медичні заклади.

Відгук з сайту. Фахівець: Трофанчук Вікторія Володимирівна. Напрями: Алергологія, Ревматологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.10.2022

Яніно, дякуємо вам за відгук про лікаря-алерголога, ревматолога Трофанчук Вікторію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua