Тітомір Ігор Анатолійович

Тітомір Ігор Анатолійович

12

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Яна12.02.2024

Щиро дякуємо лікарю Тітомиру Ігорю Анатолійовичу за правильно поставлений діагноз і оперативно проведене операційне втручання у моєї мами. Операція пройшла на високому професійному рівні, якісно і вчасно. Лікар професіонал, уважний і дуже ввічливий! Дай Вам Боже здоров'я, витримки та наснаги!

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Загальна хірургія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.02.2024

Яно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга Ігоря Тітоміра. Нам дуже приємно читати ваш зворотний зв'язок. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій мамі!

Яна12.02.2024

Щиро дякуємо лікарю Назарію Ігоровичу за поставлений правильний діагноз у моєї мами, проведену консультацію та оперативного визначення щодо операційного втручання. Операція проведена Тітоміром Ігорем Анатолійовичем пройшла на високому професійному рівні, якісно і вчасно. Лікарі професіонали, уважні та дуже ввічливі! Дай Боже здоров'я, витримки та наснаги!

Відгук з сайту. Фахівці: Мандзюк Назарій Ігорович, Тітомір Ігор Анатолійович. Напрям: Загальна хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.02.2024

Яно, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Назарія Мандзюка та лікаря-хірурга Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Kateryna13.12.2023

Після операції( яку робив не він) знімав шви, помазали, заклеїли, гроші взяли, відпустили. Я поїхала. За тиждень дивлюся, залишилось дві нитки торчати. Місце втручання не дуже зручно розташовано, щоб розглядати. Побачила через тиждень, сьогодні. Сумно. Дрібничка начебто. Але завітати знов і зняти не можу, повернулася в Фінляндію, тут зараз живу. Я з окупованих територій. Намагаюсь тепер тут попасти до лікаря...

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.12.2023

Kateryna, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Оксана25.11.2023

Хочу подякувати всьому колективу клініки, всі підключилися до вирішення проблеми з моїм сином, не залишили нас один на один з бідою, Ви спеціалісти на вищому рівні, особливо дякую хірургічному відділу, а саме завідувачу відділення Тітоміру Ігорю Анатолійовичу, хірургу Остапенко Анатолію Васильовичу, а також лікарю УЗД Фрізу Артуру Петровичу! ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Фріз Артур Петрович, Тітомір Ігор Анатолійович, Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.11.2023

Оксано, дякуємо за ваш відгук про лікарів-хірургів, лікаря ультразвукової діагностики. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажємо міцного здоров'я!

Sweetline21.11.2023

Дякую всьому персоналу Smart Medical. Обслуговування, як завжди, на вищому рівні. Окрема подяка лікарям: Тітоміру Ігорю Анатолійовичу (хірург, проктолог) та Гаркавенко Юлії (дерматовенеролог). Спеціалісти високого рівня.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Гаркавенко Юлія Олександрівна, Тітомір Ігор Анатолійович. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Проктологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Sweetline, дякуємо за ваш відгук про лікаря-хірурга, проктолога Ігоря Тітоміра, лікаря-дерматовенеролога Юлія Гаркавенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана13.11.2023

Лікар від Бога. Дякую за увагу, розуміння, ввічливість, ставлення і доступність наданої інформації.

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.11.2023

Світлано, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Інна08.11.2023

Чудовий лікар. З досвідом, знаннями та приємний в спілкуванні.

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.11.2023

Інно, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія20.10.2023

Лікар від Бога, мій вибір не підвів! Бажаю вам найкращих пацієнтів, не реклама! Дійсно Лікар від Бога!

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації23.10.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені візитом. Бажамо міцного здоров'я!

Михайло16.10.2023

Чудовий лікар, професіонал і приємна людина. Дуже дякую за кваліфіковану допомогу.

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.10.2023

Михайле, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Люда12.10.2023

Чудовий лікар, огляд був дуже комфортний, все детально пояснив і дав рекомендації. Після консультації залишилися тільки приємні враження.

Відгук з сайту. Фахівець: Тітомір Ігор Анатолійович (Проктологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Людо, дякуємо за ваш відгук про лікаря Ігоря Тітоміра. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом