Таранюк Костянтин Анатолійович

Таранюк Костянтин Анатолійович

23

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Tatyana21.09.2021

Хочу подякувати лікарю-гінекологу Таранюку Костянтину Анатолійовичу. Все було на вищому професійному рівні: бесіда, ретельний огляд, рекомендації з лікування. Дуже розумний і компетентний з усіх питань. Дуже уважний до пацієнта. Рада, що потрапила саме до нього. ❤️ Щира подяка ❤️

Відгук з Google Maps. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації21.09.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Мар'яна06.08.2021

Клініка шикарна, приємні адміністратори. Щиро дякую Таранюку Костянтину Анатолійовичу за прекрасне обстеження, на всі питання дав відповідь, не боляче. Найголовніше, що ми вилікувалися! Дякуємо!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Мар'яно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія19.07.2021

Дуже сподобався лікар Таранюк К. А. Професійна консультація, усе детально і зрозуміло пояснив.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Юліє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія17.07.2021

Вперше опинившись в Smart Medical Center, я відразу зрозуміла — якщо потрібна консультація досвідчених кваліфікованих фахівців, тоді тільки сюди. У Вас затишно, чисто, кожен співробітник привітний і ввічливий. Особлива подяка Костянтину Анатолійовичу (Гінекологія, Ведення вагітності) — дуже професійний і кваліфікований фахівець. Все доступно і м'яко пояснить, допоможе і підкаже, як вирішити проблему. Завжди знайде підхід і зможе заспокоїти в період вагітної паніки. :)) Дуже рада, що вибрала вести свою першу вагітність саме у Вас — ми в надійних руках!

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Мальвіна24.06.2021

Дякую за професійну консультацію Таранюку Костянтину Анатолійовичу. Докладно роз'яснив речі, якими раніше мене лякали інші лікарі. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Мальвіно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія22.05.2021

Залишилися дуже приємні враження про лікаря після консультації. Все зрозуміло та детально пояснив, відповів на всі мої запитання. Однозначно рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації24.05.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія19.03.2021

Хороша клініка. Таранюк К. А. — гінеколог, до якого можна сміливо звертатися, особливо тим, хто боїться звертатися до лікарів. Людський фактор + професіоналізм. Рекомендую!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.03.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна02.03.2021

Щиро хочу подякувати Таранюку К. А. Це один із найкращих лікарів у своїй професії! Я вдячна йому за допомогу, особливо за таку щирість і доброту. Буду рекомендувати всім знайомим як найкращого і висококваліфікованого спеціаліста!

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Тетяно, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана15.02.2021

Була в гінеколога на Либідській, у захваті від ставлення на рецепції, від професіоналізму лікаря: усе розповів, пояснив, дав рекомендації. Тепер тільки до вас ходити й буду. Багато років шукала собі хорошого гінеколога. Таранюк Костянтин Анатолійович — найкращий взагалі. Вкрай рекомендую всім, хто давно шукає гінеколога.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.02.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Lyudmila01.02.2021

Буквально вчора була на прийомі в Таранюка Костянтина Анатолійовича. Терміново знадобилося УЗД, оскільки мій постійний лікар не міг прийняти. Залишилася дуже задоволена, пройшла комплексне обстеження за підсумком, а не тільки УЗД. Професіоналізм лікаря дуже вразив. Маю намір і далі спостерігатися в нього. Крім цього, зазначу чистоту й порядок у клініці, а також ввічливих, привітних дівчаток на рецепції. P.s. Дуже порадував молодий чоловік, який зустрічає відвідувачів біля входу. Він крутий! Бахіли, кава, провів до кабінету й побажав удачі! Дуже приємно.

Відгук з Facebook. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович (Гінекологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут