Ситник Галина Юріївна — лікар-отоларинголог у Smart Medical Center
Ситник Галина Юріївна

Ситник Галина Юріївна

Рейтинг:
5.0

Ситник Галина Юріївна

Де приймає лікар

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:

Освіта та професійні досягнення

Закінчила : Публікації лікаря:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Дарина30.07.2021

Відмінна клініка. Тямущі і кваліфіковані фахівці. Раджу!

Відгук з анкети. Фахівці: Ситник Галина Юріївна, Непом'яща Ольга Олександрівна. Напрями: Отоларингологія, Дерматологія / дерматоонкологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації30.07.2021

Дарино, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія09.07.2021

Ходжу сюди до отоларинголога Ситник. Просто прекрасна лікарка! Шкодую, що не знайшла її раніше. Також іноді потрапляла на прийом і до інших спеціалістів. Загалом сервіс на висоті, у непрофесійності лікарів звинуватити не можу. Обов'язково звертатимуся ще

Відгук з Google Maps. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина15.06.2021

Можу рекомендувати чудового лікаря Ситник Галину Юріївну, Оболонська філія! Дуже грамотний і уважний лікар!! Мій син і я тільки до неї, якщо що!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.06.2021

А мені так пощастило, що біля будинку найкраща клініка з найкращими лікарями і дівчатками на рецепції!!!!! Оболонь!!! Ось якраз йду знову до вас!!! Потім оперуватися на Либідську... У нас немає операційної ще... Хочу відзначити нереальних професіоналів: Войтенко (УЗД), Хлипавка (УЗД), Лариса Едуардівна (алерголог), Руденко О. І. (невролог), Ситник Галина Юріївна (ЛОР), Євтушенко Тетяна (терепевт, ендокринолог та гастроентеролог — це все вона), Рубан С. М. (ортопед, хірург). Мега профі, дівчата на рецепції найкращі взагалі!!!!! Дякую!!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Руденко Олена Іванівна, Ситник Галина Юріївна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Рубан Станіслав Михайлович. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Неврологія, Отоларингологія, Терапія, Ортопедія і травматологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.04.2021

Ідеальна клініка!!!!!!!!!! Перерахую, кого знаю і від яких у захваті!!!! Войтенко (УЗД) — мега профі; Хлипавка (УЗД) — мега лікар; Євтушенко Тетяна — усе знає, ну реально, люблю її дууууууууже; Лариса Едуардівна (алерголог) — супер мега професіонал, знаю її сто років; Галина Юріївна (ЛОР) — ну дуже молодець!!!!!) Не пам'ятаю невропатолога, теж дуже сподобалася, але дитячий, не пам'ятаю ім'я, на жаль. Рецепція.... Дівчата, немає слів!!!!! Вони чарівні!!! Доброта, увага, чіткість найдрібніша в роботі!!!! Дякую всю команду!!

Відгук з Facebook. Фахівці: Войтенко Володимир Миколайович, Хлипавка Олександр Федорович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Мірошниченко-Голак Лариса Едуардівна, Ситник Галина Юріївна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Алергологія, Отоларингологія, Терапія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Anastasia02.04.2021

Це найкращий Лор, якого я зустрічала. Ми до неї ходимо вже дуже давно й рекомендую завжди. Ситник Галина Юріївна, Ви найкращі! 😊❤️❤️❤️

Відгук з Instagram. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.04.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук в Instagram про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

in_essa02.04.2021

Хочу знову порадити вам нашого обожнюваного лікаря! 😊❤️❤️❤️🌸 Якщо хто шукає крутого Лора на Оболоні або взагалі, ну дуже рекомендую Ситник Галину Юріївну! 👩🏻‍⚕️👍🏻👍🏻👍🏻 Одним словом, крутий профі своєї справи! 🔥🔥🔥

Відгук з Instagram. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.04.2021

Щиро вдячні за теплий відгук в Instagram про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

В. В.05.03.2021

Ситник Галина Юріївна — дуже уважний і професійний лікар, у неї легка рука навіть на дуже неприємні процедури. :) Дякую за вашу працю!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна05.03.2021

Була на прийомі в отоларинголога Ситник і повністю задоволена. Вичерпний огляд, необхідні маніпуляції (проведені дуже акуратно й ретельно), поради та рекомендації — усе було на вищому рівні. Дякую й рекомендую цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія19.02.2021

Я дуже сильно вдячна Вашій лікарні, вдячна лорам і терапевту. Щира подяка власнику або директору — Ви золота людина, що відкрили лікарню і стежите за нею. Це гідно поваги). У мене проблема з носом, на тлі якої пішло запалення. Я нормально жити не могла 3 місяці: мені всі розводили руками, поки не потрапила до Ваших лорів. І то, я вже думала, що й там не допоможуть — так зневірилася. Але проблему знайшли, уже вирішуємо. Я вже була на межі істерики. Прибрали біль із вух. Далі звузимо прохідність носових ходів і приберемо викривлення перегородки — і муки мене залишать назавжди. Я мучилася з цим дуже довго, оскільки в мене був Вазомоторний риніт. Мені його постійно лікували, але, крім цього, є викривлення, що заважає жити. Часто чіпляються інфекції, через які дисбактеріози різні вилазять. Мені постійно говорили: шукайте інфекціоніста. Але потрапила до Ваших лорів, і вони знайшли мій найголовніший недуг. Сказати чесно, були б у мене великі гроші, я б там завжди й лікувалася. Там дуже грамотні фахівці. Якщо серйозна проблема — звертайтеся тільки сюди. Вам, якщо немає знайомства, ніхто не скаже, яка проблема, крім цієї лікарні. Лікарі дуже хороші, не розводять руками, як мені розводили всі! І навіть вирішують проблему щодо грошей. Ось у мене середня заробітна плата, але мені лікарня допомагає. Самі лікарі радять, як краще. Вони не розводять щодо операцій у їхній клініці. Вони сміливо говорять, що нам за честь, якщо Ви в нас будете операцію робити. Але якщо у Вас не вистачає капіталу, можете знайти іншого хірурга. А ще мені сподобалося: я можу сміливо взяти всі документи, піти і сказати, що ось у мене така й така проблема. Мені просто ще тільки 22 роки, і життя все попереду, але з нашими лікарями в державних структурах дуже все важко. І взагалі, я поки з'ясовувала, яка в мене проблема... Уже просто й державні лікарні, і приватні... Тому для мене Ваша лікарня завжди буде стояти на першому місці. Тепер, якщо я захворію, то вже точно бігати по лікарях не буду, а піду у Вашу лікарню, і мене відразу вилікують. Я дуже, дуже вдячна Всім)))) От би Вам ще відкрити пологовий будинок і стоматологію, не виникало б смертності. Тоді вже точно і проблеми вирішувалися б швидше. Тільки саме під Вашим керівництвом усе дуже добре. Я бажаю Вам довгих років життя, щоби Ви розширювалися й щоб усе у Вас було добре)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий та розгорнутий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професіоналізмом лікарів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00