Ситник Галина Юріївна — лікар-отоларинголог у Smart Medical Center
Ситник Галина Юріївна

Ситник Галина Юріївна

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-отоларинголог другої категорії, дитячий отоларинголог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2013
  Досвід роботи: 8 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • ФіліяОболонь | ст. м. Мінська

Ситник Галина Юріївна

Де приймає лікар

 • Оболонська філія | ст. м. Мінська

Інформація про фахівця

 • Хірургічна активність: вскриття абсцесів, фурункулів, дренування, промивання
 • Ендоскопічні дослідження
 • Запальні захворювання

Освіта та професійні досягнення

Закінчила :
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, 2013 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2015 р.
 • Клінічну ординатуру за фахом "Отоларингологія" НМАПО імені П. Л. Шупика, 2017 р.
 • ТУ "Невідкладна отоларингологічна допомога в практиці лікарів лікувального та педіатричного профілю" Харківської медичної академії післядипломної освіти, 2019 р.
Публікації лікаря:

Дипломи та сертифікати

 • сытник сертификат 2
 • сытник сертификат 3
 • сытник сертификат
 • галина ситник отримала сертифікат з отоларингології
 • галина ситник взяла участь у конференції лікарів-отоларингологів
 • ситник галина юріївна отримала сертифікат на тему актуальні питання отоларингології та дитячої отоларингології
 • галина ситник взяла участь у міжнародному медичному конгресі з отоларингології
 • галина ситник взяла участь у науково-практичній конференції з отоларингології
 • лікар-отоларинголог галина ситник взяла участь в конференції ЄВРОЛОР
 • галина юріївна ситник отримала другу кваліфікаційну категорію з отоларингології
 • ситник галина пройшла додаткову спеціалізацію з невідкладної отоларингологічної допомоги
 • галина ситник взяла участь у щорічній конференції лікарів-отоларингології з актуальних питань
 • сертификат_Ситник
 • Ситник-Галини-сертифікат
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Anastasia02.04.2021

Це найкращий Лор, якого я зустрічала. Ми до неї ходимо вже дуже давно й рекомендую завжди. Ситник Галина Юріївна, Ви найкращі! 😊❤️❤️❤️

Відгук з Instagram. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.04.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук в Instagram про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

in_essa02.04.2021

Хочу знову порадити вам нашого обожнюваного лікаря! 😊❤️❤️❤️🌸 Якщо хто шукає крутого Лора на Оболоні або взагалі, ну дуже рекомендую Ситник Галину Юріївну! 👩🏻‍⚕️👍🏻👍🏻👍🏻 Одним словом, крутий профі своєї справи! 🔥🔥🔥

Відгук з Instagram. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.04.2021

Щиро вдячні за теплий відгук в Instagram про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

В. В.05.03.2021

Ситник Галина Юріївна — дуже уважний і професійний лікар, у неї легка рука навіть на дуже неприємні процедури. :) Дякую за вашу працю!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна05.03.2021

Була на прийомі в отоларинголога Ситник і повністю задоволена. Вичерпний огляд, необхідні маніпуляції (проведені дуже акуратно й ретельно), поради та рекомендації — усе було на вищому рівні. Дякую й рекомендую цього лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.03.2021

Ніно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія19.02.2021

Я дуже сильно вдячна Вашій лікарні, вдячна лорам і терапевту. Щира подяка власнику або директору — Ви золота людина, що відкрили лікарню і стежите за нею. Це гідно поваги). У мене проблема з носом, на тлі якої пішло запалення. Я нормально жити не могла 3 місяці: мені всі розводили руками, поки не потрапила до Ваших лорів. І то, я вже думала, що й там не допоможуть — так зневірилася. Але проблему знайшли, уже вирішуємо. Я вже була на межі істерики. Прибрали біль із вух. Далі звузимо прохідність носових ходів і приберемо викривлення перегородки — і муки мене залишать назавжди. Я мучилася з цим дуже довго, оскільки в мене був Вазомоторний риніт. Мені його постійно лікували, але, крім цього, є викривлення, що заважає жити. Часто чіпляються інфекції, через які дисбактеріози різні вилазять. Мені постійно говорили: шукайте інфекціоніста. Але потрапила до Ваших лорів, і вони знайшли мій найголовніший недуг. Сказати чесно, були б у мене великі гроші, я б там завжди й лікувалася. Там дуже грамотні фахівці. Якщо серйозна проблема — звертайтеся тільки сюди. Вам, якщо немає знайомства, ніхто не скаже, яка проблема, крім цієї лікарні. Лікарі дуже хороші, не розводять руками, як мені розводили всі! І навіть вирішують проблему щодо грошей. Ось у мене середня заробітна плата, але мені лікарня допомагає. Самі лікарі радять, як краще. Вони не розводять щодо операцій у їхній клініці. Вони сміливо говорять, що нам за честь, якщо Ви в нас будете операцію робити. Але якщо у Вас не вистачає капіталу, можете знайти іншого хірурга. А ще мені сподобалося: я можу сміливо взяти всі документи, піти і сказати, що ось у мене така й така проблема. Мені просто ще тільки 22 роки, і життя все попереду, але з нашими лікарями в державних структурах дуже все важко. І взагалі, я поки з'ясовувала, яка в мене проблема... Уже просто й державні лікарні, і приватні... Тому для мене Ваша лікарня завжди буде стояти на першому місці. Тепер, якщо я захворію, то вже точно бігати по лікарях не буду, а піду у Вашу лікарню, і мене відразу вилікують. Я дуже, дуже вдячна Всім)))) От би Вам ще відкрити пологовий будинок і стоматологію, не виникало б смертності. Тоді вже точно і проблеми вирішувалися б швидше. Тільки саме під Вашим керівництвом усе дуже добре. Я бажаю Вам довгих років життя, щоби Ви розширювалися й щоб усе у Вас було добре)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий та розгорнутий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професіоналізмом лікарів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія18.02.2021

Ситник Г. Ю. — мій улюблений лор на все життя. Дякую Вам, що Ви в цій лікарні є. Ви та Ваші фахівці мені дуже допомогли). Звичайно, у нас ще все попереду, але я сміливо можу заявити, що болі потихеньку відходять, а далі й взагалі підуть. Дякую, що не розвели руками)

Відгук з сайту. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.02.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

BOGDANAFON06.02.2021

Хороший лікар. Рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації08.02.2021

Дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

І. А.05.02.2021

Якщо отоларинголог, то тільки до Ситник Г. Ю.!!! Обожнюю її! :) 

Відгук з анкети. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім05.02.2021

Супер лікар!!! Профі свого діла. Усім її рекомендую й ходжу тільки до неї :)

Відгук з анкети. Фахівець: Ситник Галина Юріївна. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Ситник Галину Юріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна01.02.2021

Мені 74 роки, я вперше тут відчуваю себе людиною, де я впевнена, що мені допоможуть. Лікування починається біля входу, де милий юнак допоможе надіти бахіли, далі рецепція — тут завжди бачиш посмішки та дуже ввічливе ставлення. Понад 40 років я мучилася гайморитом, отитом, і тільки завдяки високому професіоналізму Ситник Галини Юріївни я забула про хворобу. Це вона буквально врятувала мене, відправивши на операцію. Захоплена лікарем Литвинюк Мариною Іванівною, воістину лікар від Бога. Кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна заслуговує високої похвали. Вона неодноразово ставила мене на ноги

Відгук з сайту. Фахівці: Ситник Галина Юріївна, Литвинюк Марина Іванівна, Бегларян Ілона Миколаївна. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна, Неврологія, Кардіологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.02.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікарів клініки Смарт Медікал Центр. Раді чути, що кожет візит до медичного центру залишив у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00