Стокай Катерина Володимирівна

Стокай Катерина Володимирівна

72

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна07.06.2024

Хочу висловити подяку чудовій лікарці Стокай Катерині Володимирівні — кваліфікованій фахівчині і чуйній людині. Я перший раз була на прийомі з цього напрямку, але дуже комфортно себе почувала. Одразу був поставлений діагноз, що потребує операції. Але я не була готова, і коли наступного разу прийшла на консультацію, лікарка мене вже не відпустила. За 2 години була підготовлена операційна, тут же в клініці були зроблені всі обстеження і проведена операція. Якби не така оперативність, могло б закінчитися дуже погано. Весь час до і після операції Катерина Володимирівна була на зв'язку. Окрема подяка медперсоналу клініки на (м) Чернігівській. Після закінчення роботи (21.00) ніхто з причетних до операції не пішов додому до моєї виписки. Навіть дівчата з рецепції.

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.06.2024

Тетяно, вдячні за ваш позитивний відгук про лікаря Стокай Катерину Володимирівну. Раді, що ви задоволені візитом до клініки. Бажаємо міцного здоров'я!

Святослав27.05.2024

Також поділюся своїм позитивним досвідом від консультації у Катерини Володимирівни. Окрім дійсно високого рівня професіоналізму, вона також проявила щирий інтерес до мого самопочуття та психологічного комфорту, що, вважаю, також дуже важливо. З чистою совістю рекомендую цього фахівця всім, хто потребує якісної медичної допомоги!

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Хірургія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.05.2024

Святославе, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про хірурга Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександра27.05.2024

Чудова лікар, безболісно провела огляд, призначила адекватне лікування за адекватною ціною, зуміла заспокоїти) всім задоволена. Дякую за Ваш професіоналізм))))

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.05.2024

Олександро, вдячні за ваш відгук про лікаря Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Алла24.05.2024

Доброго дня, хочу висловити велику вдячність центру і лікарю. Були на консультації у Стокай Катерини Володимирівни, дуже позитивні враження з перших хвилин. Одразу видно професіоналізм і те, що вона просто хороша людина. Неодмінно буду рекомендувати як лікаря і сам центр також. Чудове відношення персоналу як медсестри, так і дівчаток на рецепції, а Катерина Володимирівна лікар з великої літери. Дуже дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.05.2024

Алло, вдячні за ваш відгук про лікаря Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Вероніка19.05.2024

Дуже гарний спеціаліст, зробила операцію, після операційний період був легким. Рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації20.05.2024

Вероніко, дякуємо за вашу рекомендацію та позитивний відгук про лікаря Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена31.03.2024

Дуже дякую лікарю Тітоміру Ігорю Анатолійовичу! Професіонал з великої букви. Все робить швидко, безболісно. Завжди зрозуміло все пояснює. Велика подяка Вам. Також хочу відзначити персонал хірургічного кабінета — Бавикіна Є.М., Стокай Катерину Володимирівну, Жовніренко Д.О. всі чуйні, професійні лікарі. А також подяка медсестрам Світлані Василівні та Ганні Євгенівні. Ще раз дякую від щирого серця.

Відгук з сайту. Фахівці: Тітомір Ігор Анатолійович, Бавикін Євген Миколайович, Стокай Катерина Володимирівна, Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрям: Хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Олено, вдячні за ваш відгук про лікарів-хірургів та медичних сестер. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія29.03.2024

Від усієї душі дякую Катерині Володимирівні за її професіоналізм і небайдужість. Вона змогла встановити діагноз мого гострого стану, наполягла на повторному УЗД черевної порожнини та виявила проблему, яка вимагала негайної операції. Дякую, ви врятували моє життя.

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Хірургія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Наталіє, вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Катерину Стокай. Нам дуже приємно, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олеся24.03.2024

Безмежно вдячна неймовірній Катерині Володимирівні, за лікування, за операцію (щиро дякую всім причетним до цієї операції). Прекрасний, компетентний спеціаліст. Тактовна, чуйна, дбайливе ставлення, завжди на позитиві. Після операції була зі мною постійно на зв'язку. Пояснює все чітко і зрозуміло. Прийом організовано так, щоб пацієнт відчував себе максимально комфортно. Не можу не згадати мед.сестричку Катерини Володимирівни, вона також дуже приємна, тактовна, доброзичлива. Величезне ДЯКУЮ💛

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна. Напрями: Проктологія, Оперативна проктологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.03.2024

Олесю, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря Катерину Стокай та медичну сестру. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Любов06.03.2024

Дякую за професіоналізм, швидке та ефективне лікування!

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації06.03.2024

Любове, вдячні за ваш відгук про лікаря Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Єлизавета01.03.2024

Лікар дуже сподобалась, зробила все аби я на прийомі відчувала себе максимально комфортно, підібрала адекватне лікування. Рекомендую і буду рекомендувати!)

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна
Відповідь від адміністрації01.03.2024

Єлизавето, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря Катерину Стокай. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua