Степаненко Оксана Григорівна

Степаненко Оксана Григорівна

43

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Галина Гузь07.04.2023

Оксано Григорівно! Дякую Вам за Вашу нескінченну доброту та тепле ставлення. Бажаю Вам всього найкращого і лише вдячних пацієнтів! Дай Бог Вам здоров'я!

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.04.2023

Галино, дякуємо за ваш відгук про медичну сестру Степаненко Оксану Григорівну. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга30.07.2022

Гастроскопія під сном. Дуже боялась, але як виявилось не було чого, все було легко та швидко. Дякую команді : Просукову Д.П., Філоненко С.М., Андрюхову А.Г., Степаненко О.Г. Особливо дякую лікарю- ендоскопісту, який заходив після процедури, щоб розповісти про висновки дослідження та проконтролювати мій стан після наркозу. Рекомендую. Чудова команда. Ви в надійних руках.

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.08.2022

Ольго, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича, лікаря-анестезіолога Андрюхова Артема Геннадійовича та медичних сестер Степанененко Оксану Григорівну і Філоненко Світлану Миколаївну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Маріна16.06.2022

Дякую чудовій бригаді лікарів за якісно проведену гастроскопію: Просукову Д.П., Вороні К.М., Степаненко О.Г. та Мулярчук І. Все пройшло ідеально, дуже задоволена візітом, професійними та особисими якостями спеціалістів. Всім рекомендую :)

Відгук з сайту. Фахівці: Ворона Костянтин Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Марино, вдячні вам за відгук про наших спеціалістів. Дякуємо за довіру! Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина15.05.2022

Гастроскопія уві сні чудове рішення і не варто боятися. Швидко провалюєшся в сон і швидко з нього виходиш. Персонал усе зробив настільки добре, що не відчуваєш, що пройшов таку неприємну процедуру. Велике дякую анестезіологу: Алєксандрова О.В., Степаненко О.Г. (м/с) та ендоскопісту: Просуков Д.П., Мулярчук І.О.(м/с).

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2022

Ірино, дякуємо, що поділились досвідом проходження гастроскопії в нашій клініці. Щиро вдячні за відгук про працівників. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Наталія14.02.2022

Велика подяка команді Smart Medical Center! А саме, анестезіологу Скляренко В.Г., медсестрі Степанеко О.Г., ендоскопісту Просукову Д.П.

Відгук з сайту. Фахівці: Скляренко Василь Григорович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича, медсестру Степаненко Оксану Григорівну та лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Aygyl Atayewa10.11.2021

Хочу висловити щиру подяку клініці Смарт Медікал (вул. Дж. Маккейна). Я приїхала до України зі Стамбула та була на процедурі Бронхоскопія. Хочеться розпочати з привітного персоналу. Я була записана на ранок 9:30, за 2 дні мені зателефонували та попередили, що змінили час. Це дуже відповідально та приємно. Окрема подяка всім лікарям та медсестрам, що були зі мною весь період та процес бронхоскопії. Дякую моєму лікарю-ендоскопісту Олександру Миколайовичу. Дякую за те, що він заздалегідь поінформував мене про все, що стосується процедури — дуже грамотно, не залякуючи. Оскільки я астматик, він перерахував усі можливі ускладнення. Дякую моєму анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу. Він був настільки уважний і добрий до мене. Заздалегідь казав, що зараз робитиме і що я можу відчути. Заспокоював і підбадьорював мене. Діяв з огляду на всі мої особливості. Це так важливо та приємно. 🙏 Він справжній майстер своєї справи й просто шалено добра і приємна людина. Щиро йому дякую. 🙏 Також дуже хочу висловити подяку медсестрі, асистентові Степаненко Оксані Григорівні. 🙏 Дякую за її уважність та чемність. Попри те, що я дуже боялася, вона мене підбадьорювала і робила компліменти. ☺️ І попри мої проблемні вени, вона легко з одного разу встановила мені катетер, за що окрема їй подяка. 🙏 Ще раз висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки Смарт Медікал 🙏

Відгук з Google Maps. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Бронхоскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга25.07.2021

Хочу висловити величезну подяку медперсоналу клініки... Зокрема лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому О. В., анестезіологу Василевському А. В., медсестрі-анестезистці Степаненко О. Г. за чуйне ставлення до хворого, професіоналізм...

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний персонал клініки Смарт Медікал Центр. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім08.02.2021

Сердечна подяка Степаненко Оксані Григорівні за уважне, чуйне ставлення, за позитив, який вона випромінює. А настрій пацієнта — це запорука результату. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Загальна хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.02.2021

Дякуємо за теплий відгук про медичну сестру-анестезистку Степаненко Оксану Григорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна30.01.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Smart Medical, а саме: Макарь В. М. (анестезіолог), Степаненко О. Г. (анестезистка), Бондаренко О. М. (ендоскопіст) та Мулярчук І. О. (медсестра ендоскопії)! Провели сьогодні процедуру Ендоскопії та Колоноскопії під медикаментозним сном. Дууууже задоволена! Ніякого дискомфорту після процедури, усе ідеально). Команда лікарів дуже сучасна та приємна, шикарний настрой і настрій)) Буду радити знайомим! Респект лікарям 🤪🌸

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Ангеліно, щиро вдячні за теплий відгук про ендоскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку команді лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua