Степаненко Оксана Григорівна

Степаненко Оксана Григорівна

38

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Aygyl Atayewa10.11.2021

Хочу висловити щиру подяку клініці Смарт Медікал (вул. Дж. Маккейна). Я приїхала до України зі Стамбула та була на процедурі Бронхоскопія. Хочеться розпочати з привітного персоналу. Я була записана на ранок 9:30, за 2 дні мені зателефонували та попередили, що змінили час. Це дуже відповідально та приємно. Окрема подяка всім лікарям та медсестрам, що були зі мною весь період та процес бронхоскопії. Дякую моєму лікарю-ендоскопісту Олександру Миколайовичу. Дякую за те, що він заздалегідь поінформував мене про все, що стосується процедури — дуже грамотно, не залякуючи. Оскільки я астматик, він перерахував усі можливі ускладнення. Дякую моєму анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу. Він був настільки уважний і добрий до мене. Заздалегідь казав, що зараз робитиме і що я можу відчути. Заспокоював і підбадьорював мене. Діяв з огляду на всі мої особливості. Це так важливо та приємно. 🙏 Він справжній майстер своєї справи й просто шалено добра і приємна людина. Щиро йому дякую. 🙏 Також дуже хочу висловити подяку медсестрі, асистентові Степаненко Оксані Григорівні. 🙏 Дякую за її уважність та чемність. Попри те, що я дуже боялася, вона мене підбадьорювала і робила компліменти. ☺️ І попри мої проблемні вени, вона легко з одного разу встановила мені катетер, за що окрема їй подяка. 🙏 Ще раз висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки Смарт Медікал 🙏

Відгук з Google Maps. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Бронхоскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга25.07.2021

Хочу висловити величезну подяку медперсоналу клініки... Зокрема лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому О. В., анестезіологу Василевському А. В., медсестрі-анестезистці Степаненко О. Г. за чуйне ставлення до хворого, професіоналізм...

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний персонал клініки Смарт Медікал Центр. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім08.02.2021

Сердечна подяка Степаненко Оксані Григорівні за уважне, чуйне ставлення, за позитив, який вона випромінює. А настрій пацієнта — це запорука результату. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Загальна хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.02.2021

Дякуємо за теплий відгук про медичну сестру-анестезистку Степаненко Оксану Григорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна30.01.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Smart Medical, а саме: Макарь В. М. (анестезіолог), Степаненко О. Г. (анестезистка), Бондаренко О. М. (ендоскопіст) та Мулярчук І. О. (медсестра ендоскопії)! Провели сьогодні процедуру Ендоскопії та Колоноскопії під медикаментозним сном. Дууууже задоволена! Ніякого дискомфорту після процедури, усе ідеально). Команда лікарів дуже сучасна та приємна, шикарний настрой і настрій)) Буду радити знайомим! Респект лікарям 🤪🌸

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Ангеліно, щиро вдячні за теплий відгук про ендоскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку команді лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина26.11.2020

Я сьогодні вперше відвідала Smart Medical Center, мені проводили фіброгастроскопію під загальним наркозом. Я хочу висловити щиру подяку бригаді фахівців: лікарю-ендоскопісту Олександру Васильовичу Підвисоцькому, лікарю-анестезіологу Василю Миколайовичу Макарь, анестезистці Оксані Григорівні Степаненко та медичній сестрі Світлані Миколаївні Філоненко. Процедура проводилася з максимальним тактом і увагою, дуже професійно. Дякую всьому персоналу клініки за професіоналізм і дбайливе ставлення до пацієнтів. Окрема подяка керівництву клініки за хорошу організацію процесу надання медичної допомоги. Я із задоволенням буду рекомендувати Smart Medical Center своїм знайомим.

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрям: Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.11.2020

Ірино, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені процедурою та професійністю наших лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія15.05.2020

Хочу висловити величезну подяку Степаненко Оксані Григорівні за професіоналізм та дбайливе ставлення. Чудово впоралася з моїми складними венами. Дякую!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи)). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.05.2020

Наталіє, дякуємо за відгук про роботу медсестри Оксани Григорівни. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія02.03.2020

У клініці ми були вже вдруге. Дуже привітний і уважний персонал. Окрема подяка медичній сестричці Оксані. Дуже уважна, усе робить професійно, акуратно. Також сподобалося вміння працювати з дітьми. Наша дитина навіть не вередувала під час щеплення, Оксана вміє зацікавити і відвернути увагу малюка.

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи))
Відповідь від адміністрації03.03.2020

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про клініку, наших співробітників і медичну сестру Степаненко Оксану Григорівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров’я.

Марина26.12.2019

Висловлюю велику подяку Степаненко Оксані Григорівні за чудову працю!

Відгук з анкети. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи))
Відповідь від адміністрації26.12.2019

Марино, щиро дякуємо за відгук про медичну сестру Степаненко Оксану Григорівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Алла20.11.2019

Хочу виразити слова подяки маніпуляційній медсестрі Степаненко Оксані. Через таких профісіоналів і ввічливих людей моя сім'я обирає цю клініку. Діти не бояться йти здавати аналіз, настільки вона вміє відволікати і налаштовувати на позитив. Дякую!

Відгук з анкети. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи))
Відповідь від адміністрації20.11.2019

Алло, дякуємо за теплий відгук про медичну сестру Степаненко Оксану Григорівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua