Швирьова Анна Сергіївна

Швирьова Анна Сергіївна

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Сигар06.08.2021

Висловлюю щиру подяку Анні Сергіївні Швирьовій. Раджу її всім як дуже уважного фахівця, який знає свою справу. Дуже дякую! Лікар професійно провела діагностику. Докладно розповідала, що бачить на моніторі. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації10.08.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олександр03.08.2021

Офтальмолог та лікар УЗД дійсно професіонали своєї справи. Дякую

Відгук з анкети. Фахівці: Оленюк Наталія Віталіївна, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Офтальмологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Оленюк Наталію Віталіївну та лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина12.05.2021

Дуже уважний професіонал і привітний лікар.

Відгук з анкети. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна29.04.2021

Мені дуже сподобалося в клініці. Дівчата дуже уважно зустрічають. Усе чисто, культурно, красиво. Сподобався лікар Швирьова Анна Сергіївна. Дуже професійно й дохідливо мені розповіла про мою проблему. Щиро дякую клініці

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Рентгенологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.04.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря ультразвукової діагностики, рентгенолога Швирьову Анну Сергіївну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна11.01.2021

Були на прийомі у Швирьової, дуже добре ставлення до літньої людини. Також у дівчат на рецепції ставлення хороше. Допомогли потрапити на прийом до терапевта Якубовської, знову-таки дуже добре ставлення. Дякую за таких чудових фахівців.

Відгук з Facebook. Фахівці: Якубовська Світлана Миколаївна, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Ультразвукова діагностика (УЗД), Терапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.01.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну та лікаря-терапевта Якубовську Світлану Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Аня03.11.2020

Була на прийомі у Швирьової Анни Сергіївни, швидко і доступно пояснила всі мої проблеми, за що щира їй подяка!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.11.2020

Анно, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Аліна30.10.2020

Дуже сподобалося обслуговування Швирьової Анни Сергіївни, все доступно пояснила. Обов'язково, якщо знадобиться ще раз прийти, з великим задоволенням піду до неї.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації30.10.2020

Аліно, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря ультразвукової діагностики Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом і професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Yuliia26.10.2020

Були з сином на УЗД. Дуже професійно і зрозуміло в моїй присутності, лікар Швирьова все пояснила і показала! Щиро дякую! Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.10.2020

Юліє, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю спеціаліста. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Аліна26.10.2020

Була на УЗД у лікаря Швирьової Анни Сергіївни. Зробили все швидко. Візитом задоволена. Все розповіли, що хотіла почути. У клініці дуже красиво, а головне чистота і порядок. Та й адміністратори всі ввічливі і раді допомогти.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Ультразвукова діагностика (УЗД)). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.10.2020

Аліно, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській і нашого лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Нам дуже приємно, що сервіс клініки та професійність нашого персоналу залишили у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Robert12.10.2020

Хочемо висловити особливу подяку лікарю Швирьовій Анні Сергіївні за її професійний і еталонний підхід до виконання своїх обов'язків і всім працівникам Smart Medical Center!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Швирьова Анна Сергіївна (Рентгенологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.10.2020

Роберте, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps на адресу нашого лікаря-рентгенолога Швирьової Анни Сергіївни. Раді чути, що ви залишилися задоволені сервісом медичного центру та професійністю наших співробітників. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут