Шаргородська Світлана Олександрівна

Шаргородська Світлана Олександрівна

141

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Каріна15.11.2023

Дуже дякую гінекологу Шаргородській Світлані! Вона єдина мені допомогла!!! До цього була у різних лікарів і проблему мою не вирішили. Вона з першого прийому мені допомогла. Боже. Чому раніше до неї не попала? Велика подяка цьому професійному лікарю!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.11.2023

Каріно, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря акушер-гінеколога Світлану Шаргородську. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Аніта25.10.2023

Шаргородська Світлана Олександрівна — лікар від Бога і просто чудова людина! Ходжу тільки до неї вже багато років! Завжди знайде проблему і допоможе!

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.10.2023

Аніто, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Світлану Шаргородську. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна25.10.2023

Сподобався лікар як професіонал. Мені сподобалось, що лікар спочатку зробила первинну консультацію і не призначала лікування, а після додаткових аналізів призначить лікування.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.10.2023

Анно, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-акушер-гінеколога Світлану Шаргородську. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Каріна12.10.2023

Сама клініка дуже комфортна, швидкий прийом. На жаль (чи на щастя), незалежні спеціалісти з інших клінік не підтвердили два діагнози які мені прописали у Смарт. До того ж, були дуже здивованими кількістю взятих у мене аналізів, зауважили, що у них не було необхідності. У спілкуванні мені не було комфортно, оскільки мені прикро чути слова «я не вірю, що ваш хлопець вам не зраджує» без вагомих причин. Некомфортно, коли до мене звертаються на «ти» без моєї згоди. Та не комфортно, коли намагаються вгадати яка я особистість, «перфекціоністка» на основі анамнезу. Не буду радити ні спеціаліста, ні клініку через збір великої кількості непотрібних аналізів. Але ставлення рецепції дуже приємне, у клініці завжди охайно і позитивно.

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Каріно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Світлана24.08.2023

Була в гінеколога на Оболоні. Дуже приємна лікарка. Гарно провела консультацію, оглянула. Все пояснила. Дуже сподобалась!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.08.2023

Світлано, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Світлану Шаргородську. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана21.08.2023

Хочу висловити слова безмежної вдячності, за велику кількість часу моїх візитів до медичного центру, була пророблена колосальна робота лікарів, лаборантів, медсестер, спеціалістів, професіоналів своєї справи: Шаргородська Світлана Олександрівна, Марченко Юрій Валерійович, Зеленська Марина Володимирівна і вся Ваша команда! Ви неймовірні! У нас народилася донечка, низький уклін Вам!

Відгук з сайту. Фахівці: Шаргородська Світлана Олександрівна, Марченко Юрій Валерійович, Зеленська Марина Володимирівна. Напрям: Гінекологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.08.2023

Оксано, щиро вдячні вам за такий теплий відгук про лікарів-акушер-гінекологів та весь медичний персонал клініки. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Ольга03.08.2023

Хочу залишити розширений відгук, для попередження, щоб люди могли зважити чи іти до даного лікаря. Прийом у лікарки приємний, тому в свій час періодично ходила на огляди до неї. Коли було виявлено 1 вид ВПЛ ( неонкогенний) приписала уколи Аллокін альфа ( які є дуже не дешеві!! І які треба було купити не в аптеці ( бо вони там не продаються часто) а в дилера, номер якого мені дала ця лікарка), які я успішно купила та проколола, і звісно даний препарат нічого не "вилікував". Вже опісля кілька років, я дізналася що таке доказова медицина, і що доказових ліків від ВПЛ поки не існує, а такі препарати як Аллокін альфа це просто викачування грошей, добре що хоч шкоди наче не наносить, але і дієвості нуль. Припускаю що так лікарі і дилери заробляють гроші на переляканих пацієнтах. Звісно після такого є великі сумніви щодо компетентності даного лікаря, я не рекомендую. Тому будьте більш свідомими та думаючими аніж я).

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.08.2023

Ольго, на жаль ми не змогли вас ідентифікувати в нашій базі пацієнтів. Будь ласка, напишіть нам інформацію про ваш візит, ваші ПІБ та номер телефону на електронну пошту info@smartmedicalcenter.ua або зателефонуйте 067-123-03-03. Це допоможе нам розібратися в ситуації, що склалася. Будемо вдячні за ваш зворотний зв'язок та бажаємо міцного здоров'я.

Наталія01.08.2023

Хочу подякувати шановній Світлані Олександрівні за компетентність, високий професіоналізм, увагу та душевне тепло, з яким вона зустрічає кожну свою пацієнтку. Вона - Лікар з великої букви та чудова людина. Завжди підтримає і заспокоїть. А також в неї чудове почуття гумору) Заходиш до неї обтяжений своїми діагнозами та проблемами, а виходиш з посмішкою))) ДЯКУЮ!

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна. Напрями: Гінекологія, Гінекологічне УЗД. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.08.2023

Наталіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-акушер-гінеколога Світлану Шаргородську. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія25.06.2023

Категорично не раджу. Лікар ставить фальшивий діагноз,щоб направити на дороговартісну операцію в цій клініці. Під час війни я пережила додатковий стрес. Перевіряла діагноз у кількох лікарів,в різних незалежних лабораторіях. Діагноз не підтвердився. Головне для лікаря: не нашкодити пацієнту,в цій клініці про це забули.

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2023

Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Світлана22.06.2023

Доброго дня! Чудова клініка, хочу висловити слова щирої подяки Шаргородській С.О., прийомом лікаря, дуже задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна (Гінекологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.06.2023

Світлано, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Шаргородську Світлану Олександрівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua