Радченко Анна Євгенівна

Радченко Анна Євгенівна

9

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Катя08.10.2023

Лікуюсь в лікарки Зеленської М.В.,лікуванням в неї задоволена,немає жодних нарікань.Марина Володимирівна направила провести експертне УЗД у Радченко А.Є. яка власне зіпсувала враження про клініку,шкодую що посоромилась і нічого не сказала на прийомі,оцінюючий погляд,зверхній тон,в цілому дуже груба,проводила УЗД внутрішньовагінальне,роблю я його не вперше,але враження що мене згвалтували вперше,2 дні болить живіт тому що лікар поводилась ніби вона на м'ясокомбінаті працює а не з пацієнткою.Кушетка на якій проводять процедуру стоїть біля вікана,вікно відкрили вибачте але здогадайтесь куди дув вітер,при цьому щось сказати/запитати важко бо лікар підвищує голос.Оплатила консультацію та УЗД,на руки отримала лише УЗД,відчувалось що лікарка хотіла випхати мене пошвидше за двері,не охоче відповідала на питання,відповідала російською.Можливо вона дійсно хороший діагност,але майте на увазі з яким ставленням ви можете стикнутися в неї на прийомі.

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.10.2023

Катю, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Катерина15.09.2023

Не такі високі ціни як в інших, якість послуг така ж сама. Дерматологи Гедзь, Каштан справжні специ. Рекомендую гінекологинь Радченко та Лоншакову. Дитячий офтальмолог Рабіа Аббасович, лікар від Бога.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Гедзь Тетяна Віталіївна, Каштан Катерина Петрівна, Радченко Анна Євгенівна, Мухайдлі Рабіа Аббасович. Напрями: Гінекологія, Дерматологія / дерматоонкологія, Офтальмологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації15.09.2023

Катерино, дякуємо за такий чудовий відгук про лікарів. Раді, що ви задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Сьюзі16.06.2023

Хочу залишити позитивний відгук про проходження пренатального узд в 3д форматі. По-перше, я стою на обліку вагітності в Смарті, та неймовірно задоволена турботою та компетентністю лікарів. Все швидко, зручно, немає черг, усі про тебе максимально піклуються! (Спостерігаюсь на Чернігівській філії у лікарки Михайлової Анни Валеріївни) По-друге, лікарка УЗД Радченко Анна Євгенівна кваліфікована та дуже приємна. На останньому візиті робила в неї дослідження у Зд форматі. Це щось нереальне, я побачила носик, губки, щічки малюка. Візуалізація на рівні космосу!! Апарат - ТОР!!!! Дівчата, хто вагітний - побачити на УЗД малюка в 3д форматі - це просто must, настрій та емоції забезпечені на довго!!! Лікарка дуже детально все пояснює, а ще завжди дає рекомендації по вагітності та способу життя. А також робить фото малюка на згадку) Дуже рекомендую кожній вагітній спостереження та пренатальну діагностику в Смарт Медікал Центр!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Радченко Анна Євгенівна, Михайлова Анна Валеріївна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Сьюзі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну та лікаря-акушер-гінеколога Михайлову Анну Валеріївну. Раді, що звернулися на візити у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Діана14.12.2022

Була вагітна, ходила декілька разів на УЗД до Анни Євгенівни, ввічливий і кваліфікований лікар, з радістю приходила на кожен прийом.

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Діано, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія08.11.2022

Робила УЗД вагітності 2 триместру, дуже задоволена сервісом клініки, а особливо спеціалістами. Все розказала, подивилася і головне що доступно, спокійно без нюансів. Дякую! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ірина04.06.2021

Уже рік ходжу в клініку, і кожен раз задоволена!) Дуже комфортно перебувати та затишна атмосфера. Дівчата на рецепції дуже привітні та усміхнені. Також при здачі аналізів дуже класні фахівці: і відволічуть, і кілька разів поцікавляться станом, і просто можна поговорити, якщо кому страшно здавати кров!) По клініці на Оболоні: вдячна акушеру-гінекологу Орловій. Лікувалася у неї, а тепер стою на обліку у зв'язку з вагітністю. На зв'язку зі мною 24/7. Вона найкращий фахівець у своїй справі, завжди все пояснить і знайде підхід до будь-якої людини. Вилікувала за пів року те, що не могли інші недолікарі. Довіряю себе тільки їй. Безмежно їй вдячна.❤️ Також їздила на Либідську, робила УЗД під час вагітності у Радченко. Дуже хороший фахівець: вона дивиться досконально все, відповість на всі питання, які цікавлять. Вона також є і генетиком. Дуже приємна жінка. Найголовніше, що лікарі ніколи не залякують!! Завжди знайдуть потрібні слова і будуть намагатися вирішити проблему в кращу сторону.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія, Пренатальна діагностика. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps про наших адміністраторів, медичних сестер і лікарів. Нам дуже приємно, що ви задоволені кожним візитом та сервісом медичного центру Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Інесса04.06.2021

Була на УЗД у Радченко А. Є. Дуже ретельно все перевірила і пояснила, видно хорошого фахівця. Побільше б таких лікарів, дякую і рекомендую всім.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Інессо, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps про нашого лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професіоналізмом лікаря. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Інна03.09.2020

Звертаюся тільки до Анни Євгенівни, краще УЗД фахівців не зустрічала, всім рекомендую, ходжу сама і буду водити до неї своїх дітей в майбутньому. Дуже рада знайомству з Анною Євгенівною, прекрасним фахівцем і людиною з великої літери.

Відгук з анкети. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика)
Відповідь від адміністрації03.09.2020

Інно, дякуємо за відгук про лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина02.09.2020

Дуже сильний лікар УЗД, багато років до неї звертаюся, терпляча, все вислухає, подивиться, розповість і пояснить

Відгук з порталу Likarni.com. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика)
Відповідь від адміністрації03.09.2020

Ірино, дякуємо за відгук на порталі про лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua