Пугачов Валерій Анатолійович

Пугачов Валерій Анатолійович

9

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Лілія16.05.2023

Доброго дня! Хочу залишити позитивний відгук про Марченка Юрія Валерійовича. У квітні 2023 року було зроблено ним лапароскопію по видалені кісти. Юрій Валерійович, анестезіолог Пугачов Валерій Анатолійович та операційний персонал професіонали свого діла, зробили свою роботу якісно та морально підтримали. Дуже їм вдячна!

Відгук з сайту. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Гінекологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.06.2023

Ліліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Марченка Юрія Валерійовича та анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юля01.05.2023

Хочу висловити величезну подяку лікарям-проктологам: Стокай Катерині Володимирівні та Посохову Дмитру Миколайовичу за проведену операцію; величезна шана анастезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу - після операції самопочуття на вищому рівні; а також дуже дякую всьому персоналу клініки: дівчаткам на рецепції - привітним і усміхненим; медичним сестрам, що дуже обережно робили всі забори крові; медичному брату, що допомагав у палаті. Вибачте, що не знаю всіх прізвищ. Взагалі від клініки залишились тільки позитивні враження, бо коли приходиш сюди, то немає й на думці, що ти у лікарні. Мабуть, такою і повинна бути сучасна медицина. Дякую нашим професійним медичним робітникам за можливість отримати висококваліфікаційну допомогу.

Відгук з сайту. Фахівці: Стокай Катерина Володимирівна, Посохов Дмитро Миколайович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.05.2023

Юлю, дякуємо за такий чудовий відгук про лікарів Стокай Катерину Володимирівну, Посохова Дмитра Миколайовича, анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Вікторія17.03.2023

Робила у лютому операцію у Посохова Дмитра Миколайовича - видалення жовчного методом лапароскопії. Все пройшло вдало, швидке відновлення, через тиждень - зняття швів і назавжди забуваєш про болі та проблеми, які були до операції. Також вдячна анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу - анастезія діяла рівно 2 години, після операції відразу ясна голова, жодних побічних ефектів. Вдячність лікарям за якісно виконану роботу! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.03.2023

Вікторіє, дякуємо за відгук про роботу лікарів нашої клініки. Раді, що ви задоволені візитом до нас. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр07.03.2023

Хотів подякувати Валерію Анатолійовичу, хвилювався через анестезію, але все пройшло дуже добре, дякую за підтримку та позитив, рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Пугачов Валерій Анатолійович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.03.2023

Олександре, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Раді, що вам сподобався візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина Михайленко12.02.2023

Велике дякую Вашій клініці за послуги високої якості. Також хочу відзначити і подякувати лікаря лора Кістрін Дмитро Юрійович за високе квалифікаційне рішення мого питання з дихання носової порожнини. Швидко вирішили що потрібно втручання і виправлення носової перегородки. Лікар усе детально пояснив що і як буде проходити. Оперували на філії Либідській. Там також усе пройшло на вищому рівні, післяопераційні лікарі, анастезіолог Пугачов В. А і насамперед Дмитро Юрійович - зробили все на високому рівні. Я нарешті зрозуміла - як класно дихати без крапель. Увесь реабілітаційний період Дмитро Юрійович був на зв'язку, що є приємним спогадом про лікування. Вашою клінікою та лікарями задоволені)) Розвивайтеся і надалі. Процвітання. А Дмитру Юрійовичу кар' єрного росту 😉

Відгук з сайту. Фахівці: Кістрін Дмитро Юрійович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.02.2023

Валентино, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича та роботу клініки загалом. Дуже раді, що ви задоволені вирішенням вашого питання. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Альона02.12.2022

Хочемо висловити велику вдячність за кваліфіковану, швидку медичну допомогу лікарю-урологу Новіцюку Дмитру Федоровичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу та всьому персоналу який був поряд з моїм татом. На жаль я не всіх знаю поіменно. Всі ввічливі, турботливі. Дякую вам! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.12.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Пугачова Влерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Аркадій06.11.2022

Цю клініку обрав за рекомендаціями знайомої, яка була пацієнтом клініки. Клініка справила дуже приємне враження, розпочинаючи від приміщення, до адміністраторів. Відвідав ендоскопіста Просукова Д. П., який зробив гастроскопію та колоноскопію разом з дружньою та кваліфіковано командою в складі анестезіолога Пугачова В. А., та медсестрами Філоненко С. М та Тинко I. А. Процедури пройшли під анестезією безболісно, після чого відпочивав у чистій, світлій, комфортній палаті, весь цей час приходив лікар і запитував про стан після процедури. Дуже задоволений відвідуванням клініки, рекомендую усім у кого є проблеми зі здоров'ям які зазначені за напрямками клініки.

Відгук з сайту. Фахівець: Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.11.2022

Аркадію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича, лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича та медсестер Філоненко Світлану Миколаївну та Тинко Ірину Анатоліївну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ніна17.10.2022

Хочу від усього серця подякувати лікарю-анестезіологу Пугачову. Мені було призначено операцію, яка проводиться під загальним наркозом. З таким видом наркозу маю негативний досвід, із тошнотою, стрибками тиску тощо. Тому мала певні побоювання, як перенесу наркоз цього разу. Окрім чудових умов стаціонару, хочу зазначити, що лікар перебував біля мене майже цілу добу після операції, тобто був індивідуальний пост анестезіолога. Це мені надзвичайно допомогло, завдяки професіоналізму лікаря наркоз перенесла без жодних ускладнень та неприємних симптомів.

Відгук з сайту. Фахівець: Пугачов Валерій Анатолійович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2022

Ніно, дякуємо вам за відгук про лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ірина12.10.2022

Я була на прийомі у лікаря. Хочу висловити подяку. Це була найкраща процедура у моєму житті. А я так боялась робити колоноскопію та анестезію.

Відгук з анкети. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.10.2022

Ірино, дякуємо вам за відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича та лікаря-анестезіолога Пугачова Валерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua