Посохов Дмитро Миколайович

Посохов Дмитро Миколайович

85

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ілона14.06.2024

Коли лікар дає пораду «можливо Вам варто вийти заміж, то і проблематичні симптоми пройдуть також», то постає питання професійності. Саму процедуру дослідження провів добре, дякую! Проте практичних порад з приводу причин симптоматики, лікування та покращення самопочуття (окрім як прогулянок на свіжому повітрі, що є само собою зрозумілим) я не почула. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.06.2024

Ілоно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Анна16.05.2024

Робила гастроскопію у лікаря Посохова Дмитра Миколайовича, анестезію робив Ворона Костянтин Миколайович. Лікарі від Бога, все пройшло чудово, з гумором і гарним настроєм) Обовʼязково буду рекомендувати цих лікарів своїм друзям! Дуже вдячна Вам!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.05.2024

Анно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Посохова та лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Марина11.05.2024

Дякую лікарю) Все пройшло гарно, хоча я сильно переживала. Лікар позитивний і професіонал. Дякую)

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації13.05.2024

Марино, вдячні за ваш відгук про лікаря Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Віра10.05.2024

Хочу подякувати хірургічній супер команді лікарям Жовніренко Дмитру Олександровичу та Посохову Дмитру Миколайовичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу і всім медсестрам та адміністраторам!!! Мені 70 років, 6 років мене турбували скарги на печію, біль в верхній частині живота та виділення крові з мокротою після сну та вночі. Лікувалась 6 років у терапевтів, гастроентеролога — безрезультатно! Поки не зустріла хірурга, проктолога, ендоскопіста Жовніренко Д.О. Одразу припустив діагноз Кила стравохідного отвору діафрагми. Мене обстежили підтвердили діагноз і лапароскопічно прооперували. Сьогодні 10 доба. Всі скарги пропали! І сьогодні безболісно зняли шви!! Всім раджу звертатись до цієї команди лікарів!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Хірургія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.05.2024

Віро, дякуємо за такий розгорнутий, позитивний відгук про лікарів Дмитра Жовніренка, Дмитра Посохова, Валерія Пугачова, медичних сестер та адміністраторів. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга02.05.2024

Дуже вдячна лікарю Дмитру Олександровичу Жовніренко за віртуозно проведену операцію методом Ligasure. А також за терплячість. Життя змінилось на краще кардинально, шкодую, що тягнула так довго! Також щиро дякую анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу — наркоз був розрахований ідеально, зайшов та вийшов абсолютно невідчутно, без жодних неприємних наслідків! Дякую лікарю Посохову Дмитру Миколайовичу за гастро-, колоноскопію, тепер знаю, куди треба звернути увагу та вже приймаю ліки, призначені за їх результатами лікарем Жовніренко. Окрема подяка операційній менеджерці Оксані та турботливій медсестричці Валюші — перебування у стаціонарі було комфортним та безпроблемним! І неймовірно смачний супчик:)

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.05.2024

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікарів Дмитра Жовніренка та Дмитра Посохова, лікаря-анестезіолога Сергія Крилова, операційного менеджера та медичну сестру. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина01.05.2024

Чудова клініка зі спеціалістами широкого профілю, зручне розташування. Була на прийомі у лікаря-проктолога Посохова Д.М. Все сподобалось. Лікар приємний в спілкуванні, ввічливий, професіонал своєї справи. Дуже дякую за злагоджену роботу всієї команди включно з анестезіологом Вороною К.М. і медсестрою Інною.

Відгук з анкети. Фахівці: Посохов Дмитро Миколайович, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Проктологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.05.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря Дмитра Посохова, лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону та медичну сестру. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна26.04.2024

Дуже уважні та професійні лікарі, яким насправді важливо вас вилікувати. Через деяких хірургів із державних закладів у мене виник панічний страх будь-яких операцій під наркозом. Наразі я дуже вдячна, що мене все ж таки вмовили. Операція пройшла непомітно, від наркозу відійшла без проблем

Відгук з сайту. Фахівці: Мандзюк Назарій Ігорович, Макарь Василь Миколайович, Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія, Загальна хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.04.2024

Тетяно, дякуємо за ваш відгук про лікарів. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана12.04.2024

Пишу від імені своєї сестри Тетяни, яка напередодні була в так "званій клініці" за порадою знайомого в проктолога, де була вже назначена операція і визначена як найскладна, а головне із прейскурантом біля 30000.00тис.грн. Звичайно, я засумнівалась, вивчила проблему і зрозуміла що вже давно сучасна хірургія так не оперує. Знайома порадила Вашу клініку в якій оперувалась сама. Я зробила один дзвінок, де мене кваліфіковано проконсультували, записали на процедуру до лікаря. Приїхала сестричка з району, пройшла обстеження і телефонує мені у захваті..... Що я просто Ангел і вберегла її від жаху там де вона побувала. А Ваша клініка це щось неймовірне як і весь персонал. Професіонали, обслуговування на найвищому рівні, а лікар — Посохов Дмитро Миколайович для неї виявився взагалі Богом, тому що не знайшов нічого страшного, зробив свою справу чудово, а операцію взагалі скасовував. Ось так буває. Скажіть, що не чудеса. Тому закликаю всіх хто опинитися в такій ситуації не панікуйте, перевірте інформацію і виберіть клініку Смарт Медікал Центр.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Світлано, вдячні за такий чудовий, розгорнутий відгук. Раді, що ваша сестра задоволена візитом до лікаря Дмитра Посохова. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія29.03.2024

Щиро дякую Дмитру Миколайовичу за професіоналізм, підтримку і віртуозно проведену операцію. Дмитро Миколайович просто випромінює впевненість і позитив — я була впевнена, що моє здоровʼя у надійних руках. Попри мій гострий стан і погані прогнози, Дмитро Миколайович зробив все по найкращому сценарію. Зараз я швидко і без ускладнень відновлююсь. Дякую, ви врятували моє життя

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Хірургія, Загальна хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Наталіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина Федорівна27.03.2024

Дякую щиро Посохову Дмитру Миколайовичу за високий професіоналізм, уважне, чуйне ставлення і позитив.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua