Перепадя Владислав Миколайович

Перепадя Владислав Миколайович

8

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Георгій25.04.2024

Як мені в Ѕmart Medical Center робили колоноскопію (Іронічне оповідання). Необхідність виконати дослідження під загадковою назвою "колоноскопія" приголомшило мене, як цеглина з балкона. Я так розхвилювався, що втратив здоровий глузд, здібність читати, когось слухати та взагалі володіти собою. І хто, ви думаєте, наполягав на колоноскопії? Лікар-проктолог пан Анатолій. Людина якій я довіряв всі свої потаємні хвороби! Довіряй після цього лікарям! Але у нього була своя точка зору і суперечки тут були недоречні. Він - лікар, а я інженер-механік. От і все! Як казав наш відомий гуморист: "Давайте поспорим о вкусе устриц с теми, кто их ел." Отже, колоноскопия! Читаю інтернет, веду бесіди з ветеранами колоноскопії, з дружиною. Мене ніщо не заспокоює! Я дуже хвилююсь! Господи, що мені робити? Хоть з мосту та в воду! Але, все ж закуповую все необхідне в аптеці та промиваю кишківник. Найгидотніша процедура! Та це дрібниці, з погляду на те, що мене очікує, так я розмірковував. І не мав рацію... Нарешті настав день"Ч”! Ніч напередодні — без сну, прислуховуюсь, чи все з мене вийшло? А то, раптом, почне виходити поза регламенту... Залишаю дома прощальну записку. Поїхав! Нарешті клініка. Ніг не чую під собою. Спочатку ЕКГ, потім пауза перед кабінетом. Серце — ледь не вистрибне. Ой, рятуйте мене, люди добрі! Раптом поруч, на стілець, опустилась біла хмаринка, “Хмаринка” розпитала мене про все моє життя, лагідно і заспокійливо. Ну, тепер мене під рученьки й до Господа... Так я подумав... Виявляється це був лікар-анестезіолог, одягнений у білий халат, і він ненав'язливо запросив мене до кабінету. За дверима, люди, як люди. Чого мене трясло? Всі посміхаються, більшість молоді жінки. А одна, найгарніша, запросила мене в окрему кімнату і запропонувала зняти одяг, а замість цього дала мені шортики з дірочкою та бахіли й пішла, легко ступаючи, навіть не торкаючись підлоги. Поманила мене пальчиком і зникла за білими дверима. От так в шортиках та бахілах я відчинив ці двері й одразу потрапив в полон декількох пар рук. Миттєво ліву руку стиснула манжета тонометра, права потрапила під легкий укол, на палець причепилась прищепка для контролю сатурації, в ніздрі ввели трубки з киснем і перевернули на лівий бік. Хтось спитав, чи вживаю я алкоголь і якої міцності. Поки я розмірковував, що відповісти, в полі зору моїх заплющених очей намалювався якійсь рваний квадрат... і все. На все це пішли лічені хвилини. Я зник. Коли я розплющив очі наді мною стояв ХТОСЬ. Він промовив: "У Вас все гаразд!" Все? Невже? Все!!! Тепер я знаю який вигляд має мій Янгол! Дякую тобі, лікарю! От як проводять колоноскопію в Smart Medical Center! Суцільне чаклунство! Вам потрібно зробити колоноскопію? Не хвилюйтесь. Ідіть сміливо! На вас чекають майстри високого класу з умілими та лагідними руками.

Відгук з сайту. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.04.2024

Георгію, щиро вдячні за такий розгорнутий відгук про проведену процедуру. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій Іванович09.04.2024

Щиро вдячний шановному лікарю Перепаді Владиславу Миколайовичу за прекрасно проведену колоноскопію і дуже фахове заключення за результатами обстеження, окрема подяка лікарю-анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу за надзвичайно фахово проведену анестезію під час обстеження, а також дуже вдячний медсестрам, що допомагали під час обстеження і турбувалися моїм станом після проведення обстеження, а також дуже гарне враження справив сам центр, всюди дуже чисто та охайно, працівники кол-центра і рецепції працюють також дуже фахово.

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Владислава Перепадю та лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Раді, що ви задоволені проведеним обстеженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Маріне19.12.2023

Дуже дякую за професіоналізм медперсоналу та чітку роботу колцентру і рецепції. Мирного неба всім 💙💛🙏

Відгук з сайту. Фахівець: Перепадя Владислав Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації20.12.2023

Маріне, щиро дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Владислава Перепадю, адміністраторів контакт-центру та адміністраторів рецепції. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена17.04.2023

Дуже дякую за професіоналізм медперсоналу і чітку роботу колцентру і рецепції, успіхів і надалі в вашій благородній професії

Відгук з анкети. Фахівець: Перепадя Владислав Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.04.2023

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Перепадю Владислава Миколайовича, адміністраторів рецепції та контакт-центру. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Віктор13.03.2023

Краще не може бути, порівняно з тим де мені приходилося робить колоноскопію, Перепядя Владислав Миколайович, лікар від Бога! До та після процедури все досконально розповів, показав на КЛ, як проходило дослідження. Дуже вдячний всій команді, яка супроводжувала при виконанні цієї процедури.

Відгук з анкети. Фахівець: Перепадя Владислав Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації13.03.2023

Вікторе, дякуємо за ваш відгук про лікаря Перепадя Владислава Миколайович та всю команду. Бажаємо міцного здоров'я!

Олексій07.02.2023

Проходив колоноскопію вперше, вирішив робити без седації, і зовсім не пожалкував. Лікар та асистент доклали максимум зусиль для комфортного проходження процедури. Все пройшло чудово. Хочу подякувати лікареві і команді за їх професіоналізм і гарне відношення до пацієнта. Отримав необхідні рекомендації, відповіді на свої питання і запис процедури на пам'ять. Рекомендую лікаря та заклад.

Відгук з сайту. Фахівець: Перепадя Владислав Миколайович (Колоноскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Олексію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-ендоскопіста Перепадю Владислава Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Катерина16.07.2022

Лікар дуже уважний, заспокоїв, все пояснив, колоноскопія пройшла безболісно у сні, дякую всьому персоналу, у Вас дуже затишно!

Відгук з сайту. Фахівець: Перепадя Владислав Миколайович (Гастроентерологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.07.2022

Катерино, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Перепадю Владислава Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерія09.07.2022

Була у Владислава Миколайовича на гастроскопії та колоноскопії уві сні, дуже хвилювалася і нервувала, але лікар мене старався повеселити трохи й дякую йому за це, процедури провів дуже добре, потім розказав та роз'яснив результати обстеження) Також дякую анестезіологу Макарю Василю Миколайовичу, приємний в спілкуванні, розповів як буде проходити наркоз, мені стало легше від того як він спілкувався зі мною, було приємно таке відношення) Також дякую медсестричці, на жаль не знаю її прізвища)

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації13.07.2022

Валерії, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Перепадю Владислава Миколайовича та лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua